Співробітники відділу комплексного бібліотечного обслуговування

Співробітники

  1. Коваль Тетяна Миколаївна – к.і.н., зав. відділу
     
    Сектор запису читачів та контролю відвідувань
     
  2. Шевченко Ірина Володимирівна – зав. сектору
  3. Орловська Тетяна Миколаївна – головний бібліотекар
  4. Корнійко Олександра Володимирівна – провідний бібліотекар
  5. Лапшук Вікторія Василівна –  провідний бібліотекар
  6. Скорябкіна Жанна Анатоліївна – провідний бібліотекар
  7. Басова Ольга Анатоліївна – бібліотекар 1 категорії
  8. Кульчицька Тетяна Михайлівна – бібліотекар 1 категорії
  9. Русецька Наталія Володимирівна – бібліотекар   1 категорії
  10. Скорябкіна Зося Володимирівна – бібліотекар 1 категорії
  11. Осіпова  Інна Вікторівна – бібліотекар 1 категорії
  12. Максюта Тетяна Тимофіївна – бібліотекар 2 категорії
  13. Рибак Тетяна Олександрівна – бібліотекар 2 категорії
  14. Сірант Галина Василівна - провідний бібліотекар
     
    Сектор універсального підсобного фонду і каталогів
     
  15. Смоляр Інеса Еммануїлівна – зав. сектору
  16. Туровська Леся Олегівна – м.н.с.
  17. П’яткова Ганна Михайлівна – м.н.с.
  18. Гончаренко Маріанна Олексіївна – м.н.с.
  19. Музиченко Яна Олегівна – провідний бібліотекар
  20. Пастіна Ніна Володимирівна – провідний бібліотекар
  21. Іваніченко Світлана Анатоліївна – провідний бібліотекар
  22. Дєльнова Анна Володимирівна – бібліотекар 1 категорії
     
    Сектор обслуговування у читальних залах
     
  23. Степанова Галина Василівна – зав. сектору
  24. Гурко-Антонова Людмила Михайлівна – м.н.с.
  25. Мельничук Валентина Вікторівна – провідний бібліотекар
  26. Карпачова Валентина Олексіївна – провідний бібліотекар
  27. Кравченко Наталія Едуардівна – провідний бібліотекар
  28. Глазкова Тетяна Арнольдівна – провідний бібліотекар
  29. Гроголь Світлана Миколаївна – бібліотекар   1 категорії
  30. Кухельна Тетяна Володимирівна – бібліотекар 1 категорії
  31. Богуславська Людмила Михайлівна – бібліотекар 1 категорії
  32. Стиренко Наталія Миколаївна – бібліотекар 1 категорії
  33. Кононенко Ніна Олексіївна – бібліотекар 1 категорії
  34. Ушеренко Дмитро Олександрович – бібліотекар 2 категорі
  35. Калашнікова Олена Юріївна – бібліотекар 2 категорії
     
    Сектор обслуговування періодичними виданнями
     
  36. Верещагіна Світлана Володимирівна – зав. сектору
  37. Лопата Олена Михайлівна – м.н.с.
  38. Крутова Роксана Василівна – провідний бібліотекар
  39. Придатко Олена Миколаївна  – провідний бібліотекар
  40. Гульчук Наталія Сазонівна – провідний бібліотекар
  41. Стаховська Антоніна Анатоліївна – бібліотекар 1 категорії