Наукова періодика України Міжнародні зв'язки України: наукові пошуки і знахідки


Дмитрук В. 
Реакція українського суспільства на події 1968 року в Чехословаччині / В. Дмитрук // Міжнародні зв'язки України: наукові пошуки і знахідки. - 2018. - Вип. 27. - С. 84-105. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mzu_2018_27_7
З використанням значної кількості джерел розкрито вплив подій 1968 р. у Чехословаччині на українське суспільство, висвітлено реакцію на них різних верств населення України. Особливу увагу приділено агітаційно-пропагандистській роботі органів політичного керівництва щодо формування громадської думки, спрямованої на підтримку зовнішньополітичного курсу ЦК КПРС. Розкрито основні канали проникнення та розповсюдження в регіонах України об'єктивної інформації про позицію лідерів та ідеологів "Празької весни", характер проголошених реформ, акції країн Варшавського договору. Проаналізовано архівно-слідчі справи громадян, звинувачених у "антирадянському" трактуванні чехословацьких подій. Розглянуто взаємозв'язок релігійних процесів в Україні та Чехословаччині.
  Повний текст PDF - 397.413 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Дмитрук В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Дмитрук В. Реакція українського суспільства на події 1968 року в Чехословаччині / В. Дмитрук // Міжнародні зв'язки України: наукові пошуки і знахідки. - 2018. - Вип. 27. - С. 84-105. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mzu_2018_27_7.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Дмитрук Володимир Іванович (1976–) (історичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського