Тематичний інтернет-навігатор

РЕЛІГІЯ

 BAV - Vatican Library

На сайті Бібліотеки Ватикану надається вільний доступ до електронних копій манускриптів та інкунабул.

 Агиограф

На сайті представлено матеріали з життєписами святих, описами чудесних подій і пам'ятних переказів християнської церкви.

 Архив и библиотечка свящ. Якова Кротова

На сайті представлена електронна бібліотека матеріалів християнської тематики з детальними покажчиками: іменний, предметний, географічний, хронологічний, географічний.

 Библиотека "ВЕХИ"

В електронній бібліотеці "ВЕХИ" розміщенні публікації релігійних мислителів, філософів і письменників, спогади про них, їх замітки, огляди і дослідження, біографічна та бібліографічна інформація,тощо. Бібліотека складається з розділів присвячених релігійно-філософським, богословським або історичним напрямкам. Библиотека Дмитрия Добыкина

Електронна бібліотека літератури, присвяченої вивченню Святого Писання, богослів’я тощо.

 Библиотека православного христианина

Електронна бібліотека матеріалів з православного християнства.

 Библия и наука

На сайті представлена електронна бібліотека християнської літератури.

 Літопис. Відлуння епох

«Літопис. Зв'язок часів»- Інтернет-сайт телеканалу «Глас», який освячує щоденний проект "Літопис" та студійний проект «Літопис. Зв'язок часів». На сайті також представлений архів передач.

 Несусвет

Сайт бібліотеки християнської літератури та іллюстрований довідник іконопису.

 Релігійний туризм

Ресурс релігійно-інформаційної служби України, створений з метою популяризації паломництва, релігійного туризму та краєзнавства в Україні.

 Христианский научно-апологетический центр

На сайті представлена електронна бібліотека книг, буклетів, аудіо- та відеофайлів з християнської апологетики та суміжних тематик.

 Электронная библиотека Marco Binetti

Електронна бібліотека Marco Binetti вміщує публікації оригінальних досліджень переважно з християнства, а також зразки художньої творчості сучасних авторів. Крім того, на сайті публікуються нові переклади текстів, що мають історичну, культурну, наукову або релігійну значимість.