Тематичний інтернет-навігатор

ЖУРНАЛИ

  РМЖ (Русский Медицинский Журнал)

Сайт видання "РМЖ" ("Русский Медицинский Журнал") для лікарів-практиків. Мета «РМЖ» - участь в постдипломної освіті лікарів шляхом ознайомлення їх із сучасною науково-дослідницької, практичної і освітньої діяльністі в сфері медицини. Основна аудиторія журналу - лікарі загальної практики, вузькі фахівці, клінічні ординатори та аспіранти.

 (e) Science News

На сайті представлений політематичний науковий інтернет-журнал. Його мета полягає в тому, що у вас є доступ до найостанніших і науково-популярних проривів в науковому світі.


 Academic journals

Academic journals - є широкомасштабним видавцем рецензованих журналів відкритого доступу. Academic журнали в даний час видає 111 журналів відкритого доступу , що охоплюють мистецтво і гуманітарні науки, інженерії, медичної науки, суспільні науки, біологічні науки, фізичні науки і сільськогосподарські науки. Всі статті, опубліковані під відкритим доступом можуть бути доступні будь-якому з доступом в Інтернет. Academic Журнали рішуче підтримує ініціативу відкритого доступу. Реферати та повні тексти всіх статей, опублікованих наукових журналах вільно доступні для всіх відразу після публікації.

 African Journals Online

Африканські журнали OnLine - це найбільша та найвизначніша у світі колекція рецензованих наукових журналів, опублікованих в Африці. На 2017рік AJOL налічує 521 журнал, в тому числі 218 журналів відкритого доступу. На сайті розміщено 12 523 робіт, що містять 146 115 тез. Для завантаження є 140 403 повнотекстових статей, з яких 79 715 - відкритого доступу.


 Algebra and Discrete Mathematics

На сайті представлений математичний науковий журнал "Алгебра і дискретна математика", який видає Інститут прикладної математики і механіки НАН України, Луганський національний університет ім. Т. Шевченка. Представлений архів журнала з 2002 року.


 American Journal of Botany (AJB)

Портал Американського журналу ботаніки (AJB), флагману Ботанічного товариства Америки (BSA), який публікує рецензовані інноваційні дослідження, які представляють інтерес для широкої аудиторії вчених у всіх областях біології рослин. Американський журнал ботаніки є міжнародно визнаним журналом, видається щомісячно з 1914 р. Доступ до повних текстів статей є платним.


 Annual Reviews of Medicine

На сайті Annual Reviews доступні повні тексти архівних випусків видання з медицини.


 Annual Reviews of Psychology

На сайті Annual Reviews доступні повні тексти архівних випусків видання з психології.


 Annual Reviews of Sociology

На сайті Annual Reviews доступні повні тексти архівних випусків видання з cоціології.


 Applied Physics Letters

Сайт журналу Американського інституту фізики, який спеціалізується на коротких оперативних звітах про нові важливі результати досліджень з прикладної фізики. Представлені публікації нових експериментальних і теоретичних робіт, що описують фізичні явища в усіх галузях науки, техніки та сучасних технологій.


 Applied Physics Research

На сайті представлений міжнародний журнал відкритого доступу, який публікує рецензовані статті, присвячені наступним темам: акустика, оптика, біофізика, астрофізика і геофізика, обчислювальна фізика, фізика конденсованих середовищ, інженерна, лазерна, квантова та медична, фізика напівпровідників і приладів, фізика твердого тіла та просторова фізика. Також представлені оригінальні повнотекстові статті.


 Astronomy & Astrophysics

Міжнародний журнал, який публікує статті з усіх аспектів астрономії та астрофізики незалежно від методів, використовуваних для отримання результатів. З можливістю підписки для фізичних осіб, в тому числі, гості можуть безкоштовно користуватися, без реєстрації, статтями, які знаходяться у відкритому доступі через один рік після дати їх публікації.

 AUTOCENTRE.UA

На сайті представлені статті та публікації журналів "АвтоБазар", "Автоцентр", "Коммерческие автомобили", "Звук и Тюнинг".

 Beilstein Journal of Organic Chemistry

На сайті надається вільний доступ до міжнародного рецензованого журналу, який публікує наукові статті з усіх аспектів органічної хімії.


 Bioline International

Bioline International є некомерційною електронною платформою, яка забезпечує надання відкритого доступу до рецензованих біологічних наукових журналів, опублікованих в країнах, що розвиваються (Бразилії, Кубі, Індії, Індонезії, Кенії, Південній Африці та ін.). Журнали містять сучасні дослідження у галузях суспільної охорони здоров'я, міжнародного розвитку, тропічної медицини, продовольчої та харчової безпеки, біорізноманіття.


 Biomedical and Biosocial Anthropology (Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова)

На сайті представлено фахове наукове видання Вінницького національного медичного університета.


 Biopolymers and Cell

Сайт мультидисциплінарного журналу, який публікує роботи з дослідження структури і функції біомолекул, присвячені розробкам у галузі генної інженерії, клітинної біології і біотехнології, результати досягнень в області біоорганічної хімії і біології пептидів, які застосовуються у молекулярній біології і сумісних дисциплінах.


 Cambridge Journals

Архів містить більш ніж 180 журналів з різних галузей знань Кембриджського університету з 1997 року. У вільному доступі - зміст журналів, бібліографічний опис, анотації статей, повнотекстовий доступ до деяких статей.


 Ciencias e tecnologia

Науковий інтернет-журнал з фізико-технічних і математичних, а також хімічних і біологічних наук у вільному доступі. Окрім статей корисним буде розділ інструментів, де розміщено: Науковий онлайн калькулятор; Перетворювач префіксів міжнародної системи одиниць (SI); Перетворювач одиниць температури, за Кельвіном, За Цельсієм, по Фаренгейту та Реомюру; калькулятор розрахунків в періодичній системі хімічних елементів.


 Cloud of Science

Видання Московського технологічного інституту. Журнал містить результати прикладних і фундаментальних наукових досліджень в галузі інформаційних технологій, моделювання систем, прикладних інформаційних систем в різних сферах діяльності, наукові огляди за вказаною тематикою, а також обговорення питань використання пакетів прикладних програм в інженерній і науковій практиці. Доступний відкритий повнотекстовий PDF архів публікацій з 2013 р. Надається можливість для завантаження.


 Digital Photographer

Сайт журналу для фотографів "Digital Photographer".

 Directory of Open Access Journals

Каталог електронних журналів відкритого доступу (DOAJ) представляє собою інтернет-навігатор з індексами цитування наукових статтей рецензованих журналів з різних галузей знань. Охоплює понад 9987 журналів та 1,7 млн. статей (англійською, іспанською, португальською, французькою, китайською, японською мовами).


 Economics & Sociology

На сайті представлений міжнародний науковий журнал "Economics & Sociology". Видання публікує результати новітніх досліджень у галузях економіки, соціології та суміжних наукових дисциплін. Проблематика статей стосується питань соціально-економічного аналізу суспільства та економіки, установ і організацій, соціальних груп, мереж і відносин.


 Economics E-Journal

На сайті представлений новаторський електронний журнал з відкритим вихідним кодом для публікацій, перегляду досліджень, створений для співпраці між авторами, редакторами і читачами.


 European Journal of Business and Economics

Сайт аналітичного науково-технічного журналу з економіки та комунікаційних технологій бізнес-інформації.


 European Journal of Government and Economics

Сайт міжнародного академічного журналу для рецензованих наукових досліджень у галузях управління та економіки. EJGE особливо зацікавлений в поточних питаннях, що стосуються взаємозв'язку між владою та економікою, впливу уряду на економіку (економічну політику) тощо.


 EZB

Електронна бібліотека журналів університету Регенсбурга. Надається доступ до змісту журналів та повних текстів статей. Представлено понад 30 тис. журналів, у тому числі понад 15 тис. безкоштовних.


 Ferra.Ru

Мета сайту - забезпечення професійними оглядами hi-tech обладнання для споживчого ринку. Сайт містить аналітичні огляди комп'ютерів та комплектуючих, новини та ціни комп'ютерного ринку.

 Findchips

Інформаційний портал з електроніки. Новини, прес-релізи, каталоги, форум, пошукові сервіси з електронних компонентів і побутової техніки. Схеми, інструкції, документи. Архів номерів журналів "РадиоЛоцман", "Радиоежегодник" з 2013 року. Надається можливість для завантаження номерів (безкоштовно).

 Foreign Affairs

Онлайн журнал, створений для аналізу та обговорення зовнішньої політики, економіки і глобальних питань.

 Geological Society of America Today

На сайті розміщено щомісячний електронний журнал Geological Society of America Today. У вільному доступі повнотекстові публікації з геологічних наук (архів з 1998).


 "Geoscience e-Journals"

Online publications grouped under the aegis "Geoscience e-Journals" (a former web ring converted into a genuine portal) incorporate those peer-reviewed electronic journals dedicated to open access publishing in the field of Earth Sciences (geochemistry, geophysics, paleontology, regional geology, stratigraphy, geography, etc.), that is those e-journals that permit free online access to all or at least a major part of their current issue and/or archives.

 Herbert open access journal

Ресурс був створений в 2011 році, його мета відкритий доступ до публікацій якісних рецензованих журналів, що охоплюють всі наукові дисципліни. Сайт заохочує авторів публікувати свої дослідження, зберігаючи за ними авторське право на свою наукову роботу, використовуючи ліцензування Commons Attribution.


 HighWire

HighWire Press - велике сховище наукових журналів, які надають безкоштовний повнотекстовий доступ до своїх статей. Пошукова система дозволяє здійснювати повнотекстовий пошук у цих журналах. Безкоштовні статті доступні для скачування.


 Indian Academy of Sciences

На сайті Індійської академії наук надається вільний доступ до повних текстів журналів в PDF форматі. Окрім журналів доступний архів запитань з раніше опублікованих праць, а також аудіо та відео, лекції, семінари, курси з підвищення кваліфікації.


 "Information and Telecommunication Sciences"

Міжнародний журнал "Information and Telecommunication Sciences" (Телекомунікаційні науки) представляє статті, що відображають нові наукові результати в галузі інформаційних і телекомунікаційних технологій.

 InFuture.ru

Щоденний Інтернет-журнал, який публікує новини космосу, автомобілебудування, архітектури, нанотехнологій, роботобудування.

 Ji Magazine

Електронна версія незалежного культурологічного часопису "Ї", у якому висвітлюються проблеми культурології, політології та філософії. Надається доступ до архіву видання з 1989 р.

 Journal of European Economy

На сайті надається доступ до архіву номерів (з 2002 р.) електронної версії щоквартального наукового видання "Журнал європейської економіки", який видається українською, англійською та російською мовами.


 Journal of Experimental and Theoretical Physics

На сайті представлено архів російської та англійської версій "Журнала экспериментальной и теоретической физики" (ЖЄТФ), який видається під керівництвом відділення фізичних наук РАН.


 Journal of Medical Physics

На сайті асоціації медичних фізиків Індії, журнал медичної фізики надає доступ до оригінальних наукових публікацій поточного випуску безкоштовно. Архів з 1978р. до 2016р. доступний в PDF форматі тільки для користувачів з Індії та платних передплатників.


 Journal Oxford University Press

На сайті представлені журнали з різних галузей знань: мистецтво, законодавство, медицина, гуманітарні, математичні та суспільні науки, всього 27 предметних рубрик. У вільному доступі надається можливість зберігти анотації до статей.


 JournalGuide

JournalGuide - безкоштовний інструмент, створений групою розробників програмного забезпечення, колишніми дослідниками і вченими, ветеранами-видавцями. Їх мета для JournalGuide - об'єднати всі джерела даних в одному місці, щоб надати авторам простий спосіб вибрати кращий журнал для публікації своїх досліджень. Джерела даних цього ресурсу включають в себе основні галузеві дані, публічні ресурси, інформацію, представлену безпосередньо редакторами журналів, і навіть реальний досвід публікації, представлений авторами.


 Math-Net.Ru

Російський математичний портал Math-Net.Ru містить повнотекстовий архів математичних журналів РАН (102 од.).


 Medicine (EZB - Electronic Journals Library)

На сайті представлена електронна бібліотека журналів при бібліотеці університету Регенсбурга. Публікації з питань медицини.


 Medicine Review

Сайт науково-практичного медичного видання, яке спеціалізується на перекладених матеріалах закордонних авторів та оглядах з кардіології на основі публікацій у міжнародних журналах.

 MFAT

На сайті розміщений архів номерів щоквартального журналу Інституту математики НАН України з 1995 року, що публікує оригінальні рецензованих статті та огляди по загальним методам і прийомам функціонального аналізу та топології з особливим акцентом на додатках до сучасної математичної фізики. Morphology

Офіційний електронний науковий фаховий журнал. Журнал публікує наукові роботи морфологів, а також результати морфологічних досліджень фахівців інших спеціальностей. Оглядові, проблемні й оригінальні статті рецензуються. Також журнал публікує дискусійні і методологічні матеріали, наукову хроніку, рецензії, презентації нових видань.


 Multidisciplinary Digital Publishing Institute

Рецензовані наукові видання з різних галузей знання на платформі MDPI (понад120 електронних журналів відкритого доступу).


 Nature Publishing Group

Nature Publishing Group - журнал з фізичних, хімічних, біологічних, медичних та геонаук у відкритому доступі. На платній основі можна придбати будь-яку статтю з архіву номерів.


 Nepal Journals OnLine

На сайті представлені рецензовані, опубліковані у Непалі наукові журнали з різних галузей знань. У вільному доступі з 2006 р.


 NRC Research Press

Канадські наукові видання - NRC Research Press охоплюють широке коло наукових дисциплін і публікують більше 2000 статей щороку на сучасній електронній платформі.


 NYJM

На сайті представлений рецензований науковий журнал з математичних наук з відкритим доступом.


 Open Computer Science Journal (Bentham Open)

Комп’ютерний журнал відкритого доступу (Open Computer Science Journal) публікує рецензовані наукові статті, огляди, листи та питання актуальні у даній галузі.


 Open Physics Journal (Bentham Open)

Журнал з Фізики відкритого доступу (Open Physics Journal) публікує рецензовані наукові статті, огляди, листи та питання з усіх областей даної науки. Open Physics Journal є надійним джерелом актуальної інформації про події в сфері фізичних наук.


 Oxford Academic:Journals

Oxford Journals публікує журнали високоякісні наукові журнали і поширюють ці дослідження до максимально широкої аудиторії.


 PAGEPress Publications

PAGEPress є науковим видавцем Open Access, керованою командою, яка розробляє служби для міжнародного наукового співтовариства з 1992 року. На сайті Open Access Scientific Journals публікуються результати наукових досліджень на основі відкритого доступу, з метою поширення академічних знань.


 Papers in physics

Журнал публікує оригінальні дослідження з усіх галузей фізичних наук. У вільному доступі знаходиться архів номерів з 2009 по 2017 рр.


 Phys.org

На сайті надається вільний доступ до статей з фізико-технічних, математичних, хімічних і біологічних наук. Міститься архів з липня 2004 р.


 Physics Today

Physics Today - провідний журнал Американського інституту фізики, який інформує читачів про науку і її місце в світі, нові перспективи, технологічні досягнення і новаторські дослідження.


 Physics World

Наукові статті журналу Інституту фізики Великобританії. Архів доступний з 1997р.


 Polska Biblioteka Wirtualna Nauk Przyrodniczych

На сайті надається вільний доступ до електронних копій наукових польських журналів з природничих наук: Acta Biochimica Polonica (архів номерів за 1985-2015рр.); Acta Physica Polonica A (архів номерів за 1991-2015рр.); Acta Clinica (архів номерів за 2001-2002рр.); Kosmos (архів номерів за 2000-2015рр.).


 Przegląd Geograficzny

Найдавніший польський географічний журнал, що видається Інститутом географії та територіальної організації Польської академії наук.


 Revues.org

Колекція французькомовних журналів у вільному доступі з гуманітарних та соціальних наук з акцентом на історію та регіонознавство.


 Science

Science - провідний у світі журнал оригінальних наукових досліджень, глобальних новин і коментарів з медичних і біологічних наук. Архів випусків доступний онлайн членам AAAS, користувачам установ, що є передплатниками, а також на основі плати за статтю, після реєстрації. Деякі статті представленні у вільному доступі.


 Science Publishing Group

Science Publishing Group є незалежним міжнародним видавцем і налічує понад110 видань відкритого доступу, що охоплюють широке коло наукових дисциплін. До редакційної групи входять провідні міжнародні дослідники з 175 країн. Ресурс займається публікацією спеціального ряду питань і доповідей конференцій в суміжних областях; видає книги, які охоплюють різні галузі науки, техніки і медицини і т.д., більшість з яких є також відкритого доступу.


 ScienceDirect TOP25 Hottest Articles

Підбірка найпопулярніших статей медико-біологічної тематики від ScienceDirect у відкритому доступі.


 Scientific Research Publishing

SCIRP є академічним видавцем журналів відкритого доступу. Він також видає академічні книги і праці конференцій. Заснований в 2007 році. На 2017 рік має в своєму активі більше 200 журналів відкритого типу в областях науки, техніки і медицини.


 SIGMA (Symmetry, Integrability and Geometry: Methods and Applications)

Архів номерів журналу (з 2005 р.) Інституту математики Національної акдемії наук України. Sky & Telescope

Журнал з астрономії. Архіви номерів доступні лише для зареєстрованих користувачів, платно. Тексти, зображення та відео свіжих номерів у вільному доступі.


 Social Europe

Європейський онлайн журнал публікує матеріали з політики, економіки, проблем зайнятісті та праці.

 Space and NASA News

На сайті інтернет-журналу розміщені статті, зображення і відео з астрономії.


 Space News From SpaceDaily.Com

На сайті інтернет-журналу розміщені останні новини зі світу астрономічної науки у вільному доступі.


 The animal biology

На сайті представлений науковий журнал "Біологія тварин", який вміщує статті з історії біологічної, ветеринарної та сільськогосподарської наук. Науковий журнал «Біологія тварин» включено до міжнародних наукометричних баз даних. Архів журналу представлений з 2006 року.


 The journals published by Ioffe Institute

На сайті представлено архіви номерів чотирьох наукових російських журналів з фізики: "Журнал технической физики", "Письма в Журнал технической физики", "Физика твердого тела", "Физика и техника полупроводников" ( з 1988 р.).


 The Open Geography Journal (Bentham Open)

На сайті представлено Географічний журнал відкритого доступу.


 The Open Geology Journal (Bentham Open)

Геологічний журнал відкритого доступу (The Open Geology Journal) публікує рецензовані наукові статті, огляди, листи та питання з усіх областей даної наук. І він є надійним джерелом актуальної інформації про події в сфері геології.


 The Open Mathematics Journal (Bentham Open)

Математичний журнал відкритого доступу (The Open Mathematics Journal) публікує рецензовані наукові статті, огляди, листи та питання з усіх областей даної науки. Він є надійним джерелом актуальної інформації про події математичної наукової спільноти.


 The Royal Society Published

На сайті надається доступ до онлайн-архіву журналів Королівського Наукового товариства, який налічує близько 60 тисяч наукових робіт.


 Theoretical Economics

Журнал відкритого доступу публікує провідні дослідження з економічної теорії.


 Theory of Stochastic Processes

На сайті надається доступ до архіву номерів журналу (з 2005 р.) Інституту математики Національної академії наук України. Therapia. Український медичний вісник

На сайті представлено медичне видання для лікарів терапевтичних спеціальностей. На сторінках журналу - складні випадки діагностики і лікування, фармакологічний практикум по різних групах препаратів, огляди патологій і схем лікування, складені з використанням даних новітніх зарубіжних досліджень тощо. Архів номерів з 2006 року.


 Transactions of the AMS

На сайті у вільному доступі представлено щомісячний математичний журнал, який публікується Американським математичним товариством з 1900 року.


 Trypillia, Cucuteni

Англомовний інтернет-журнал публікує інформацію про трипільську цивілізацію з метою стимулювання міждисциплінарних досліджень з даної теми у вигляді збірників статей, книг, репродукцій експонатів, відео, списків посилань та інших освітніх матеріалів. На сайті представлений архів статтей з 2010 року.

 Ukrainian Journal of Physics

На сайті представлений "Український фізичний журнал", який є загальним виданням відділення фізики і астрономії Національної академії наук України. Журнал публікує оригінальні статті та огляди в галузі експериментальної та теоретичної фізики. Доступ до архіву номерів з 1956 р. Надається можливість безкоштовного завантаження.


 Universum - научные журналы

Рецензовані щомісячні російськомовні електронні наукові журнали з різних галузей знань у вільному доступі. Журнали Universum орієнтовані на викладачів вузів, наукових співробітників і фахівців в різних областях науки.


 Universum: технические науки

Рецензований електронний науковий журнал з технічних наук у вільному доступі.


 World Economic Journal

Щомісячне англо-російське онлайн-видання про тренди світової економіки, ситуацію на ринках, що розвиваються, інвестиційні можливості та ризики.

 World Economics Journal

Щоквартальний онлайн-журнал, який публікує матеріали, які стосуються питань, що мають важливе значення для розуміння світової економіки.

 Автомобильный журнал AUTOBILD Украина

На сайті публікуються тести автомобілів, автосистем, матеріали з сервісу та догляду за авто, календар автоподій тощо.

 Аграрная экономика (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський інформаційно-аналітичний журнал «Аграрний Тиждень. Україна» на ринку друкованих аграрних ЗМІ з 2006 року. Видання висвітлює найактуальніші питання всіх галузей аграрного сектору, стежить за світовими тенденціями у сільському господарстві, пропагує інноваційні технології, але при цьому не забуває безцінний досвід, накопичений практиками та вченими. При оформленні підписки користувач має змогу отримати повнокольоровий, глянцевий журнал формата А4,який виходить на 76 сторінках один раз на місяць. Інший вид підписки - отримання електронної версію в PDF-форматі (що дає можливість завантажувати його на власні мобільні пристрої та роздрукувати будь яку статтю). На сайті є корисним розділи інфоргафіки та конференції. Багато наочного матеріалу.

 Агрегатор научных разработок (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Агробізнес Україна

Журнал "Агробізнес Україна" - інформаційно-рекламне видання, головна мета якого - пропаганда передових технологій у сільському господарстві, налагодження міцного и постійного зв'язку між виробниками та споживачами засобів сільськогосподарського виробництва та технологій. Виходить раз на два міс. У вільному доступі архів номерів з 2003р. по 2017р. включно.

 Агропрофи

Журнал "Агропрофи"- це журнал про успішну практику впровадження технологій рослинництва, тваринництва та управління в агранній сфері. Виходить 8 разів на рік. У вільному доступі архів номерів з 2007р. по 2016р. включно.

 Адаптивні системи автоматичного управління

На сайті представлено міжвідомчий науково-технічний збірник "Адаптивні Системи Автоматичного Управління". Тематична спрямованість збірника: моделювання та проектування комп'ютеризованих та робото-технічних систем, аналіз і синтез складних розподілених у просторі гнучких інтегрованих систем, оптимізація складних технічних систем і процесів, оптимальні та адаптивні системи автоматичного управління, інтелектуальні технології обробки інформації, корпоративні інформаційні технології та засоби їх реалізації, інформаційна безпека і захист інформації.

 Актуальні проблеми духовності

На сайті представлений електронний архів номерів наукового збірника "Актуальні проблеми духовності". Тематична спрямованість збірника передбачає публікацію статей за основними розділами сучасної філософської науки та історії філософії. Актуальні проблеми економіки

На сайті представлений науковий журнал "Актуальні проблеми економіки". Індексується у міжнародних наукометричних базах даних.


 Актуальні проблеми економіки і управління

На сайті представлено збірник наукових праць молодих вчених "Актуальні проблеми економіки і управління" Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”. У збірнику публікуються результати наукових досліджень студентів та аспіратів, що навчаються на факультеті. Значна частина статей, що публікуються у збірнику наукових праць, – результати наукових досліджень магістрів та бакалаврів факультету.


Акционерный вестник

Український журнал з корпоративного права та управління - перший в Україні практичний журнал про акціонерне право. Містить роз’яснення та коментарі застосування Закону України "Про акціонерні товариства"

 Альманах "Богомыслие"

Альманах «Богомыслие» - це журнал євангельській традиції, заснований Одеської богословської семінарією в 1989 році. Його призначення - відображати і розвивати богословську думку в рамках євангельського сповідання віри. На сайті представлені повнотекстові журнали.

 АМВОН

Інтернет-журнал Інформаційно-видавничого відділу Володимир-Волинської Єпархії Української Православної Церкви. На сайті представлені новини та публіцистика.

 Безопасность информационных технологий

Науковий журнал ВНДІ проблем обчислювальної техніки та інформатизації та Національного дослідницького ядерного університету «МІФІ». Тематика журналу: Теоретичні основи інформаційної безпеки; Безпека мобільного зв'язку; Криптографічний захист інформації; Засоби електронного цифрового підпису; Технічний захист інформації; Організаційне забезпечення інформаційної безпеки; Технологічні аспекти інформаційної безпеки та ін. Доступний повнотекстовий PDF архів з 2008 р. для завантаження.


 Безпека інформації

Науковий журнал «Безпека інформації» засновано у 1995 році. Засновником та видавцем є Національний авіаційний університет. Основною метою журналу є висвітлення результатів наукових досліджень та поширення інформації з усіх аспектів інформаційної безпеки. Категорії читачів: студенти, аспіранти, докторанти, викладачі, науковці та фахівці у галузі інформаційної безпеки.

 Белорусское сельское хозяйство

Щомісячний науково-практичний журнал "Белорусское сельское хозяйство". Наукове довідкове видання, яке орієнтоване на фахівців агропромислового комплексу, фермерів, а також людей, які цікавляться технологіями АПК. На сайті можна оформити підписку, у вільному доступі знаходиться архів номерів з 2008 по 2016р. включно, в інших номерах доступні окремі статті.

 Бібліографічні покажчики (Харківський національний медичний університет)

Бібліографічні покажчики в електронному вигляді, укладені Харківським національним медичним університетом за період з 2010 по 2014 рр.


 Біологічні студії

На сайті розміщений журнал з біології "Біологічні студії". Журнал занесено до переліку наукових фахових видань України за галуззю 03 – Біологічні науки (усі спеціальності), в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук. Також на сайті можна ознайомитись з архівом журналу, де знаходяться повнотекстові статті.

 Біологія тварин. Науковий журнал

На сайті представлений науковий журнал "Біологія тварин", в якому розміщено публікації оригінальних експериментальних статей за основними напрямами біології тварин: фізіологія і біохімія, живлення та годівля, екологія і токсикологія, клітинна та молекулярна біологія, ветеринарна медицина, генетика тощо.


 Будівельний журнал

«Будівельний журнал» – це професійне інформаційно-аналітичне видання про будівельний ринок і нерухомість, яке об'єднує інтереси органів влади, проектувальників, забудовників, фінансових установ і виробників будівельних матеріалів.

 Буковинський математичний журнал

Сайт "Буковинського математичного журналу" - періодичного наукового видання, що видається з 2013 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Публікує оригінальні статті англійською та українською мовами з математичного аналізу, диференціальних рівнянь, теорії ймовірностей і математичної статистики, математичного моделювання та обчислювальних методів. Статті представлені у форматі PDF.


 Вестник зоологии

Сайт наукового журналу Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України "Вестник зоологии", який публікує оригінальні дослідження в усіх областях зоології: фауна і систематика, екологія, етологія, описова та порівняльна морфологія, фізіологія, зоологічні аспекти охорони природи.


 Вестник Российской Академии Наук

«Вісник РАН» - щомісячний науковий журнал Російської академії наук. На платформі eLIBRARY.RU відкритий доступ до поточних номерів журналу «Вісник РАН» для членів Академії і до всіх загальноакадемічних журналів під маркою РАН для академій наук країн СНД (МААН).


 Вестник фонда фундаментальных исследований (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Вестникъ Опытной Физики и Элементарной Математики 1886-1917

Електронна версія науково-популярного журналу "Вестникъ Опытной Физики и Элементарной Математики" , який заклав традиції жанру в літературі російською мовою. З 1886 по 1917 рік було опубліковано 674 випусків В.О.Ф.Е.М.


 Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі. Серыя аграрных навук (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі. Серыя біялагічных навук (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі. Серыя гуманітарных навук (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі. Серыя фізіка-матэматычных навук (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі. Серыя фізіка-тэхнічных навук (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Весці Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі. Серыя хімічных навук (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Видавництво "Грамота"

Ресурс видавництва "Грамота" є засновником і видавцем трьох наукових журналів: «Альманах современной науки и образования», «Филологические науки. Вопросы теории и практики», «Исторические, философские, политические и юридические науки, культурология и искусствоведение. Вопросы теории и практики», що є щомісячними виданнями. В Архіві у вільному доступі представлено 20886 наукових статей за різними спеціальностями.


 Вісник Астрономічної школи

У журналі друкуються оглядові та оригінальні статті з астрономії, астрофізики, космічної геодезії, дистанційних аерокосмічних досліджень, геоінформатики, а також з історії та методики викладання астрономії і геодезії.


 Вісник Дніпропетровського університету. Серія "Економіка"

На сайті надається повнотекстовий доступ до електронної версії наукового видання у форматі .pdf - "Вісник ДНУ. Серія: Економіка". У журналі висвітлюються досягнення в галузі економіки та публікуються розробки провідних спеціалістів і вчених, а також потенційних здобувачів ступенів і звань, спрямовані на підвищення ефективності національної економіки, вдосконалення економічних відносин в умовах трансформації і кризи.


 Вісник морфології

На сайті представлено фахове наукове видання України у галузі медико-біологічних наук Вінницького національного медичного університету. Архів номерів з 2008 року.


 Вісник Національного Авіаційного Університету

Науковий журнал “Вісник Національного авіаційного університету”, заснований у 1996 р., друкує оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень. Науковий журнал “Вісник Національного авіаційного університету” президією Вищої атестаційної комісії України віднесено до наукових фахових видань у галузі технічних, хімічних (екологічна безпека) та педагогічних наук.

 Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Педагогіка, Психологія

Журнал висвітлює теоретико-методологічні та науково-практичні проблеми в галузі педагогіки та психології, що є актуальними на сучасному етапі розвитку психолого-педагогічних наук і відображають широкий спектр інтересів науковців.


 Вісник Національного Авіаційного Університету. Серія: Філософія. Культурологія

Збірник наукових праць містить результати досліджень з актуальних проблем філософії та культурології. Для наукових працівників, викладачів, аспірантів і студентів.


 Вісник Національного технічного університету України "КПІ". Філософія. Психологія. Педагогіка

Журнал "Вісник НТУУ "КПІ". Філософія. Психологія. Педагогіка" призначений для публікації наукових праць українських та зарубіжних вчених з філософії, психології і педагогіки вищої освіти. Мета журналу полягає у висвітленні результатів наукових досліджень, спрямованих на вивчення філософсько-методологічних засад, психолого-педагогічних умов та особливостей імплементування нових методів і технологій здійснення такої підготовки.


 Вісник Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”. Філософія. Психологія. Педагогіка

Сайт журналу, призначеного для публікації наукових праць українських та зарубіжних вчених з філософії, психології і педагогіки вищої освіти. Архів номерів журналу з 2005 року.


 Вісник НТУ України "КПІ". Приладобудування

Збірник наукових праць містить публікації про нові розробки в царині точного приладобудування, метрології, оптико-електронних систем, автоматизації та інтелектуалізації контрольно-вимірювальних пристроїв, технологій виготовлення деталей прецизійних приладів. Збірник зареєстрований у Переліку фахових видань ВАК України, у міжнародних наукометричних базах Google Scholar, РІНЦ eLIBRARY.ru, BASE, WorldCat, OpenAIRE, надходить до низки міжнародних реферативних баз.

 Вісник НТУ "ХПІ"

На сайті представлений “Вісник Харківського політехнічного інституту”. Вісник Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.

 Вісник НТУУ «КПІ». Політологія. Соціологія. Право

На сайті представлено наукове видання «Вісник Національного технічного університету України “Політологія. Соціологія. Право”». Галузі наук, за якими журнал є фаховим: політологія, соціологія, право.


 Вісник НТУУ "КПІ" Політологія. Соціологія. Право

На сайті розміщено наукове видання «Вісник Національного технічного університету України “Політологія. Соціологія. Право”»


 Вісник НТУУ "КПІ". Гірництво

Зміст збірника - інформація про системне розкриття закономірностей процесів і явищ, що спостерігаються при розробці родовищ корисних копалин для вдосконалення техніки і економіки гірничого виробництва із систематизацією та широким обговоренням теоретичних і практичних знань в гірництві. Збірник представлено в міжнародних наукометричних та інформаційних базах: BASE, WorldCat, Google Scholar, OpenAIRE, ELAKPI (Електронний архів наукових та освітніх матеріалів НТУУ «КПІ»), "Україніка наукова" (Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського)

 Вісник НТУУ "КПІ". Інформатика, управління та обчислювальна техніка

На сайті журналу висвітлюються результати досліджень із створення компонентів обчислювальних й інформаційних систем і комплексів, пристроїв автоматики та передавання даних, систем автоматизації програмування, контролю й діагностики, штучного інтелекту. Для аспірантів, студентів, фахівців з обчислювальної техніки, систем керування, автоматизації програмування, штучного інтелекту та інших інформаційно-обчислювальних систем. Журнал входить до переліку наукових фахових видань МОН України.


 Вісник НТУУ "КПІ". Машинобудування

Збірник наукових праць призначений для знайомлення вчених та науково-технічних фахівців у галузі машинобудування з новітніми досягненнями в галузі машинобудування, результатами наукових досягнень та вдосконаленими методами розрахунку і проектування елементів машинобудівних конструкцій.

 Вісник НТУУ "КПІ". Серія "Машинобудування"

Сайт видання "Вісник НТУУ "КПІ" - серія "Машинобудування". Видається з 1964 р. Періодичність – 3 номери на рік. Журнал ознайомлює з новітніми досягненнями в галузі машинобудування, результатами наукових досягнень і поліпшеними методами розрахунку і проектування елементів машинобудівних конструкцій. На порталі надається вільний доступ до архіву номерів журналу з 2006 р.

 Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування

Збірник наукових праць публікує результати наукових досліджень з проблем створення теоретичних засад сучасної радіотехніки та радіоапаратобудування; практичної реалізації досягнень науки та технології; інтелектуалізації процесів проектування та виробництва. Розраховано на науковців, інженерно-технічних працівників, підприємців радіопромисловості, викладачів, аспірантів, студентів спеціальностей радіоелектронного профілю.


 Вісник НТУУ "КПІ". Філологія. Педагогіка

На сайті представлений науковий журнал Вісник національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Журнал орієнтується на проблеми, пов’язані з філологією, зокрема, прагне допомогти встановити зв’язки між теоріями, методами досліджень і науковими дискурсами, критично осмислити існуючі філологічні здобутки. В рамках філології журнал схвалює дослідження в таких сферах як: фонетика, лексикологія, стилістики, граматика, переклад.


 Вісник Полтавської державної аграрної академії

На сайті надається повнотекстовий доступ до електронної версії науково-виробничого фахового журналу "Вісник Полтавської державної аграрної академії". У виданні висвітлюються досягнення у галузі науки і техніки з метою використання у народному господарстві та навчальному процесі.


 Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізична культура

Сайт Вісника Прикарпатського університету (Серія: Фізична культура). Надається доступ до повних текстів статей Вісника з 2007 року.


 Вісник українського товариства генетиків і селекціонерів

Науково-практичний журнал «Вісник Українського товариства генетиків і селекціонерів» висвітлює теорію, стан і проблеми, методи і результати досліджень в галузі генетики, селекції та сучасної біотехнології, а також вплив цих наук на розвиток суміжних напрямків біології, медичних і сільськогосподарських наук.


 Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Серія "Біологія"

На сайті Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва представлений повнотекстовий науковий журнал "Вісник ХНАУ", серія "Біологія". Проблематика віснику: фізіологія і біохімія рослин, генетика, селекція і біотехнологія, проблеми вивчення і збереження біорізноманіття. Надається доступ до архіву журналу.


 Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Серія "Економічні науки"

Збірник належить до переліку наукових видань, в яких публікуються основні результати дисертаційних робіт з економічних наук.


 Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Серія "Рослинництво, селекція і насінництво, плодоовочівництво"

Проблематика даного віснику: фундаментальне та прикладне рослинництво і плодоовочівництво, формування високоякісних врожаїв зернових, бобових, технічних культур і кормових трав, плодово-ягідних і овочевих рослин.


 Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. Серія "Фітопаталогія та ентомологія".

На сайті представлена фундаментальна та прикладна фітопатологія, ентомологія, інтегрований захист рослин, фітосанітарний прогноз, сільськогосподарська екологія.


 Вісник. Право знати все про податки і збори

Сайт офіційного видання Державної фіскальної служби України. На сайті розміщено розділи: "Електронний архів номерів", "Документи", "Популярне".


Віче

Журнал Верховної Ради України

 Вопросы современной науки и практики

Науковий журнал університету ім. В.І.Вернадського. Основні рубрики: Науки про Землю; Проблеми ноосфери. Біологія; Екологія; Біонанотехнології; Математичне моделювання; Чисельні методи; Системний аналіз; Автоматизоване управління; Обробка інформації; Програмні комплекси; Техніка та технології та ін. Доступний повнотекстовий PDF архів з 2005 р.Алфавитный список авторов (2005-2011 гг.) (doc-файл) Алфавитный список авторов (2012-2013 гг.) (doc-файл) . Всеукраинский общественно-политический журнал "ИМЕНА"

На сайті надається доступ до архіву номерів всеукраїнського суспільно-політичного журналу "Имена" з 2004 р. включно.

 Геофизический журнал

Науковий журнал Інституту геофізики імені С. І. Субботіна НАН України. Має статус міжнародного. Журнал висвітлює нові дані теоретичних та експериментальних геофізичних досліджень, матеріали щодо закономірностей розподілу різних фізичних полів Землі, питання комплексного вивчення глибинної будови літосфери, сучасні дослідження з геодинаміки та прогнозу землетрусів тощо. Доступний архів журналу з2000р.


 Геохімія та рудоутворення

Журнал розглядає питання з геохімії, петрології, рудоутворення, пошукової геохімії та геохімії навколишнього середовища. Архів журналу з 2010 р. Виходить до 2 разів на рік. Гуманітарна освіта у технічних вищих навчальних закладах

У збірнику вміщені наукові праці викладачів, докторантів та аспірантів з питань мовознавства та літературознавства. Для науковців, викладачів вузів, гімназій, учителів середніх шкіл, студентів.

 Двигуни внутрішнього згоряння

На сайті представлений науково-технічний журнал «Двигуни внутрішнього згоряння» заснований Національним технічним університетом “Харківський політехнічний інститут”. В публікаціях журналу розглядаються фундаментальні і прикладні проблеми сучасного двигунобудування, наводяться результати наукових досліджень, які виконані викладачами і науковцями вищої школи та НАНУ, аспірантами, докторантами, фахівцями галузевих установ, виробничих підприємств України та зарубіжжя, аналізуються проблеми, які пов’язані з удосконаленням конструкцій, експлуатацією, технологією виробництва двигунів внутрішнього згоряння, приділяється увага історії двигунобудування

 Двухмесячный научно-популярный журнал "Виноград. Вино"

На сайті двомісячного науково-популярного журналу "Виноград. Вино" публікуються матеріали про виноградну лозу, сорти винограду, вино, поради досвідчених виноградарів тощо.

 День и Ночь

На сайті представлена електронна версія літературного журналу для сімейного читання "День и ночь". Надається доступ до архіву журналу з 1996 року.

 ДИВОСЛОВО

Електронна версія щомісячного науково-методичного журналу "Дивослово". На сайті представлений архів видання за 2011-2014 рр.

 Дикое поле

На сайті донецького інтелектуально-художнього журналу "Дикое поле" публікуються вірші та проза, критичні матеріали, літературні огляди тощо.

 Доклады Национальной академии наук Беларуси (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Дослідження з історії техніки

На сайті представлено "Дослідження з історії техніки" – періодичний збірник, присвячений актуальним проблемам історії техніки.

 Еженедельный журнал Транспорт

Сайт щотижневого інформаційно-аналітичного журналу "Транспорт" висвітлює проблеми функціонування та розвитку транспортної галузі . Орієнтований на всіх фігурантів ринку транспортних послуг і фахівців-практиків транспортної галузі. Формат журналу: 3 електронних бюлетеня «ТРАНСПОРТ-news» + в кінці місяця підсумковий випуск в друкованому вигляді (електронному вигляді).

 Економіка АПК

Міжнародний науково-виробничий журнал «Економіка АПК» є провідним періодичним виданням економічного профілю з питань розвитку агропромислового комплексу країни та розрахований на керівників і спеціалістів АПК, науковців, студентів, широкий загал сільських читачів. Журнал «Економіка АПК» входить до переліку фахових наукових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних досліджень у галузі економіки.


 Економіка промисловості

На сайті представлений науково-практичний журнал «Економіка промисловості» засновано у 1998 році Інститутом економіки промисловості НАН України. Представлені в журналі матеріали направлені на інформування наукової спільноти, фахівців, представників місцевих та державних органів влади, всіх зацікавлених науковими дослідженнями осіб про напрямки розвитку сучасної економічної науки.


 Економіка розвитку. Харківський національний економічний університет.

Економіка розвитку - міжнародний рецензований науковий журнал з відкритим доступом, призначений для публікації оригінальних, інноваційних, новітніх та високоякісних наукових статей з широким спектром охоплення проблем, пов'язаних з забезпеченням випереджаючого зростання світової та національної економіки.


 Економічний вісник НТУУ "КПІ"

Сайт Економічного вісника Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", призначеного для публікації наукових праць українських та зарубіжних вчених з проблем економіки та бізнесу.


 Експериментальна і клінічна медицина

На сайті представлено професійне наукове медичне спеціалізоване видання Харківського національного медичного університету. Журнал віднесено до наукових фахових видань України в галузі медичних наук.


 Електроніка та системи управління

Фахове видання НАУ, яке публікує основні результати дисертаційних робіт з технічних наук.

 Електронні медичні журнали (Бібліотека Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова)

На сайті бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова розміщені електронні медичні журнали. Кожний журнал вміщує повнотекстовий архів номерів.


 Електротехніка й електромеханіка

На сайті представлено науково-практичний журнал НТУ "ХПІ". На сторінках представлені статті у форматі PDF за наступними галузями: висвітлення нових досягнень у галузі електротехніки та електромеханіки, в сфері розробки та удосконалення електричних машин та апаратів, силової електроніки, питань теоретичної електротехніки та електрофізики, техніці сильних електричних та магнітних полів, кабельної техніки, електричного транспорту, електричних станцій, мереж і системи, безпеки електрообладнання

 Енергетика: технології, екологія, економіка

Сайт наукового журналу "Енергетика: технології, екологія, економіка", який охоплює питання енергетики та енергозбереження, економіки та екології. Надається доступ до архіву номерів журналу в електронному форматі з 2004 р. включно.


 Журнал (МИГП)

На сайті Міжнародного інституту глибинної психології представлено реферативний огляд журналів видавництва Інституту.


 Журнал «Деревообрабатывающая промышленность»

Науково-технічний і виробничий журнал «Деревообробна промисловість» виходить шість разів на рік і публікує матеріали для науково-дослідницької аудиторії, технологів і просто фахівців, які працюють в цій сфері. На сайті у вільному доступі міститься архів номерів з 2003 по 2011р. по наступним рокам можна знайти інформацію у списків по змісту номерів з анотаціями до статей.


 Журнал "Аграрная наука"

Щомісячний научно-теоретичний та виробничий журнал "Аграрная наука", висвітлює наукові досягнення вчених і фахівців з найактуальніших проблем сільського господарства. Користувачам надається вільний доступ до архівів з 2011р. по 2017р.


 Журнал "Аграрний тиждень. Україна"

Сайт всеукраїнського ділового журналу, який був створений з метою висвітлення інформації про стан і роботу аграрного сектору України та розрахований на власників, керівників і фахівців господарств та переробних підприємств, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів тощо.

 Журнал Агроном

Сайт журналу "Агроном", в якому публікуються матеріали про вирощування сільгоспкультур.


 Журнал "Вітчизна"

Сайт літературно-художнього та громадсько-політичного журналу письменників України. Надається доступ до архіву номерів за 2004-2009 рр.

 Журнал "Воєнна історія"

На сайті представлено журнал "Воєнна історія" - фахове видання Всеукраїнської громадської організації "Український інститут воєнної історії", розраховане на широкий загал науковців, викладачів воєнної історії та всіх, хто цікавиться українською історією. Розміщено архів журналу з 2002 року. Статті представлені у форматі PDF.

 Журнал "Всесвіт"

На сайті розміщено електронну версію українського журналу іноземної літератури "Всесвіт". Журнал присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву і суспільно-політичним аспектам зарубіжних країн. Надається можливість ознайомитись із змістом журналу починаючи з 2001 р.

 Журнал вушних, носових і горлових хвороб

На сайті розміщено науково-практичний журнал, який висвітлює проблеми, досягнення і перспективи розвитку вітчизняної і світової отоларингології, шляхі впровадження наукових розробок в практику охорони здоров'я. Архів статтей представлені з 2006 року.


 Журнал ДентАрт

Міжнародний журнал про науку та мистецтво в стоматології, в якому публікуються матеріали з естетичної реставрації, ортодонтії, ендодонтії тощо. Журнал містить інформацію про сучасні технології та матеріали. Орієнтований на практикуючих лікарів, які займаються естетичною стоматологією.

 Журнал "Екологія та ноосферологія"

На сайті представлено перший екологічний журнал України, що висвітлює актуальні проблеми екології та ноосферології, а також шляхів їх вирішення за допомогою фундаментальних і прикладних досліджень, консолідації інтелектуального та наукового потенціалу в інтересах екології, охорони навколишнього середовища, здоров'я і життя людини. Номери журналу в архіві з 2002 р. доступні у повнотекстовому варіанті (pdf-формат).


 Журнал "Ендокринологія"

На сайті представлений електронний журнал "Ендокринологія". Проблематика журналу: висвітлення проблем експериментальної і клінічної ендокринології. Журнал внесено до наукометричної бази даних Index Copernicus та включено до Загальнодержавної реферативної бази даних «Україніка наукова» та УРЖ «Джерело». Розрахований на спеціалістів.


 Журнал "Ефективна економіка"

Електронне наукове фахове видання "Ефективна економіка". Розділи: Про журнал, Розміщення статті, Автори, Контакт, Архів номерів.


 Журнал "Зерно"

Офіційний сайт журналу "Зерно" - журнал сучасного агропромисловця. Видання розповідає про основи агротехніки та принципи агроменеджмента, про нові наукові розробки та технології, про системи і способи господарювання, про сільгосптехніку та інструменти, про засоби захисту, добрива і техніку. Надається доступ до архіву номерів з 2006 р. включно.

 Журнал "Кіно-Театр"

Сайт ілюстрованого видання, аналітичного і популярного мистецького журналу "Кіно-театр". На сайті представлений архів повних текстів номерів журналу з 2003 р.

 Журнал "Клітинна та органна трансплантологія"

Сайт журналу "Клітинна та органна трансплантологія". Надається повний доступ до частини статей. Журнал публікує оригінальні наукові статті, огляди статей і клінічних досліджень, методичні статті, короткі інформаційні повідомлення. Журнал видається трьома мовами (українською, англійською, російською) у друкованій та on-line версіях, а також включений до міжнародних наукометричних баз. Журнал Логос

На сайті представлений електронний архів номерів (з 1991 р.) провідного російського філософсько-літературного журналу "Логос".


 Журнал математической физики, анализа, геометрии

.Офіційний сайт видання "Журнал математической физики, анализа, геометрии". Видається з 1994року. Періодичність видання - 4 рази на рік. До липня 2005 року журнал виходив під назвою"Математическая физика, анализ, геометрия". Входить до бази даних SCOPUS з 2008 року. Надається доступ до архіву номерів журналу в електронному форматі з 1994 р. включно.


 Журнал "Медицина світу"

На сайті журналу "Медицина світу", окрім архіву номерів журналу з 2004 р. в повнотекстовому форматі, зібрано навчальні фільми, зображення, додатки, презентації та ін. Профільна інформація для практикуючих спеціалістів та студентів. Також подана інформація для пацієнтів.


 Журнал МОВОЗНАВСТВО

Науково-теоретичний журнал Інституту мовознавства ім. О.О. Потебні та Українського мовно-інформаційного фонду НАН України.


 Журнал "МОЛОЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ"

На сайті представлено науково-виробниче видання "Молочна промисловість". Завданням журналу є оперативне висвітлення стану молочної галузі України, надання читачам інформації про нові технології і наукові розробки як в Україні, так і за кордоном. Ми приділяємо увагу всім ланкам виробництва - від виробництва сировини до одержання продукту. Журнал публікує матеріали про інгредієнти, новітні технології і обладнання, коментарі спеціалістів з питань безпеки харчових продуктів, дані про тенденції споживання молочної продукції та інше. В журналі публікуються важливі нормативні документи, статистичні дані та інформація про основні події на молочному ринку України та світу.

 Журнал нано- и електронной физики

Журнал нано- та електронної фізики Сумського державного університету України, публікує неопубліковані раніше і не представлені до публікації в будь-яких інших виданнях, статті, що містять оригінальні результати експериментальних або теоретичних досліджень в галузі фізики, фізичної електроніки, а також досліджень, спрямованих на розвиток математичних методів опису процесів і явищ в зазначених областях.


 Журнал "Нано- и микросистемная техника"

На сайті представлений щомісячний дисциплінарний теоретичний і прикладний науково-технічний журнал, в якому публікується інформація про динаміку розвитку мікросистемної техніки, перехід від технологічних прийомів мікроелектроніки до нанотехнології, про використання наноматеріалів, створення наносістемной техніки. На сайті надається доступ до архіву статей з 1999 р.

 Журнал научных публикаций аспирантов и докторантов

Міжнародне видання, яке спеціалізується на публікації наукових статтей з різних галузей знань. На сайті розміщенний архів.


 Журнал Новости Космонавтики

На сайті видання "Новости космонавтики" - щомісячного інтерактивного журналу, який розповідає про події російської та світової космонавтики, надається доступ до архіву змісту випусків з 2000 р. включно.

 Журнал органічної та фармацевтичної хімії

На сайті представлений "Журнал органічної та фармацевтичної хімії" НФаУ. У журналі розглядаються проблеми синтезу та аналізу органічних та елементоорганічних сполук, синтез аналогів природних сполук і лікарських субстанцій, результати фізико-хімічних досліджень у вищезгаданих напрямках. Призначений для працівників науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів та фахівців хімічного, фармацевтичного, біологічного, медичного і сільськогосподарського профілю.


 Журнал "Отрок.ua"

Сайт журналу "Отрок.ua" - православного видання для молоді, започатковного Київським Свято-Троїцьким Іонінським монастирем. На сайті надається доступ до архіву номерів журналу з 1970 р. включно

 Журнал "Пластовий шлях"

Сайт журналу "Пластовий шлях". Доступ до архіву номерів за 2006-2009 рр.

 Журнал Пробудження

На сайті представлений психолого-релігійно-мистецький он-лайн журнал “Пробудження”. Рубрики сайту: "Духовна практика", "Езотерика", "Мандрівки", "Мистецтво", "Події у Львові", "Психологія і психотерапія", "Релігії світу", "Роздуми".

 Журнал "Психология"

Інтернет-версія журналу "Психологія" містить статті про психологію суспільних і міжособистісних відносин, тести з психології, консультації психолога. Інформацію на сайті розміщено в рубриках: "Напрямки психології", "Популярна психологія", "Психологія емоцій", "Психотерапія", "Новини", "Розповіді". Представлений архів журналу з 2009 р. включно.

 Журнал "Современная педиатрия"

Науково-практичний журнал включено до переліку наукових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових фахових ступенів доктора і кандидата наук.

 Журнал "Строительные материалы и изделия"

Журнал пропонує оперативну інформацію про розвиток промисловості будівельних матеріалів, наукові дослідження та впровадження їх у виробництво в Україні, країнах СНД та за кордоном. На сайті представлений архів з 2011 року.

 Журнал Уголь

На даному сайті представлений журнал "Уголь" - щомісячне науково-технічне та виробничо-економічне видання.

 Журнал "Український Вісник психоневрології"

Журнал "Український вісник психоневрології" друкується з 1993 року ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України" сумісно з Науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України. У журналі друкуються нові дані про результати дослідження в галузі нейронаук та їх впровадження у практику охорони здоров'я, отримані вченими та лікарями України, ближнього й дальнього зарубіжжя. Журнал внесений до переліку наукових фахових видань України. Архів номерів представлений з 2007 року.


 Журнал "Фізика і хімія твердого тіла"

Журнал "Фізика і хімія твердого тіла" Прикарпатського Національного Університету імені Василя Стефаника, публікується з 2000 року українською та англійською мовами і виходить 4 рази на рік. Внесений до міжнародної бібліографічної та реферативної бази даних Ulrichsweb - Global Serials Directory. Статті журналу мають оглядовий характер і присвячені питанням фізики і хімії твердого тіла.


 Журнал фізичних досліджень (Journal of Physical Studies)

Тематика журналу охоплює різні розділи фізики, в тому числі: фізику конденсованих середовищ; ядерну фізику; атомну і молекулярну фізику; теорію поля і фізику елементарних частинок; астрофізику; фізику плазми; міждисциплінарну фізику та суміжні ділянки науки і техніки. Статті друкуються українською або англійською мовами.


 Журнал "Хранение и Переработка Зерна"

Сайт галузевого журналу, який спеціалізується на технічних та сільськогосподарських науках.

 Журнал-альманах "Академии русской символики "Марс"

На сайті представлений офіційний журнал Регіональної громадської організації "Академія російської символіки "Марс". Онлайн-версія видання присвячена вивченню питань російської та зарубіжної символіки, геральдики, військової емблематики. Також представлений архів номерів. Сайт розрахований на широке коло користувачів.

 Журналы (Научная электронная библиотека eLIBRARY.RU )

У розділі «Медицина» в тематичному рубрикаторі електронної бібліотеки eLIBRARY.RU представлений перелік 6 585 назв медичних журналів.


 Журналы СРСР

Сайт присвячений періодичним виданням СРСР.

 Захист інформації

На сайті представлений журнал «Захист інформації» присвячений висвітленню питань дослідження теоретичних, науково-технічних і технологічних проблем, пов’язаних із організацією, створенням методів та засобів забезпечення захисту інформації при її зберіганні, обробці і передачі з використанням сучасних математичних методів та інформаційних технологій.

 Збірник наукових праць "Управління розвитком"

На сайті представлений збірник наукових праць Харківського національного економічного університету. Управління розвитком - міжнародний рецензований науковий збірник з відкритим доступом, призначений для публікації оригінальних, інноваційних, новітніх та високоякісних наукових статей з широким спектром охоплення проблем, пов'язаних з забезпеченням випереджаючого зростання світової та національної економіки.


 Збірник наукових праць ХНПУ імені Г.С. Сковороди "Лінгвістичні дослідження"

У збірнику публікуються статті, що віддзеркалюють найновіші дослідження в царині мовознавства. Вони охоплюють проблеми теорії мови, прикладної лінгвістики, методики викладання лінгвістичних дисциплін. Тематика і змістова наповненість статей пов’язана із дослідженням української мови в річищі сучасних напрямів мовознавства – лінгвістичної концептології, прагмалінгвістики, функціональної, комунікативної, дискурсивної лінгвістики, текстології.

 Идеи и идеалы

Сайт наукового журналу "Идеи и идеалы", який публікує дослідження з шести наукових спеціальностей: філософії, економіки, соціології, культурології, мистецтвознавства та педагогіки. Журнал призначений для науковців, викладачів та спеціалістів-практиків, студентів відповідних спеціальностей, для всіх, хто цікавиться новими підходами, напрямками та ідеями в соціально-гуманітарній сфері. На сайті надається доступ до архіву номерів журналу з 2009 р.


 Известия высших учебных заведений. Радиоэлектроника

На сайті представлено міжнародний науково-технічний журнал "Известия высших учебных заведений. Радиоэлектроника"

 Інженерія програмного забезпечення

Науковий журнал “Інженерія програмного забезпечення”, заснований у 2009 р. публікує оригінальні та оглядові статті науково-технічного характеру.


 Інноваційна економіка

На сайті представлений фаховий науково-виробничий журнал "Інноваційна економіка", який вирішує проблематику інноваційно-інвестиційного розвитку, конкурентоспроможність підприємств, організацій, регіонів національної економіки, найновіші досягнення науки і передової практики.


 Інтегровані технології та енергозбереження

На сайті представлений науково-практичний журнал «Інтегровані технології та енергозбереження». В публікаціях журналу виконується аналіз розвитку енергетики та сучасних методів енергозбереження. Розглядаються питання та проблеми сучасної енергетики, енерготехнології енергоємних галузей промисловості; нетрадиційної енергетики, ресурсозбереження; питання моделювання процесів промислового обладнання, процеси та обладнання різноманітних галузей промисловості (хімічної, харчової, комунальної енергетики, медичного обладнання тощо); питання автоматизованих систем управління та обробки інформації тощо.


 Інформаційні системи, механіка та керування

Збірник "Інформаційні системи, механіка та керування" публікує змістовні статті, що пов’язані з новітніми результатами використання систем та приладів вимірювання об’єктів та руху, обробки та передачі інформації, систем та засобів керування рухомими об’єктами.

 Каталог сайтов периодических изданий ( на порталі Library.ru)

Анотований Інтернет-каталог сайтів періодичних видань (журналів, газет, альманахів тощо), як тих, що видаються в друкованому вигляді, так і існуючих тільки в електронному вигляді. Містить насамперед адреси сайтів періодичних видань, що мають повнотекстові архіви. Багато сайтів мають архіви, що включають тільки зміст періодичного видання або анотації / реферати опублікованих статей.
 Каталог–агрегатор «СНГ: инновации» (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Квант

На сайті представлено архів випусків журналу з 1970 р., випусків "Бібліотечки "Квант"" та іншої литератури з математики та фізики.


 Клітинна та органна трансплантологія

Журнал об'єднує в собі інформацію в таких галузях, як органна, тканинна, клітинна трансплантологія та інженерія. Видання призначено для фахівців, які працюють у зазначених галузях. Журнал публікує оригінальні наукові статті, огляди статей і клінічних досліджень, методичні статті, короткі інформаційні повідомлення. На сайті представлений архів номерів з 2013 року.


 Мандрівець

На сайті всеукраїнського наукового журналу "МАНДРІВЕЦЬ" розміщений архів номерів з 2007 року. Журнал включений до переліку наукових фахових видань з філософії.


 Машинобудування (Українська інженерно-педагогічна академія (УІПА), Харків)

У збірнику подано результати наукових досліджень в галузі машинобудування. Розглянуто важливі проблеми міцності, стійкості, роботоздатності, динаміки вантажопідйомних, транспортуючих машин та верстатів, а також питання технології машинобудування.

 Меблеві Технології

Журнал меблеві технології – провідне всеукраїнське видання для керівників і спеціалістів меблевої галузі. У вільному доступі тількі останні статті.Надається можливість замовити з архіву потрібний номер. Видається з 2000 року (10 номерів на рік).

 Медицина світу

Журнал "Медицина світу" оглядових та перекладних статей, призначений для широкого кола лікарів. На сайті представлений архів статтей з 2004 року, також представлені медичні відеоколекції.


 Медицина сьогодні і завтра

На сайті представлений медичний науково-практичний журнал Харківського національного медичного університету. Журнал віднесено до наукових фахових видань України в галузі медичних наук. Надається повнотекстовий архів з 2012 року.


 Медицина транспорту України. Науково-практичний журнал

Відомчий науково-практичний журнал для фахівців охорони здоров'я транспортної галузі. Журнал виходить з 2002 року, 4 рази на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2002р.-2015р. включно.


 Медицинская газета "Здоровье Украины"

Сайт медичної газети "Здоров’я України", в якій публікуються методики та нові підходи у лікуванні захворювань, практичні рекомендації та оглядові статті провідних науковців, головних спеціалістів МЗ України, лікарів-практиків, новини охорони здоров'я України та світової медицини, аналізи ринку фармацевтичних препаратів та медичного обладнання. Надається доступ до архіву номерів з 2003 р. Також портал містить повнотекстові медичні журнали.

 Медицинские известия - новостной медицинский журнал Киева

Новинний медичний онлайн-журнал Києва, який публікує актуальну інформацію про медичні дослідження, фармакологію, нові препарати в Україні та ін. Журнал розрахований як на працівників медичної та фармакологічної сфери - лікарів, провізорів, фармацевтів, студентів медичних і фармацевтичних ВНЗ, так і на пацієнтів.

 Медичні перспективи

На сайті представлений науково-медичний журнал "Медичні перспективи". Журнал публікує наукові статті, присвячені сучасним актуальним проблемам теоретичної, кліничної, профілактичної та соціальної медицини. Видається згідно рішень редакційної колегії, редакційної ради та Вченої ради ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України». Представлений архів статтей з 2005 року.


 Металлургическая и горнорудная промышленность

Сайт украинського науково-технічного та виробничого журналу з металургійної та гірськорудної промисловості.

 Механізм регулювання економіки

На сайті представлений міжнародний науковий журнал "Механізм регулювання економіки", який є одним з провiдних спецiалiзованих видань України. Журнал висвiтлює актуальнi питання за такими основними напрямами: загальноекономiчнi проблеми функцiонування господарських систем; проблеми дiяльностi пiдприємства в перехiднiй i ринковiй економiцi; екологiчнi проблеми розвитку i економiка природокористування тощо.


 Механіка гіроскопічних систем

Статті збірника присвячені висвітленню динамічних процесів у гіроскопічних та інших системах управління об’єктами, умов їх стабілізації за різних дестабілізуючих факторів збудження, інформаційних систем, систем і засобів навігації, вимірювання та обробки інформації в цих системах.

 Мир истории

На сайті представлений російський електронний журнал "Мир истории". Надається доступ до архіву номерів журналу з 1999 р. включно.

 Мікробіологія і біотехнологія

На сайті представлений науковий журнал “Мікробіологія і біотехнологія”, який друкує Одеський національний університет імені І.І. Мечникова починаючи з 2006 року. Виходить 4 рази на рік.Тематична спрямованість: мікробіологія, вірусологія, імунологія, молекулярна біотехнологія, створення та селекція нових штамів мікроорганізмів, мікробні препарати, біосенсори, діагностикуми, мікробні технології в сільському господарстві, мікробні технології у харчовій промисловості; захист та оздоровлення навколишнього середовища; отримання енергоносіїв та нових матеріалів. Наукове видання «Мікробіологія і мікробіологія» індексується у міжнародній наукометричній базі Index Copernicus. Індексація включає статистику посилань на анотації статей, повні тексти та авторів. База даних ІС індексується GoogleАкадемія, що надає можливість пошуку статей через пошукову систему GoogleScholar.


 Мінералогічний журнал

Журнал висвітлює питання з мінералогії, біомінералогії, геохронології, пошукової та екологічної геохімії, петрології, рудоутворення, мінерологічних і геохімічних методів пошуку та оцінки родовищ корисних копалин. Архів журналу з 2010 р. Періодичність - 4 рази на рік.


 Моя Наука

Міжнародний мережевий політематичний журнал, де спеціалісти різних галузей знань можуть публікувати свої статті, захищаючи її авторським правом.


 Музеї України

Сайт онлайн-журналу "Музеї України", основним завданням якого є популяризація, захист українських музеїв, розшук і повернення культурних цінностей.

 Мультиверсум. Філософський альманах

Офіційний сайт наукового видання «Мультиверсум. Філософський альманах». У розділі "Архів" представлені випуски з 1999-2013 р.р. Також на сайті передбачений пошук статей. Навука (Веды) (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Народна освіта

Електронне наукове фахове видання "Народна освіта", в якому розміщуються статті провідних учених, відомих педагогів, політичних і громадських діячів, присвячені питанням аналізу сучасних тенденцій, стратегії розвитку національної освіти, її правовому забезпеченню тощо, а також матеріали, що порушують проблеми підготовки та підвищення кваліфікації вчителів. Надається доступ до архіву випусків з 2007 р. включно.

 Народне Мистецтво України

Сайт науково-популярного мистецького журналу "Народне мистецтво" національної спілки майстрів народного мистецтва України.

 Настоящий хозяин

Сайт спеціалізованого журналу про сучасні агротехнології. Архів номерів з 2011 р.

 Наука и инновации (наукова періодика НАН Білорусі)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Наука і молодь: Гуманітарна серія. Збірник наукових праць.

У збірнику вміщено статті, в яких викладено результати наукових, експериментальних і теоретичних досліджень молодих учених. Присвячений актуальним проблемам сучасності в галузі науки і техніки. Розрахований на науковців та інженерно-технічних працівників.

 Науковий вісник будівництва

Вісник включає статті вчених, в яких висвітлюються результати фундаментальних та прикладних досліджень з пріоритетних напрямків: охорона навколишнього середовища, ресурсозберігаючі технології в будівництві та будівельної індустрії, нові будівельні матеріали та конструкції, підвищення ефективності капітальних вкладень, підвищення рівня механізації та автоматизації виробничих процесів. Для наукових працівників і спеціалістів у галузі будівництва.

 Науковий вісник Інституту міжнародних відносин НАУ. Серія: економіка, право, політологія, туризм

У збірнику наукових статей розглядаються актуальні проблеми сучасних міжнародних відносин, економіки, права та туризму.

 Наукові вісті НТУУ "КПІ"

Журнал публікує виключно нові результати фундаментальних і прикладних наукових досліджень за такими напрямами: електроніка, радіотехніка та телекомунікації; енергетика та енергогенеруючі технології; інформаційні технології, системний аналіз та керування; матеріалознавство та машинобудування тощо.


 Наукові записки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Серія "Літературознавство"

На сайті представлено спеціалізоване видання з проблем літературознавства. Внесено до переліку наукових фахових видань України.

 Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету

На сайті фахового видання “Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету” можна ознайомитись з повнотекстовими електронними версіями статей збірника, який висвітлює актуальні проблеми історії України, всесвітньої історії, міжнародних відносин, історіографії. Видання публікує статті вчених, рецензії, наукові роботи, хроніку наукового життя. Надається доступ до архіву випусків збірника з 1993 р.


 Науково-практичний журнал "Економіка промисловості"

На сайті науково-практичного журналу "Економіка промисловості", який інформує наукову спільноту, фахівців про напрямки, розвиток сучасної економічної науки, проблеми економічної та промислової політики, надається доступ до архіву номерів в електронному форматі від 2005 р. включно.


 Наукоємні технології

Проблематика журналу у галузі технічних наук: експлуатація повітряного транспорту, авіаційна хіммотологія, інформаційно-комунікаційні системи та мережі, інформаційна безпека, системи управління, транспортні системи, екологія та у галузі природничих наук: фізика, хімія.


 Научная периодика НАН Беларуси(online-доступ)

Центральна наукова бібліотека ім.Я.Коласа НАН Білорусі пропонує скористатися можливістю доступу до електронного архіву наукових періодичних видань, засновником яких є Національна академія наук Білорусі. Електронний архів включає номери періодичних видань з 2009 року по 2015 рік.


 Научно-технический специализированный журнал «Горная Промышленность»

Спеціалізований науково-технічний і виробничий журнал про досягнення і технологіях в гірничій справі, гірської техніки і збагачувальному обладнанні, сучасних комп'ютерних системах, наукових розробках, стан ринку мінерально-сировинних ресурсів, досвіді інвестицій в гірничу промисловість в країнах СНД і за рубіж. Журнал є постійним учасником і інформаційним спонсором найбільших міжнародних і регіональних спеціалізованих гірських, геологічних, будівельно-дорожніх та інших виставок. Видається з 1994р. Виходить 6 разів на рік. Архів знаходиться у вільному доступі та представлений з 2006р. по 2017рр.


 Научный электронный журнал "Вестник Института социологии"

Мережевий науковий журнал Інституту соціології РАН. Публікує та надає доступ до соціологічних досліджень і має архів номерів з 2010 року.


 Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського Національної академії медичних наук України

На сайті Національного інституту фтизіатрії і пульмонології імені Ф. Г. Яновського Національної академії медичних наук України представлена інформація про структуру, діяльність та функції інституту. Сьогодні інститут – головний науково-дослідний заклад в Україні з проблем фтизіатрії і пульмонології. Наукові підрозділи оснащені сучасною науково-дослідною апаратурою, зокрема, для проведення діагностики захворювань органів дихання – рентгенологічними, функціональними, ультразвуковими, ендоскопічними, мікробіологічними, біохімічними, імунологічними, цитологічними і патоморфологічними методами на світовому рівні. Інститут має власну експериментальну базу для проведення досліджень на дрібних лабораторних тваринах. На сайті представлені повнотекстові журнали інституту та монографії з можливістю завантаження.

 Невский альманах

Сайт популярного літературного журналу "Невский альманах", на сторінках якого представлена сучасна російська проза и публіцистика, вірші відомих поетів та початківців, гумористичний розділ. Надається доступ до архіву журналу з 2003 р.

 Нелінійні коливання

Сайт міжнародного математичного журналу "Нелінійні коливання", який було засновано в 1998 р. Видається Інститутом математики Національної Академії наук України.


 Николаев литературный

На сайті представлений міжнародний літературно-художній інтернет-журнал письменників Росії, України, Канади, Ізраїлю й низки інших країн, які народилися у Миколаєві.


 Нова парадігма

На сайті представлено фахове видання з філософських наук, політології та соціології. Концепція журналу базується на багатоплановому науковому та філософському висвітленні актуальних проблем інформаційної цивілізації, що формується. Основні рубрики охоплюють галузі соціальної педагогіки, психології, соціології, політології, філософії та культурології. Видання розраховано на вчених гуманітарного напрямку, аспірантів та докторантів, студентів та здобувачів.


 "Нова проза"

Сайт альманаху сучасної української літератури "Нова проза".

 Новости медицины в Украине

Інтернет-видання для медичних та фармацевтичних працівників надає доступ до архівів електронних версій спеціалізованих медичних журналів та книг.

 Новости нанотехнологий

"Нано Дайджест" - Інтернет-журнал про нанотехнології. Крім інформації про нові дослідження і розробки у сфері нанотехнологій, висвітлюються екологічні проблеми та бізнес-тенденції галузі. Портал орієнтований на професійну аудиторію.

 Новости полиграфии

Видання Московського державного університету друку. Журнал відрізняється насиченими матеріалами, що висвітлюють актуальні проблеми поліграфічної галузі і ринку. Доступний повнотекстовий PDF архів з 2010 року.

 Ноосфера

"Ноосфера" - відкритий науковий інтернет-журнал, присвячений фізико-технічним, хімічним, біологічним і соціальним наукам.


 Облік і фінанси

Офіційний сайт журналу "Облік і фінанси" - фаховий науково-виробничий журнал з відкритим доступом до повних текстів. Видання індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах. Мета - наукове забезпечення розвитку теорії і практики обліку, фінансів та інших економічних спеціалізацій.


 Оксамит

Сайт Всеукраїнського суспільно-політичного журналу "Оксамит". Надається доступ до архіву онлайн-версії журналу з вересня 2013 р.

 Ортопедия, травматология и протезирование

На сайті представлений рецензований журнал «Ортопедия, травматология и протезирование». Журнал публікує оригінальні статті, огляди, дискусії на допомогу лікарям-практикам і дослідникам, діяльність яких пов’язана з травматологією, ортопедією та протезуванням. Статті відображають передовий досвід і результати наукових досліджень стосовно захворювань і пошкоджень опорно-рухової системи та їх лікування. Важливою частиною редакційної політики є публікація лекцій провідних фахівців.


 Освітологічний дискурс

«Освітологічний дискурс» – наукове електронне видання, яке дозволяє читачам опрацьовувати наукові доробки у відкритому доступі. Видання «Освітологічний дискурс» включено до переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата педагогічних наук.


 Особлива дитина: навчання і виховання

Офіційний сайт періодичного, наукового, навчального, інформаційного, методичного видання "Особлива дитина: навчання і виховання", метою якого є вирішення проблем здобуття освіти і забезпечення життєдіяльності дітей з особливими потребами, надання методичних порад і консультацій фахівців з актуальних проблем спеціальної педагогіки і психології. Надається доступ до електронних версій номерів журналу та змісту номерів з 2008 р.

 Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту

На сайті представлений науковий журнал, який був заснований в 1997 році. З 01.01.2013 р. - журнал представлено електронною версією англійською мовою. З 2014 року засновник журналу - Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.


 Педиатрия (Журнал имени Г.Н. Сперанского)

Журнал ПЕДИАТРИЯ издается с 1922 года и является старейшим педиатрическим изданием в России. Журнал входит в Перечень ведущих рецензируемых журналов, рекомендованных ВАК для опубликования результатов научных работ на соискание ученой степени доктора и кандидата медицинских наук. В журнале публикуются оригинальные статьи, клинические наблюдения, современные методы диагностики и лечения, лекции, обзоры, результаты клинических исследований по педиатрии и междисциплинарным проблемам здоровья детей и подростков. Доступный архив с 2000года.

 Популярная механика

Сайт журналу "Популярная механика" пропонує новини з галузі науки та техніки, інформацію про останні події в автобудівництві, енергетиці, авіації і космосу, статті про зброю, неймовірні факти та дивовижні наукові винаходи. Також представлений архів журналу з 2002 року.

 Пошукова та екологічна геохімія

Журнал висвітлює питання з пошукової та екологічної геохімії. Архів журналу представлено з 2010р. Православный журнал для сомневающихся - Журнал "ФОМА в Украине"

Сайт православного журналу "Фома" - щомісячного культурно-просвітницького та інформаційно-аналітичного видання.

 Прикладная дискретная математика

На сайті представлений науковий російський журнал "Прикладна дискретна математика". Тематика журналу охоплює наступні напрямки: теоретичні основи прикладної дискретної математики, математичні методи криптографії, математичні методи стеганографії тощо.


 Проблеми iнформатизацiї та управлiння

Збiрник присвячено актуальним проблемам побудови високопродуктивних обчислювальних систем та мереж, рiшення задач оптимiзацiї управлiння технiчними системами, моделювання процесiв обробки iформацiї, оперативного планування технiчного обслуговування авiацiйних систем. Розрахований на наукових працiвникiв та фахiвцiв, якi займаються питаннями створення, дослiдження та використання комп'ютеризованих, органiзацiйно-технiчних, технiчних iнформацiйних систем.


 Проблеми економіки

Журнал «ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ» – міжнародний науковий рецензований журнал із відкритим доступом. У журналі публікуються оригінальні та високоякісні наукові статті з проблем сучасної економіки. Статті журналу знаходяться у вільному доступі з 2009р. по 2017р вкючно. Користувачам дозволено читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або посилатися на повний текст статті в цьому журналі.


 Проблеми ендокринної паталогії

На сайті представлений медичний науково-практичний журнал "Проблеми ендокринної паталогії", який щоквартально публікує на своїх сторінках: матеріали клінічних досліджень з питань патогенезу, діагностики, лікування та профілактики ендокринних захворювань і супутньої патології; результати експериментальних досліджень з фізіології та патофізіології ендокринної системи; ендокринології тощо. Журнал включено до переліку наукових фахових видань України. Розрахований на широке коло читачів: лікарів, науковців, викладачів та студентів медичних вузів.


 Проблеми інженерно-педагогічної освіти (Українська інженерно-педагогічна академія (УІПА), Харків)

У збірнику друкуються результати наукових досліджень в галузі інженерно-педагогічної та професійної освіти. У випусках збірника, що видається щоквартально, розглядаються актуальні проблеми теорії і практики професійної підготовки сучасних фахівців, питання концепції, стратегії, методології, методики і змісту підготовки майбутніх інженерів-педагогів таких напрямків, як громадське харчування, комп’ютерні технології, легка промисловість, охорона праці, хімічна промисловість, економіка, електроенергетика. Наукове видання здійснюється для викладачів, науковців, аспірантів, фахівців сфери професійної освіти.

 Проблеми інноваційно-інвестиційного розвитку

На сайті представлено науковий журнал, завданням якого є публікація наукових статей, пошуки шляхів стимулювання інноваційного процесу в економіці, активізації інноваційних наукових досліджень, особливо серед молодих вчених.


 Проблеми підвищення ефективності інфраструктури

Збірник присвячено актуальним проблемам управління підприємствами, реструктуризація, вдосконалення фінансово-економічної діяльності на транспорті, керування повітряним рухом з використанням сучасних новітніх технологій. Збірник розрахований на наукових працівників, інженерів та фахівців, які займаються проблемами вдосконалення інфраструктури. Матеріали збірника будуть корисними студентам відповідного фаху навчання.

 Проблеми системного підходу в економіці

Тематика журналу, наукові статті в якому публікуються українською, російською та англійською мовами, охоплює фундаментальні та прикладні проблеми системного підходу в економіці та логістиці.


 Проблеми системного підходу в економіці підприємств

Тематика журналу, наукові статті, в якому публікуються українською, російською та англійською мовами, охоплює фундаментальні та прикладні проблеми системного підходу в економіці та логістиці.


 Проблеми тертя та зношування

На сайті представлений науково-технічний журнал «Проблеми тертя та зношування» в якому наводяться результати наукових досліджень у галузі тертя та зношування, розглядаються актуальні питання теорії тертя та зношування, сучасні методи дослідження процесів, які розвиваються на поверхневих шарах контактуючих тіл під час тертя, а також методи підвищення зносостійкості матеріалів та відновлення поверхонь деталей. Журнал призначено для наукових та інженерно-технічних працівників, які займаються питаннями тертя та зношування.

 Проблемы телекоммуникаций

У журналі «Проблемы телекоммуникаций», заснованого в межах Харківського національного університету радіоелектроніки, публікуються статті за напрямками наукових спеціальностей: телекомунікаційні системи та мережі, радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій. У вільному доступі знаходиться архів журналу з 2010-2016р. На сайті розміщенна актуальна інформація, щодо проведення наукових конференцій в галузі.


 Пропозиція

Український журнал з питань агробізнесу.

 Прополис

Офіційний сайт науково-виробничого журналу "Прополіс", на сторінках якого друкуються інформація для бджолярів, поради спеціалістів про лікування захворювань продуктами бджільництва та ін. Надається доступ до аріву номерів журналу за 2009 р.

 РБЖ-Азимут

Сайт науково-фантастичного журналу "РБЖ-Азимут".

 Речной транспорт (ХХI век)

Офіційний веб-сайт журналу РФ "Речной транспорт".

 Ринологія

Журнал “Ринологія” відноситься до фахових видань. Проблематика видання: висвітлення проблем, досягнень і перспектив розвитку вітчизняної і світової отоларингології, шляхів впровадження наукових розробок в практику охорони здоров'я. Архів номерів представлений з 2006 року.


 Российский электронный наножурнал (нанотехнологии и их применение)

Сайт журналу "Российские нанотехнологии", який публікує провідні досягнення науковців у галузі нанотехнологій в Росії та світі. Надається доступ до архіву номерів журналу з 2006 р.

 Русская филология. Вестник Харьковского национального педагогического университета имени Г.С. Сковороды

У науково-методичному журналі публікуються матеріали, що стосуються розвитку мовознавства, літературознавства та вузівської методики викладання російської мови та літератури в Україні.

 Серце і судини

Український науково-практичний журнал. Журнал з'єднує наукові розробки фундаментальних медичних проблем і висвітлює сучасні проблеми клінічної медицини.


 Сетевая словесность

На сайті представлено електронну бібліотеку сучасної російської художньої літератури.

 Системні дослідження та інформаційні технології

Журнал публікує роботи теоретичного і прикладного характеру в широкому спектрі проблем, пов’язаних із системними дослідженнями та інформаційними технологіями.

 Сіверянський літопис

Офіційний сайт всеукраїнського наукового журналу "Сіверянський літопис". На сторінках журналу публікуються статті з археології, історії, історіографії, літературознавства, мистецтвознавства, філософії, економіки та багатьох інших галузей знань. Публікуються також історичні документи з необхідними науковими коментарями. На сайті представлений архів номерів за 1995 р., 2003, 2005-2015 р.р.


 Сільськогосподарська мікробіологія

Міжвідомчий тематичний науковий збірник "Сільськогосподарська мікробіологія" публікує статті проблемного, узагальнюючого, експериментального, методичного характеру, огляди літератури з різних аспектів мікробіології та вірусології, що мають теоретичне і практичне значення і є актуальними для сільського господарства.


 Слово і час

Сайт журналу "Слово і час", який друкує статті й розвідки з питань теорії й історії української літератури, компаративістики, зарубіжних і слов'янських літератур, текстології, літературного джерелознавства, літературної критики, а також суміжних дисциплін - культурології, фольклористики й етнології, стилістики, перекладознавства та ін. Надається доступ до архіву номерів з 2006 р.


 Слово Просвіти

Сайт культурологічного просвітницького тижневика Всеукраїнського товариства “Просвіта”.

 Современная фармация

На сайті журналу "Современная фармация" можна переглянути перелік архіву номерів з 2011-2015 р., новини, контакти та іншу інформацію про журнал.

 Стратегія розвитку України. Економіка, соціологія, право.

У науковому журналі досліджуються актуальні проблеми соціально-економічної політики, розвитку відкритих економік, міжнародних економічних відносин, можливості використання зарубіжного досвіду при проведенні економічного регулювання в Україні. Аналізуються галузеві, регіональні та комерційні аспекти зовнішньоекономічної діяльності, особливості участі України в інтеграційних процесах.

 Сучасна гастроентерологія

Науково-практичний спеціалізований журнал «Сучасна гастроентерологія» належить до найбільш авторитетних наукових медичних видань України. Журнал висвітлює новітні досягнення експериментально–теоретичного і практичного напрямів. На його сторінках знаходить відображення усе різноманіття наукових поглядів провідних вітчизняних і зарубіжних вчених з актуальних проблем сучасної гастроентерології; ефективності нових лікарських засобів, методів профілактики, діагностики і лікування гастроентерологічних хворих. Виходить 6 разів на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2005р.-2015р. включно.


 Сучасна освіта в Україні і за кордоном

На сайті представлений всеукраїнський рекламно-інформаціоний журнал "Сучасна освіта", який публікує інформацію про якісну освіту в Україні та за кордоном. Надається доступ до архіву змісту номерів з 2007 р.

 Сучасні проблеми економіки і підприємництво

У збірнику опубліковані результати наукових досліджень з актуальних проблем сучасної економіки, аналізу перспектив розвитку підприємництва та запропоновані методики та шляхи розв’язання практичних питань. Для викладачів вищих навчальних закладів, наукових працівників, аспірантів, студентів технічних та гуманітарних спеціальностей.


 Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві

Науково-технічний збірник, заснований в 2004 році. Виходить як видання Вінницького національного технічного університету. Журнал публiкує новi теоретичнi та практичнi результати в галузі технiчних наук. Публiкуються також огляди сучасного стану розробки важливих наукових проблем, огляди наукових конференцiй, якi вiдбулися у ВНТУ. Доступний архів з 2008 року.

 Таврический Вестник Информатики и Математики

На сайті представлене фахове видання, яке знайомить з оригінальними та оглядовими статтями з теоретичної та прикладної інформатики та математики. Надається вільний доступ у PDF форматі до архіву номерів з 2002 р. Проблематика- висвітлення питань теоретичної і прикладної інформатики і математики по следуючим тематичним разділам: функціональний аналіз і його додатки; інтегральні, дифференційні рівняння и динамічні системи; нелінійний аналіз і його застосування; спектральні і еволюційні задачі математичної фізики; теорія лінійних операторів; математичні проблеми гідродинаміки; математичне моделирование; дискретна оптимізація; математична логіка, теорія алгоритмів и теорія складності обчислень; математичні моделі і методи прогнозування.


 Теоретическая экономика

На сайті електронного наукового журналу "Теоретическая экономика" публікуються статі з теоретичної економіки, політекономії, інституціональної економіки та інших напрямків даної науки. Надається доступ до архіву електронних версій номерів журналу з 2011 р.


 Теорія та методика навчання та виховання

У збірнику висвітлюються актуальні питання теорії та методики навчання і виховання у вищому навчальному закладі й загальноосвітній школі.


 Технічна електродинаміка

Журнал «ТЕХНІЧНА ЕЛЕКТРОДИНАМІКА» є науковим фаховим виданням України у сфері технічних наук. Журнал публікує оригінальні результати досліджень у таких галузях: теоретична електротехніка та електрофізика, перетворення параметрів електричної енергії, електромеханічне перетворення енергії, електроенергетичні системи та електротехнологічні комплекси, інформаційно-вимірювальні системи в електроенергетиці; звіти наукових конференцій, бібліографічні огляди. Надана можливість перегляду архіву.


 Технологія і техніка друкарства

Сайт журналу "Технологія і техніка друкарства" - збірника наукових праць НТУУ "КПІ". На сайті надається доступ до повнотекстових версій статтей журналу з 2003 року в PDF-форматі з фахової підготовки, технологічних процесів, поліграфічних матеріалів, менеджменту виробництва, дизайну тощо.

 Тонкие химические технологии

Науково-технічний журнал "Тонкие химические технологии" до [2006-2017]. «Вісник МИТХТ» публікує результати експериментальних і теоретичних досліджень у вигляді повнотекстових статей, коротких повідомлень, а також авторські огляди та прогнозно-аналітичні статті з актуальних питань хімічної технології та суміжних наук. Матеріали можуть представлятися російською або англійською мовами і видаються на мові оригіналу. Всі рукописи приймаються до друку на підставі результатів їх рецензування. У вільному доступі архів з 2006р-2017р.


 Труды БГТУ

На сайті журналу БГТУ (Белоруського державного технологічного університету) у вільному доступі знаходиться архів номерів з лісового господарства та деревообробної промисловості, видавничої справи та поліграфії, фізико-математичних наук і математики, хімічної технології, тощо. Архів номерів з 2011 по 2017р. включно.


 Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція

«Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція» – український науково-практичний журнал, який поширює досвід передових вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл, лікувальних центрів. Публікації в журналі корисні для підвищення кваліфікації як молодим лікарям, так і досвідченим професіоналам у сфері фтизіатрії, пульмонології, інфектології. Журнал публікується з травня 2010р. 4 рази на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2010р.-2016р. включно.


 Украинский Медицинский Журнал

На сайте представлений науково-практичний загальномедичний журнал "Український медичний часопис" - спеціалізоване медичне Інтернет-видання призначене для лікарів, провізорів, фармацевтів, студентів медичних фармацевтичних вузів. Представлений повнотекстовий архів номерів журналу з 1999 р.

 Українська мова

«Українська мова» - це науково-теоретичний журнал Інституту української мови HAH України. Мета журналу - публіку­вати вагомі статті про функціонування української мови в суспільстві, висвітлювати теоретичні проблеми граматики, лексикології, термінології, стилістики, фонетики, історії української мови, взаємозв'язки літературної мови й діалектів, мовної культури, українського правопису, мовної ситуації в Украї­ні, а також актуальні питання методології мовознавства.


 Український антарктичний журнал

Наукове видання Українського антарктичного центру, присвячене дослідженням вітчизняних науковців в Антарктиці. Архів публікацій з 2003 року.


 Український біофармацевтичний журнал

“Український біофармацевтичний журнал” спрямований на висвітлення нових досягнень в фармакології, біофармації, фармакогнозії, медичній біохімії та мікробіології в фармацевтичній галузі. «Український біофармацевтичний журнал» відноситься до переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора й кандидата фармацевтичних та біологічних наук, сприятиме розширенню наукових результатів за галузями біологічних та біофармацевтичних досліджень в фармації.


 Український географічний журнал

Журнал висвітлює фундаментальні і прикладні здобутки з географії та картографії. Публікує оригінальні наукові статті з методології географічних досліджень, історії науки. Також вміщує розділ про відомих учених, педагогів; рецензії, хроніку географічних подій та інформацію про здобутки особистостей. Представлено архів журналу з 2011 р.


 Український журнал дерматології, венерології, косметології

«Український журнал дерматології, венерології, косметології» як науково-практичне видання сприяє підвищенню престижу української медичної науки та формуванню нового покоління науково-педагогічних кадрів. Виходить 4 рази на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2002р.-2015р. включно. За 2016 рік-№1.


 Український журнал "Економіст"

Український журнал "Економіст" входить у міжнародну наукометричну базу RePec. Журнал публікує різнопланові статті з економічних питань, авторами яких є провідні вітчизняні вчені, аналітики, громадські діячі. На сайті у вільному доступі розміщений архів з 2011р по 2017р. включно.


 Український кардіологічний портал

Електронна версія українського кардіологічного журналу Асоцiацiї кардiологiв України та ННЦ "Iнститут кардiологiї iм. академiка М.Д. Стражеска". На сторінках порталу працює кардіологічний форум, який дає можливість обговорити клінічні випадки та цікаві електрокардіограми з провідними кардіологами України. Постійне оновлення новин, огляди вітчизняних та закордонних видань, клінічні випадки і практичні рекомендації, а також можливість самонавчання та самовдосконалення роблять Укркардіо необхідним та перспективним інструментом у роботі кожного лікаря.

 Український Керамологічний Журнал

Сайт національного наукового журналу Інституту керамології - відділення Інституту народознавства Національної академії наук України та Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Надається доступ до архіву змістів журналу з 2001 р.

 Український математичний журнал НАН України

Сайт "Українського математичного журналу", який публікує статті з усіх напрямків фундаментальної та прикладної математики, переважно з алгебри, геометрії та топології, диференціальних рівнянь та математичної фізики, теорії ймовірностей та теорії випадкових процесів, функціонального аналізу та теорії функцій. Розрахований на наукових працівників - математиків і механіків, а також на викладачів вузів і студентів старших курсів математичних факультетів. На сайті представлений архів номерів з 1966 року.


 Український науково-практичний журнал "Сучасні медичні технології"

Український науково-практичний журнал з медицини. Мета видання – надати українським лікарям і науковцям інформацію про стан сучасної медицини для застосування її в практичній діяльності. На сайті представлений архів номерів з 2009 року.


 Український неврологічний журнал

«Український неврологічний журнал» як науково-практичне видання сприяє підвищенню престижу української медичної науки та формуванню нового покоління науково-педагогічних кадрів. Журнал виходить з червня 2006 року, 4 рази на рік. На сайті у вільному доступі розміщенні архиви номерів (статті в pdf) з 2006р.-2015р. включно.


 Український нейрохірургічний журнал

Український нейрохірургічний журнал - науковий медичний журнал, що рецензується. Журнал публікує матеріали, що стосуються фундаментальних і клінічних досліджень в нейрохірургії, а також нейрорадіології, отоневрології, клінічній нейрофізіології, органічній неврології, нейроімунології, нейробіхіміі, нейропатоморфології та інших суміжних областях; висвітлює організаційні питання охорони здоров’я в галузі нейрохірургії; друкує інформацію про діяльність Української Асоціації Нейрохірургів. Український нейрохірургічний журнал входить до Переліку наукових фахових видань України.


 Український ревматологічний журнал

На сайті представлений науково -практичний журнал, який видається ДУ «Національним науковим центром «Інститутом кардіології ім. М.Д. Стражеска НАМН України»


 Український терапевтичний журнал

Сайт науково-практичного видання, яке сприяє розвитку української медичної науки та формуванню нового покоління науково-педагогічних кадрів.


 Український фізичний журнал (Ukrainian Journal of Physics)

Український фізичний журнал є загальним виданням відділення фізики і астрономії Національної академії наук України. Журнал публікує оригінальні статті та огляди в галузі експериментальної та теоретичної фізики.


Український юрист

Журнал сучасного правника "Український юрист" побачив світ на початку 2003 року. Його читають українські правники провідних юридичних фірм України, відомі адвокати та нотаріуси, юрисконсульти великих підприємств та іноземних компаній, що працюють в Україні, а також представники влади

 Управление экономическими системами: электронный научный журнал

"Управление экономическими системами: электронный научный журнал" публікує дослідження основних наукових результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук РФ. На сайті доступний архів номерів з 2005р. по 2017р. включно


 Урологія

Науково-практичний журнал «Урологія» був заснований Дніпропетровською державною медичною академією. На сайті представлений архів повнотекстових статтей з 2011 року. Портал вміщує наступні розділи журналу: оригінальні дослідження; огляди літератури; випадки з практики, хірургічна техніка; клінічні дослідження препаратів; з’їзди, конференції та симпозіуми тощо.


 Успехи в химии и химической технологии

Журнал є сучасним основним періодичним виданням. Специфічною особливістю часопису є його широкий профіль, що дозволяє відображати матеріали з хімії та хімічної технології російською мовою. У вільному доступі можна ознайомитися з 3025 статтями, з 2007р по 2017р. включно.


 Успехи физических наук

Провідний науковий журнал Росії публікує огляди найбільш актуальних проблем фізики і суміжних з нею наук. Призначається для науковців, аспірантів, студентів-фізиків старших курсів, викладачів. Надається доступ до архіву номерів з 1918 р.


 Успехи химии

Сайт журналу "Успехи химии" - щомісячного видання Російської академії наук, в якому публікуються огляди з актуальних проблем хімії та суміжних з нею наук. Надається доступ до архіву змістів випусків журналу та текстів статей з 1960 р.

 Филологические науки. Вопросы теории и практики

Филологические науки. Вопросы теории и практики - це рецензований науковий журнал, в якому публікуються статті з філології та питань викладання мови та літератури. Входить до Переліку провідних періодичних видань ВАК.


 Фізико-математична освіта

Сайт наукового журналу "Фізико-математична освіта", засновником якого є фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного університету імені Антона Семеновича Макаренка. На сайті ви ознайомитесь з архівом номерів та публікацій статей науковців, які займаються проблемами теорії та методики навчання фізики, математики, інформатики.


 Філологічні трактати

На сайті розміщений науковий журнал "Філологічні трактати", який висвітлює проблеми перекладу як засобу вторинної комунікації, творчість діячів літератури, актуальні проблеми сучасного літературознавства і мовознавства. З 1994, до 2009 виходив під назвою “Вісник Сумського державного університету. Серія Філологія”.


 Фокус.ua

Сайт журналу "Фокус" публікує матеріали у рубриках "Страна", "Деньги", "Общество", "Стиль жизни", "Мнения". Надається доступ до архіву журналу з 2006 р.

 Фориншурер - страхование в Украине

Онлайн-видання "Фориншурер" про страхування в Україні.

 Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження

Науковий збірник "Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження" публікує статті з проблеми екології, хімічної інженерії, ресурсо- та енергозбереження, хімічного, нафтопереробного, полімерного й силікатного машинобудування. На сайті розміщено інформацію про журнал, анотації статтей.


 Хірургія України

Журнал «Хірургія України» як науково-практичне видання сприяє підвищенню престижу української медичної науки та формуванню нового покоління науково-педагогічних кадрів. Виходить з червня 2001 р. 4 рази на рік (березень, червень, вересень, листопад). У вільному доступі знаходитсь архів номерів (pdf) з 2005р.№4 - №2 (54)2015р. включно та міжнародні стандарти. На сайті розміщенна актуальна інформація та перелік науково-практичних конференцій в галузі.


 Экология и жизнь

На сайті представлений науково-популярний та освітній журнал "Экология и жизнь", що публікує інформацію з екології та енергоефективності, змін клімату та природокористування. Особливу увагу в журналі звертають на стан природних заповідників і заказників. Надається доступ до архіву номерів з 1996 р.

 Электроника и связь

У журналі публікуються результати досліджень з електроніки, фізики твердого тіла, проектування електронних приладів та пристроїв, технологія виготовлення електронних приладів та пристроїв, проблеми зв'язку.

 Электронный научный журнал APRIORI. Серия: Естественные и технические науки

Журнал включений в базу даних "Російський індекс наукового цитування" (РІНЦ). Тематика журналу:біологічні науки, науки про Землю, сільськогосподарські науки, медичні та фармацевтичні науки, хімічні науки, фізико-математичні науки, технічні науки, інформатика, обчислювальна техніка та управління, будівництво та архітектура, енергетика. Цільова аудиторія журналу: учні (студенти, магістранти, аспіранти) і співробітники вищих і середньоспеціальних навчальних закладів; співробітники наукових установ та інші зацікавлені особи. Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит.

На сайті представлений загальнодержавний науково-виробничий і інформаційний журнал заснований Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут». Основні розділи журналу: енергозбереження, енергетика, альтернативні джерела енергії, економіка, організація і управління, науково-технічний прогрес і ефективність виробництва, проблеми та рішення в енергетиці. Призначений для вчених, аспірантів, керівників підприємств, широкого кола читачів, які цікавляться сучасними науковими розробками в області економіки, енергоефективності, ресурсозбереження та альтернативних джерел енергії.


 Юридичний вісник «Повітряне і космічне право»

На сайті представлений правовий журнал «Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія «Юридичний вісник. Повітряне і космічне право». В журналі виділений розділ, де публікуються результати досліджень в галузі міжнародного космічного права, міжнародного повітряного права, національного законодавства з питань правового регулювання авіаційної та космічної діяльності, що відповідає його тематичному спрямуванню.