Тематичний інтернет-навігатор

ДОВІДНИКИ

 Chemical Region

Онлайн-довідник з хімії: хімічні реакції, розчинники, співвідношення речовин, температура замерзання та кипіння органічних розчинників тощо.

 ChemiDay.com

На сайті представлені хіміко-біологічна он-лайн енциклопедія, база рівнянь хімічних реакцій, база харчових добавок тощо.

 Floral-City

На сайті представлений ілюстрований каталог кімнатних квітів, фотографій рослин, їх видів та сортів.

 Gismeteo.ua

На сайті надається прогноз погоди по 1500+ містам України та 50000+ міст світу на найближчі 72 години.

 Library Spot

Віртуальний центр ресурсів для викладачів і студентів, бібліотекарів, підприємців та всіх, хто шукає в Інтернеті інформацію для досліджень. Містить переліки посилань на найкращі бібліотеки та довідкові ресурси, у тому числі топ-словники, енциклопедії, газети, карти тощо.

 Link.ua

На сайті представлена повна інформація про культурнe, спортивне, розважальне і нічне життя Києва. А також довідкова бізнес-інформація для ділових людей.

 Meddovidka.ua

На медичному порталі публікується довідкова інформація про захворювання, ліки, методи лікування, профільних медичних спеціалістів та медичні заклади.

 SciGuide

SciGuide – електронний навігатор відкритих наукових електронних веб-ресурсів.


 Simatika.ru

На сайті представлено систематику тварин та рослин, таксони, класифікацію організмів.

 Webelements

Онлайн-довідник по хімічним елементам періодичної таблиці Д. Менделєєва.

 Астрономы - Биографический справочник

Сайт містить біографічну інформацію про відомих учених-астрономів різних країн.

 ББД Личности

Біографічний банк даних "Личности" містить структуровані дані про людей, які жили в різні періоди існування цивілізації і залишили слід в історії людства. Архів журналу з 2006 року.

 Биология - справочник юного натуралиста

На сайті представлений довідник юного натураліста. Стане у нагоді школярам, вчителям, студентам.

 Ветеринарный справочник

На сайті представлені матеріали з ветеринарії за напрямками оперативної хірургії, загальної та місцевої хірургії, ортопедії та офтальмології.

 Виртуальный музей живописи, скульптуры, архитектуры, фотоискусства

Сайт містить статті з історії мистецтва і культури, живопису, скульптури, архітектури, фотомистецтва, історії астрології, магії і алхімії.

 Довідник деревообробника - Wood-Info.org

Інформаційно-довідкова система включає документи з питань деревообробки та будівництва (ДБН, ДСТУ, СНиП, ГОСТ, ВСН, організаційно-розпорядчі документи Держбуду України та інших міністерств і відомств, довідкові матеріали, книги, словники).

 Знаменитости - биографии, интервью, истории

Довідковий сайт публікує біографії, інтерв'ю, історії найзнаменитіших людей з усього світу. Надана класифікація за розділом та алфавітом.

 История Русской Императорской армии

Сайт присвячений історії Російської Імператорської Армії та її військових формувань. Матеріали, розміщені на сайті збираються і систематизуються у формі Інтернет-довідника. Також представлена електронна бібліотека.

 Інтернет-довідник лікарських засобів і препратів

Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів та фармацевтичних засобів. На сайті надаються інструкції і аннотації по лікарським засобам і препаратам. Для покращення навігації по сайту надається алфавітний покажчик.

 Каталог медичних сайтів України

На сайті представлений Український Медичний Каталог (Ukrainian Medical Directory). Найповніша колекція медичних ресурсів України з анотованими описами. Покликаний допомогти у пошуку медичних сайтів та сторінок дотичних до медицини в українському Інтернеті. Сьогодні в Каталозі УКРМЕД зібрані всі відомі сторінки медичної тематики, які стосуються України. Сайт розрахован на широке коло користувачів, а також медичних робітників.

 Компендиум OnLine

У довіднику "КОМПЕНДІУМ" дано опис лікарських препаратів із зазначенням форм випуску, власників ліцензій, фірм-виробників, наведені міжнародні непатентовані назви активних фармацевтичних субстанцій, рекомендовані або запропоновані ВОЗ, а також зазначені коди препаратів відповідно до системи АТС останнього перегляду.

 Лекарственные растения, фитотерапия, лечение травами

На сайті представлений каталог лікарських рослин та довідник з фітотерапії.

 Медицинский справочник

На сайті опубліковано матеріали про лікарські препарати, медичні установи, спеціальності лікарів, медичний словник та електронна бібліотека видань з медицини.

 Словник-довідник соціального працівника

На сайті Кафедри психології, педагогіки і соціального управління НУ "Львівська політехніка" представлений словник-довідник соціального працівника.


 Телефонный справочник г. Киев

Телефонний довідник міста Києва.

 Українська етнографія

На сайті розміщено інформацію про українські етнічні землі поза межами України, українську діаспору, етнографічні групи українців тощо.

 Український правопис 2012

Онлайн-версія Українського правопису. Викладено питання правопису основи слова, складних слів, закінчень відмінюваних слів, слів іншомовного походження та власних назв, найголовніші правила пунктуації. Для фахівців та всіх, хто цікавиться питаннями правопису сучасної української літературної мови.

 Цей день в історії

На сайті представлено понад 15 тис. статей, 6 тис. біографічних довідок, 4 тис. ілюстрацій, 400 відео, що охоплюють 8 тисяч років історії людства.