Наукова періодика України Поліграфія і видавнича справа


Бессараб А. О. 
Соціально-комунікаційний аспект взаємодії мистецтва книги та кіно у формуванні інтересу до читання / А. О. Бессараб // Поліграфія і видавнича справа. - 2016. - № 1. - С. 203-208. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pivs_2016_1_23
Висвітлено соціально-комунікаційний аспект взаємодії мистецтва книги та кіно у формуванні інтересу до читання: книги екранізують, причому як для дорослих, так і для дітей; сюжети фільмів стають основою для художніх творів; кінострічки виховують любов до читання, формуючи інтерес до такого виду дозвілля як невід'ємної складової частини життя; фільми підвищують інтерес до письменників і поетів, розкриваючи таємниці їх життя та творчості; ім'я письменника, який здобув престижну премію за твір, за мотивами якого зняли фільм, використовують у його рекламі; фрагменти з фільму стають основою для дизайну обкладинки видання; ювілеї з дня народження чи смерті є приводом для привернення уваги широкого загалу до літератури, зокрема засобами кіномистецтва тощо.
  Повний текст PDF - 287.219 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Бессараб А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Бессараб А. О. Соціально-комунікаційний аспект взаємодії мистецтва книги та кіно у формуванні інтересу до читання / А. О. Бессараб // Поліграфія і видавнича справа. - 2016. - № 1. - С. 203-208. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pivs_2016_1_23.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Бессараб Анастасія Олександрівна (соціальні комунікації)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського