Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Медвідь Т. П. 
Розвиток сільськогосподарської науки як передумова і мотивація змістових змін робочих таблиць класифікації / Т. П. Медвідь // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2013. - Вип. 37. - С. 71-84. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2013_37_9
Розкрито вплив історичного розвитку сільськогосподарської науки на структуру робочих таблиць класифікації з розділу "П Сільське і лісове господарство. Сільськогосподарські і лісогосподарські науки" "Рубрикатора НБУВ". Висвітлено історичні етапи удосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур у ХХ ст. за різних систем землеробства та показано зміни, які відбулися в структурі робочих таблиць класифікації в підрозділах "П008 Сільськогосподарська екологія", "П04 Агрохімія", "П072 Сільськогосподарські машини" та "П141 Системи землеробства". Встановлено, що удосконалення робочих таблиць класифікації розділу "П Сільське і лісове господарство. Сільськогосподарські і лісогосподарські науки" "Рубрикатора НБУВ" безпосередньо пов'язане з розвитком самої сільськогосподарської науки та подальшою її класифікацією.
  Повний текст PDF - 1.754 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Медвідь Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Медвідь Т. П. Розвиток сільськогосподарської науки як передумова і мотивація змістових змін робочих таблиць класифікації / Т. П. Медвідь // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2013. - Вип. 37. - С. 71-84. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2013_37_9.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського