Тематичний інтернет-навігатор

ГАЗЕТИ ТА ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ

 2000.ua

На сайті газети публікуються новини України, аналітичні огляди. Надається доступ до архіву газети у форматі PDF.

 Astronomy Magazine

Інтернет-ресурс публікує інформацію про астрономію, космологію подій, планети, галактики, астероїди, астрофотографії, Великий Вибух тощо.

 AutoWeek.com.ua

Інтернет-видання публікує новини зі світу автомобілів, автоспорту, тюнінгу тощо.

 BBC Україна

На сайті публікуються останні новини України і світу, аналітичні огляди та коментарі експертів.

 Galeria do Meteorito

Інтернет-видання відкритого типу з астрономії. Коментарі можуть залишати лише зареєстровані користувачі. Онлайн перегляд моделі сонячної системи в 3D.


 Gazeta.ua

Сайт української Інтернет-газети та щоденного друкованого всеукраїнського суспільно-політичного видання "Газета по-українськи".

 Geoscience News and Information

Інтернетвидання з геонаук. На сайті розміщена у вільному доступі інформація та новини з галузі, колекція карт світу та США.


 Grani.Kiev.ua

Сайт громадсько-політичного тижневика "Грані-плюс", який публікує огляди української політики: новини, аналітику, інтерв'ю, коментарі.

 Information Security

Щотижнева газета для професіоналів в області інформаційної безпеки. Тематика газети: офіційна інформація міністерств і відомств, новини галузі про останні тенденції та події, інформація про новинки від компаній-виробників і постачальників устаткування, інтерв'ю з експертами, анонси публікацій у провідних профільних ЗМІ, посилання на провідні галузеві Інтернет-ресурси. Доступ до архіву з 2005 року.

 KyivPost

Електронна версія газети "KyivPost". Щоденні новини про Україну англійською мовою.

 MIGnews.com.ua

Інтернет-видання, яке публікує новини України та світу у рубриках: "Украина", "Мир", "Политика", "Экономика", "Происшествия", "Спорт", "Здоровье" тощо.

 Sciencedaily

Англомовне інтернет-видання, яке спеціалізується на новинах та статтях з фізики, біології, наук про землю та прикладних наук. Статті доповнюються світлинами та ілюстраціями, посиланнями на журнали та академічні дослідження, енциклопедичні дані та відео.

 Scitech daily

Політематичне інтернетвидання "Наука і технології" розміщує актуальну інформацію з 1998 року.

 SpaceWeather.com

Інтернет-видання з астрофізики у вільному доступі з архівом номерів з 2001 року


 Universe today

Астро - фізичне інтернет - видання "Всесвіт сьгодні", розміщує актуальну інформацію, фото та відео з данної тематики. Зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі.

 Агробізнес сьогодні

Сайт інформаційно-аналітичного видання "Агробізнес сьогодні", яке призначене для менеджерів вищої та середньої ланки виробничих підприємств та підприємств з переробки продукції. Надається доступ до архіву випусків газети з 2010 р.

 АиФ Украина

Сайт газети "Аргументы и факты Украина". Розділи сайту: "Политика", "Происшествия", "Общество", "Деньги", "Культура", "Спорт", "Здоровье", "Авто", "Недвижимость", "Мир".

 Арт-журнал AZH

Інтернет-видання про сучасне мистецтво.

 Бухгалтерия

База аналітичних матеріалів та нормативних документів, які були опубликовані в газеті "БУХГАЛТЕРИЯ".


Бюлетень Міністерства юстиції України

Журнал «Бюлетень Міністерства юстиції України» – офіційне загальнодержавне періодичне юридичне науково-практичне видання, засновником якого є Міністерство юстиції України. На сторінках журналу висвітлюються актуальні питання правової політики держави та процесів державотворення, діяльності органів державної влади, у тому числі Міністерства юстиції України, судів, нотаріату та адвокатури, а також практика застосування законодавства та результати дослідження правової науки.

 Вечерний Харьков

Сайт харківського регіонального друкованого інформаційного видання. Надається доступ до архіву номерів газети з 2005 року.

 "Волинь"

Сайт електронної незалежної громадсько-політичної газети публікує новини економіки, політики, освіти, культури, спорту тощо. Надається доступ до архіву номерів газети з 2003 року.

 Все про бухгалтерський облік

Сайт всеукраїнської професійної газети публікує матеріали у рубриках: "Вебінари", "Додатки до номерів", "Відеоуроки 1С", "Нормативна база", "Зразки та шаблони документів" тощо. Надається доступ до архіву змісту номерів газети з 2002 р. Всеукраїнська медична газета "Ваше здоров'я"

Сайт офіційного друкованого органу Міністерства охорони здоров’я і ЦК профспілки медичних працівників, спеціалізованого видання для медиків. На сторінках газети публікується оперативна, наукова та науково-популярна інформація з різних галузей медицини та фармації.

 Газета "Благовест"

Сайт щомісячної луганської обласної просвітницької релігійно-моральної газети "Благовест". Надається доступ до архіву газети з 1995 р.

 Газета "Вечірня Полтава"

Сайт загальнодержавного інформаційно-політичного видання інформує про події в Україні, області і місті. Рубрики: "Тема дня", "Місто", "Область", "Україна", "За кордоном", "Політика", "Суспільство", "Економіка", "Надзвичайні події", "Кримінал", "Здоров'я", "Спорт".

 Газета "День"

Сайт щоденної всеукраїнської газети "День", на сторінках якої публікуються актуальні новини, фото, відео з життя столиці та України. Надається доступ до архіву випусків газети з 1996 р.

 Газета "Наша Віра"

Сайт всеукраїнської православної газети "Наша віра". На сайті можна ознайомитися з архівом випусків газети з 2001 р.

 Газета "Незборима нація"

Сайт газети "Незборима нація" – видання історичного клубу "Холодний Яр". На сайті публікуються матеріали про невідомі сторінки визвольної боротьби за незалежність України. Також представлений архів публікацій з 2001 року.

 Голос України

Сайт "Голосу України" - газети Верховної Ради України, на сторінках якої висвітлюється діяльність парламенту (керівництва ВР, комітетів, депутатських фракцій і груп, окремих депутатів), роз'яснюються прийняті закони та інші нормативно-правові акти України, забезпечується гласність у виконанні законів. На сайті представлений архів випусків газети.

 Дайджест "СЕДМИЦА" - Православные новости за неделю"

На сайті публікуються новини з православного життя за тиждень.

 Деловая столица

Офіційне Інтернет-представництво видань "Власть денег" та "Деловая столица".

 Деловой информационно-новостной сайт "Дело"

Портал делової газети "ДЕЛО" - ресурс інформації для ділових людей. Публікує репортажі зі світу бизнесу, повідомлення про значимі події української та світової політики та економіки, інтервью з професіоналами, експертами та представниками влади тощо. Надається доступ до архіву газети з 2007 р.

 Демократична Україна

Сайт всеукраїнської громадсько-політичної газети. Представлений архів номерів з 2006-2013 роки.

 Деревообробник

Всеукраїнська галузева газета - "Деревообробник" висвітлює актуальну інформацію про деревообробку та виробництво меблів в Україні. Архів газети з 2015року.

 Донецкие новости

Сайт суспільно-політичного тижневика "Донецкие новости". Теми матеріалів: новини Донецька і України, журналістські розслідування, аналітика, новини бізнесу і суспільства, афіша Донецька.

 Економічна правда

Проект Інтернет-видання "Українська правда", присвячений бізнесу та економіці. Публікує новини, аналітику, думки експертів, блоги, прес-релізи компаній тощо.

 Зазимський благовісник

На сайті представлена газета Свято-Воскресенського храму с. Зазим'є, на сторінках якої публікуються церковні новини з України і світу, головні новини храму, матеріали про основи віри, свята, традиції, ведеться літопис приходу Свято-Воскресенського храму.

 Інформаційний портал деревообробної галузі

Derevo.info - це інформаційний портал деревообробної галузі, створений для задоволення потреб компаній, які працюють у ній, або яких цікавить інформація щодо деревообробки.

 Корреспондент.net

Новинний інтернет-ресурс в Україні. Розділи сайту: "Україна", "Київ", "Світ", "Бізнес", "Наука", "Шоу-бізнес", "Спорт" та ін.

 Крила України

Сайт видання Міністерства оборони України. Висвітлюються бойова підготовка й життєдіяльність, новини повітряних сил, морської та армійської авіації, ППО сухопутних військ, авіації Державної прикордонної служби України, МВС та ДСНС.

 Літературна Україна

На сайті представлена "Літературна Україна" - найстаріша газета письменників України. Надається доступ до архіву видань за 2011-2012 рр.


 Львівська газета Поступ

Сайт газети "Поступ", у якій публікуються новини культури, політики, економіки, спорту. Розміщений архів газети з 1999 року.

 Медицинская газета "Здоровье Украины"

Сайт медичної газети "Здоров’я України", в якій публікуються методики та нові підходи у лікуванні захворювань, практичні рекомендації та оглядові статті провідних науковців, головних спеціалістів МЗ України, лікарів-практиків, новини охорони здоров'я України та світової медицини, аналізи ринку фармацевтичних препаратів та медичного обладнання. Надається доступ до архіву номерів з 2003 р. Також портал містить повнотекстові медичні журнали.

 Налоги и бухгалтерский учёт

Інтернет-газета "Податки та бухгалтерський облік" публікує новини, довідкову інформацію, курси валют, індекси інфляції, тощо. На сайті представлений архів статтей з 2014 року.

 Народна армія

Сайт центрального друкованого органу міністерства оборони України. Надається доступ до архіву випусків газети у форматі PDF з 2014 р.

 НаукаІнформ

Метою створення науково-інформаційного порталу «Наука-Інформ» є представлення найбільш істотних наукових розробок українських вчених, надання інформації про важливі історичні події в області науки і культури України.

 Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова Національної академії медичних наук України

На сайті представлена інформація про структуру, історію, публікації, діяльність, новини Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова Національної академії медичних наук України. Інститут є закладом в якому розробляються і впроваджуються передові технології охорони здоров’я . Це перевірена часом школа вітчизняної кардіохірургії, яка відповідає найвищому сучасному рівню наукових досліджень, медичної допомоги і підготовки кадрів.

 Новости ИТ - ITnews

Українське інтернет-видання, що висвітлює світові події у галузі високих технологій.

 Новости Украины - From-UA

Інтернет-видання публікує новини України та світу у рубриках: "Политика", "Экономика", "Общество", "В мире", "Технологии", "Криминал", "Здоровье" та ін.

Офіційний вісник України

На сторінках журналу висвітлюються актуальні питання правової політики держави та процесів державотворення, діяльності органів державної влади, в тому числі, Міністерства юстиції України, судів, нотаріату та адвокатури, а також практика застосування законодавства та результати дослідження правової науки.

 ПІК – Політика і Культура

Суспільно-політичне аналітичне Інтернет-видання "ПІК".

 Полювання та риболовля

Сайт всеукраїнської газети, присвяченої полюванню та рибальству. Надається доступ до частини статей в архіві видання з 2001 року.

 Портал Культура

Електронне видання Національного газетно-журнального видавництва Мінистерства культури України містить новини про культуру в Україні, новини театру, музики, образотворчого мистецтва, кіно, літератури тощо.

Правовий тиждень

Сайт щотижневої інформаційно - правовової газети, яка публікує матеріали, що висвітлюють події, пов'язані з правовою тематикою. Видання орієнтоване на читачів, яких цікавлять особливості складання тих чи інших договорів, практика їх застосування, судові тяжби і т.ін., але і наукове обгрунтування поточних правових процесів.

 Работа и учеба

Сайт електронної версії газети з працевлаштування. Розміщені - вакансії, резюме, учбові заклади Києва і області.

 "Рідне село"

Офіційний сайт газети "Рідне село". Надається доступ до архіву номерів видання з 2011 року.

 Сегодня.ua

Новинний портал Сегодня.ua публікує новини України та світу у рубриках: "Политика", "Экономика", "Украина", "Киев", "Регионы", "Культура", "Жизнь", "Спорт".

 Слово Просвиты

Культурологічне просвітницьке російськомовне інтернет-видання “Слово Просвиты”.

 Спорт-экспресс в Украине

Сайт газети "Спорт-Экспресс в Украине", яка публікує новини з футболу, футзалу, хокею, баскетболу, тенісу та інших видів спорту. Надається доступ до архіву номерів газети з 2010 р.

 Старые газеты

Проект включає оцифровані архіви радянських газет. Документи, представлені у форматах HTML і DjVu, доступні для безкоштовного перегляду та скачування. Всього газет 1662 шт.


Столична юстиція

Офіційне видання Головного управління юстиції у м. Києві

 Тижневик "Освіта"

На офіційному сайті всеукраїнського громадсько-політичного тижневика "Освіта" надається можливість ознайомитись із архівом номерів видання з 2010 р.

 Українська літературна газета

Сайт "Української літературної газети" - щомісячника літератури, мистецтва, критики, наукового і громадського життя. На сайті публікуються статті, новини, інтерв'ю, поетичні та прозові твори тощо. Надається доступ до архіву газети з 2009 р.

 Українська правда

Всеукраїнська Інтернет-газета, заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році. Основні розділи сайту: "Політика", "Економічна правда", "Європейська правда", "Історична правда", "Життя", "Чемпіон", "Київ", "ТаблоID" та ін.

 Управление компанией

Інтернет-журнал з менеджменту для керівників і власників компаній.

 Урядовий кур'єр

На сайті представлена електронна версія щоденної газети органів виконавчої влади України "Урядовий кур'єр", яка друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Також представлений архів статтей.

 Флот України

Сайт видання газети "Флот України". На сайті розміщений Архів публікацій з 2003 року.

 Церковна православна газета

Сайт офіційного видання Української Православної Церкви "Церковної православної газети".

 Час i Подii

Сайт американського україномовного щотижневика "Час і події". Публікує інформацію у рубриках: "Українське Чікаго", "Полiтика", "Економіка", "Культура", "Чоловіча сторінка", "Берегиня", "Дивосвіт дитини" тощо. Також представлений архів з 2001 року.

 ЭКОНОМИКА

Інтернет-видання пропонує щоденний дайджест ділової преси, незалежні оглади найважливіших подій ділового життя України.

 Экономические известия

Сайт щоденного ділового видання "Экономические известия" публікує матеріали в рубриках "Новости", "Регионы", "Политика", "Экономика" тощо; анонси конференцій, семінарів, форумів, новини українських компаній.

Юридическая практика

Сайт газеты украинских юристов

Юриспруденція он-лайн

“Юриспруденція он-лайн"– некомерційний інформаційно-правовий проект, перша в Україні приватна ініціатива науковців та практикуючих юристів, метою якої є сприяння розвитку юридичної науки та практики, поширення правової інформації, популяризація української правової думки та юридичної практики як минулого, так і сучасного серед усіх, хто цікавиться проблемами юриспруденції на основі нових інформаційних технологій

 Ятрань

Інтернет-видання публікує новини, статті, публікації про мову, культуру, мистецтво, історію, суспільство України.