Тематичний інтернет-навігатор

ПРАВО

Official Documents of the United Nations

ODS covers all types of official United Nations documentation, beginning in 1993. Older UN documents are, however, added to the system on a daily basis. ODS also provides access to the resolutions of the General Assembly, Security Council, Economic and Social Council and the Trusteeship Council from 1946 onwards.

pravo.biz.ua

Тут ви знайдете безліч корисної для навчання та практичної для юридичної діяльності літератури, а також найбільш популярні нормативні документи.

Бібліотека юриста Преміум

"Бібліотека юриста Преміум" - це найбільша в Україні електронна юридична бібліотека, яка включає понад 800 електронних примірників українських навчальних посібників та монографій з усіх галузей права. В даному розділі в електронному вигляді представлено науково-практичні коментарі до всіх кодексів України, навчальні посібники, монографії юридичної тематики 2008-2011рр. видання виключно українських авторів.

Електронна юридична бібліотека

Юридична бібліотека, в якій знаходяться навчальні посібники та кодекси з усіх галузей права.

Інформаційний ресурс для громадян

На сайті розміщена інформація для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України.

Інформаційно-юридичний портал

Тут ви маєте можливість знайти більшість юридичних матеріалів, які потрібні юристам України безкоштовно. Розділ "Правова база України" надає повнотекстові кодекси та коментарі до них. Юридична література налічує біля 300 підручників та посібників. Представлені зразки документів. Також Ви можете замовити або знайти додаткову інформацію через форум, завантажити свій файл на сайт, повідомити новини або додати замітку.

Истоpия советского государства и пpава

Предмет этой книги — создание, развитие, расцвет, кризис и крушение Советского государства и порожденной им системы права.

Правознавець

На сайті розміщені юридична література та періодика.

Цифрова патентна бібліотека

Офіційний веб-портал Цифрової патентної бібліотеки, яка надає користувачам можливість здійснювати оперативний доступ до електронних патентно-інформаційних ресурсів та інших електронних джерел для отримання відомостей про винаходи, корисні моделі, промислові зразки, а також відомостей, необхідних для набуття, охорони, захисту прав на об'єкти права інтелектуальної власності.

Юр-Инфо - сайт для юриста

Он-лайн каталог законодавства України, УРСР, СРСР, міжнародних організацій. Серед юридичних матеріалів: Конституція України, кодекси, закони, постанови, укази, рішення, розпорядження, накази, інструкції та ін