Бібліотечні заходи

Прес-анонс лекції-презентації «Духовно-культурна спадщина Івана Вишенського та Паїсія Величковського: від України до Афону. Нові факти та джерела»

24 січня в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбудеться лекція-презентація «Духовно-культурна спадщина Івана Вишенського та Паїсія Величковського: від України до Афону. Нові факти та джерела». 

Лекція-презентація «Духовно-культурна спадщина Івана Вишенського та Паїсія Величковського: від України до Афону. Нові факти та джерела»

Дата події: 
Вівторок, Січень 24, 2017

24 січня цього року запрошуємо всіх зацікавлених на лекцію-презентацію Сергія Шумила «Духовно-культурна спадщина Івана Вишенського та Паїсія Величковського: від України до Афону. Нові факти та джерела», організовану відділом зарубіжної україніки Інституту книгознавства НБУВ.

Михайло Семенович Слободяник: енциклопедист, інноватор, комунікант, «авантюрист»

В Інституті бібліотекознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулись Другі бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті професора Михайла Семеновича Слободяника.

Інноваційні ідеї юних науковців: від народження до реалізації

8 грудня  в Національну бібліотеку України імені В.І. Вернадського  на чергове засідання клубу «Інтелект майбутнього» завітав Андрій Бегунов, головний організатор в Україні хакатону NASA «SpaceApps Challenge», який був покликаний привернути увагу «світлих розумів» з України до аерокосмічної тематики.

Запрошуємо на лекцію «Новий космос та інновації»

8 грудня 2016 року о 16.00 у рамках засідання клубу «Інтелект майбутнього» відбудеться лекція «Новий космос та інновації», яку прочитає директор з інформаційних технологій Першого Українського Міжнародного Банку Андрій Бегунов.

Екскурсія до відділу стародруків і рідкісних видань

Сьогодні у відділі стародруків і рідкісних видань Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулась екскурсія для студентів-філологів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Студенти-філологи вперше побачили найдавніші рукописні пам’ятки

У День української писемності і мови студенти-філологи Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали Інститут рукопису НБУВ і на власні очі побачили пам’ятки, що репрезентують книжно-рукописну традицію.

Фахівці Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського взяли участь у роботі Школи досвіду

Фахівці Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського взяли участь у роботі Школи досвіду, проведеної 21 жовтня 2016 року в Державній науково-технічній бібліотеці України. Керівник прес-служби НБУВ Лідія Поперечна розповіла учасникам про основні тенденції присутності вітчизняних бібліотек у соціальних медіа. 

Фахівці НБУВ взяли участь у Сьомій Міжнародній науковій конференції «Українська діаспора: проблеми дослідження»

Науковці НБУВ – Оксана Супронюк, Олеся Дзира та Ігор Стамбол – стали учасниками наукових дискусій в Національному університеті «Острозька академія».

Міжнародне співробітництво – важлива умова розвитку бібліотек України

Нещодавно в Одеській національній науковій бібліотеці відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжнародна діяльність бібліотек як складова європейського вибору держави», участь у якій взяла старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського Галина Солоіденко.

Сторінки