Тематичний інтернет-навігатор

СІЛЬСЬКЕ ТА ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО

 AGRICOLA (AGRICultural OnLine Access)

База даних створена та підтримується Міністерством сільського господарства США та є каталогом Національної сільськогосподарської бібліотеки США. База забезпечує доступ громадськості до інформації про сільське господарство та суміжні галузі.


 AGRIS

На сайті AGRIS представлена база документів, даних, статистики та мультимедійних матеріалів з сільського господарства та технологій.


 AGRO

Бібліографічна база даних, створена Головною бібліотекою Університету природничих наук в Познані. Включає бібліографічні описи 1010 статей, опублікованих польською та англійською мовами з природничих та аграрних наук (в тому числі з ветеринарії, гастрономії, навколишнього середовища, токсикології, агро-туризму, фізичної культури та ін.).


 Agromage.com

На сайті публікуються матеріали з сільського господарства.

 AgroScience.com.ua

На сайті AgroScience.com.ua у розділах: "Енциклопедія", "Бібліотека", "Статті" подані повнотекстові матеріали, які містять книги, атласи, наукові статті, інформаційно-довідкову систему по енциклопедіях на тему сільського господарства.


 Flowerlib.ru

На сайті представлено бібліотеку з квітникарства та ландшафтного дизайну. Надається інформація про техніку вирощування квіткових рослин, озеленення, ботанічні сади, географію рослин, вимоги до ґрунту, добрива, посів і посадку, насінництво тощо.

 KinLib.ru: Библиотека по собаководству

На сайті представлена електронна бібліотека, яка присвячена собаківництву, в тому числі дресируванню домашніх і службових собак тощо.

 Paseka.su

На сайті представлена тематична цифрова бібліотека з бджільництва (книги видані у СРСР та сучасні статті).

 Агрономия

На сайті представлена бібліотека з агрономії, яка містить накопичений за радянський період матеріали у вигляді книг виданих у СРСР і доповнена сучасною інформацією про тенденції та наукові дослідження у сфері рослинництва.

 Библиотека по животноводству

На сайті представлена бібліотека з тваринництва (книги видані у СРСР та сучасні статті).

 Библиотека по садоводству

На сайті представлена бібліотека з садівництва, яка включає накопичений за радянський період досвід у вигляді книг виданих у СРСР і доповнена поточними тенденціями у сфері садівництва та законодавства новими статтями.

 Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Серія "Рослинництво, селекція і насінництво, плодоовочівництво"

Проблематика даного віснику: фундаментальне та прикладне рослинництво і плодоовочівництво, формування високоякісних врожаїв зернових, бобових, технічних культур і кормових трав, плодово-ягідних і овочевих рослин.


 Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Серія "Фітопаталогія та ентомологія".

На сайті представлена фундаментальна та прикладна фітопатологія, ентомологія, інтегрований захист рослин, фітосанітарний прогноз, сільськогосподарська екологія.


 Лесная библиотека

На сайті представлено матеріали з лісознавства, лісівництва, лісовпорядкування та таксації лісу, лісорозведення, селекції та насінництва основних лісоутворюючих порід, дендрології, економіки та організації лісового господарства.

 Рыбалка

На сайті представлена бібліотека видань з риболовлі та промислового рибальства (книги видані у СРСР та сучасні видання).

 Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК

На сайті розміщено актуальну інформацію про діяльність УЛЯБП АПК, послуги лабораторії, новини та корисні посилання. Крім випробувальної діяльності УЛЯБП АПК надає науково-консультаційні та інформаційні послуги, бере активну участь у розробці та оцінці технологій виробництва сільськогосподарської та харчової продукції України. Сучасна технічна база та наявність висококваліфікованого персоналу дають можливість проводити підготовку і перепідготовку спеціалістів як вітчизняних, так і зарубіжних лабораторій.

 Электронная сельскохозяйственная библиотека знаний

На сайті представлена інформаційно-довідкова система по енциклопедіях, довідниках та словниках з сільсько-господарських наук.