Тематичний інтернет-навігатор

БІОЛОГІЯ

 AnimalKingdom.su: Мир животных

На сайті розміщено електронну бібліотеку про тварин, відсортовану за автором, назвою, роком випуску.

 Darwin Online

На сайті ви можете знайти більш 90000 сторінок документів, серед яких публікації та рукописи, його листи і замітки. Також представлені чернетки Дарвіна: "Походження видів".

 Gribochek.su: Библиотека о грибах

На сайті зібрано інформацію про гриби, їх вирощування, їстівні та отруйні гриби, їх хімічний склад, засвоюваність та дієтичні властивості, отруєння, методики санітарних обстежень та профілактику грибних отруєнь, санітарну експертизу грибів, страви з грибів. Надається доступ до електронної бібліотеки.

 The Academy of Natural Sciences

Founded in 1812, the Academy of Natural Sciences of Drexel University is a leading natural history museum dedicated to advancing research, education, and public engagement in biodiversity and environmental science.

 Volimo.ru: Водоросли, лишайники и мохообразные в промышленности

Електронна бібліотека видань про водорості, лишайники та мохоподібні (книги, видані у СРСР, доповнені сучасними новинними статтями). Роботи над тематичною цифровою бібліотекою ведуться з 2010 р. Портал розрахований на широке коло користувачів та спеціалістів.

 Бесплатная электронная биологическая библиотека

На сайті зібрані книги (у форматах DjVu та PDF) та фільми з біології та суміжних дисциплін.

 Биология

Сайт створено в освітніх цілях. Бібліотека з біології включає накопичений за радянський період матеріал у вигляді книг і доповнена поточними дослідженнями у сфері біології новинними статтями.

 Биология - справочник юного натуралиста

На сайті представлений довідник юного натураліста. Стане у нагоді школярам, вчителям, студентам.

 Електронна бібліотека Інституту еволюційної екології НАН України

Електронні версії монографій, наукових і науково-популярних статей і інших публікацій, а також фотографії, аудіо і відеозаписи.


 Жизнь растений

На сайті представлена електронна бібліотека з рослинництва (книги, видані у СРСР, доповнені сучасними новинними статтями).

 Иллюстрированная энциклопедия рыб

На сайті представлена ілюстрована енциклопедія риб. Надається доступ до повних текстів книг про риб.

 Оrchideainfo

Сайт присвячений догляду та вирощуванню різних видів орхідей (фаленопсисів).

 Подводные обитатели - библиотека по гидробиологии

На сайті представлена електронна бібліотека матеріалів про підводних мешканців (книги, видані в СРСР, та статті про поточні дослідження у сфері гідробіології).

 Украина аномальная

Портал "Україна Аномальна" з 2007 року займається висвітленням в мережі Інтернет аномалістіческій подій в Україні. Це новинний портал України по аномалістичній дисципліні: уфология, парапсихологія, кріптозоологія, різні аномальні явища тощо.