Тематичний інтернет-навігатор

МЕДИЦИНА

 Alzforum

Інформаційний ресурс Alzforum заснований у 1996 році і присвячений допомозі дослідникам для пришвидшення відкриттів та розвитоку діагностики і лікування хвороби Альцгеймера, а токож пов'язаних з нею розладів. На сайті можна знайти відомості про останні новини, наукові вебінари, документи та професійні ресурси з данної проблеми. Сайт призначений виключно для особистого, некомерційного використання.

 Likar.info портал о здоровье и медицине

На сайті публікуються консультації лікарів, довідник ліків та хвороб, каталог лікарень України, новини медицини. Розрахований на широке коло користувачів.

 Medical Heritage Library

Електронна бібліотека медичної спадщини, створена спільними зусиллями провідних медичних бібліотек світу, сприяє вільному і відкритому доступу до якісних історичних ресурсів з медицині.


 MedLinks.Ru

Універсальний багатопрофільний медичний сервер, що включає в себе медичну бібліотеку, архів рефератів, щоденні новини медицини, дискусійний клуб, медичний чат, тематичні каталоги.

 MedUniver Библиотека

На медичному сайті " МедУнівер" розміщена електронна бібліотека з медицини.

 Therapia. Український медичний вісник

На сайті представлено медичне видання для лікарів терапевтичних спеціальностей. На сторінках журналу - складні випадки діагностики і лікування, фармакологічний практикум по різних групах препаратів, огляди патологій і схем лікування, складені з використанням даних новітніх зарубіжних досліджень тощо. Архів номерів з 2006 року.


 WebMedInfo.ru

На сайті представлений медичний інформаційно-освітній проект. На порталі надається доступ до книг з медицини в pdf форматі для читання та завантаження. Сайт призначений для профільної аудиторії.

 Експериментальна і клінічна медицина

На сайті представлено професійне наукове медичне спеціалізоване видання Харківського національного медичного університету. Журнал віднесено до наукових фахових видань України в галузі медичних наук.


 Єдиний медичний простір

PubMed — електронна база даних медичних і біологічних публікацій, в якій викладені абстракти публікацій англійською мовою; PubMed створено на основі розділу «біотехнологія» Національної медичної бібліотеки США (NLM)[1]. База даних була розроблена Національним центром біотехнологічної інформації (NCBI). PubMed є безкоштовною версією бази даних MEDLINE.

 Журнал органічної та фармацевтичної хімії

На сайті представлений "Журнал органічної та фармацевтичної хімії" НФаУ. У журналі розглядаються проблеми синтезу та аналізу органічних та елементоорганічних сполук, синтез аналогів природних сполук і лікарських субстанцій, результати фізико-хімічних досліджень у вищезгаданих напрямках. Призначений для працівників науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів та фахівців хімічного, фармацевтичного, біологічного, медичного і сільськогосподарського профілю.


 Клітинна та органна трансплантологія

Журнал об'єднує в собі інформацію в таких галузях, як органна, тканинна, клітинна трансплантологія та інженерія. Видання призначено для фахівців, які працюють у зазначених галузях. Журнал публікує оригінальні наукові статті, огляди статей і клінічних досліджень, методичні статті, короткі інформаційні повідомлення. На сайті представлений архів номерів з 2013 року.


 Лечебник. Инфо

На сайті розміщена електронна медична бібліотека, в якій представлені книги з історії медицини та нетрадиційних методів лікування.

 Медицина сьогодні і завтра

На сайті представлений медичний науково-практичний журнал Харківського національного медичного університету. Журнал віднесено до наукових фахових видань України в галузі медичних наук. Надається повнотекстовий архів з 2012 року.


 Медицинская литература

Електронна бібліотека на сайті надає доступ до книг і підручників з медицини та можливість для завантаження.

 Медична бібліотека

На сайті "Медична бібліотека" представлений медичний довідник. На його сторінках публікуються реферати, курсові, дипломні роботи, статті, книжки та довідники з медицини. Портал розрахований на профільну аудиторію.

 Педиатрия (Журнал имени Г.Н. Сперанского)

Журнал ПЕДИАТРИЯ издается с 1922 года и является старейшим педиатрическим изданием в России. Журнал входит в Перечень ведущих рецензируемых журналов, рекомендованных ВАК для опубликования результатов научных работ на соискание ученой степени доктора и кандидата медицинских наук. В журнале публикуются оригинальные статьи, клинические наблюдения, современные методы диагностики и лечения, лекции, обзоры, результаты клинических исследований по педиатрии и междисциплинарным проблемам здоровья детей и подростков. Доступный архив с 2000года.

 Современная фармация

На сайті журналу "Современная фармация" можна переглянути перелік архіву номерів з 2011-2015 р., новини, контакти та іншу інформацію про журнал.

 Український біофармацевтичний журнал

“Український біофармацевтичний журнал” спрямований на висвітлення нових досягнень в фармакології, біофармації, фармакогнозії, медичній біохімії та мікробіології в фармацевтичній галузі. «Український біофармацевтичний журнал» відноситься до переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора й кандидата фармацевтичних та біологічних наук, сприятиме розширенню наукових результатів за галузями біологічних та біофармацевтичних досліджень в фармації.


 Центр мікрохірургії ока ЛОКЛ

На сайті представлено офтальмологічне відділення ЛОКЛ та кафедра офтальмології ЛНМУ ім.Данила Галицького у Львові. Клініка пропонує найпрогресивніші методики корекції зору.