Тематичний інтернет-навігатор

ПОШУКОВІ СИСТЕМИ

 BASE (Bielefeld Academic Search Engine)

Пошукова система, що спеціалізується на пошуку наукових документів відкритого доступу в Інтернеті. Оператором BASE є бібліотека університету Білефельд (Німеччина).


 Chemical Search Engine

Пошукова система по хімічних ресурсах.


 DuckDuckGo

На сайті представлена пошукова система з відкритим кодом, яка використовує інформацію з багатьох джерел для надання точних та різноманітних результатів. Дотримується політики повної конфіденційності - відмова від збору, збереження та обробки даних про користувача.

 EconBiz

EconBiz (Virtual Library for Economics and Business Studies) - пошуковий портал з економіки, створений спільно Німецькою національною економічною бібліотекою та Кельнською університетською та міською бібліотекою. Портал спрямований на підтримку досліджень та викладання економіки з центральною точкою входу для всіх видів інформації у даній галузі та прямий доступ до повних текстів.


 EULER search engine

Портал з математики надає доступ до баз даних Бібліотеки голландського національного дослідницького центру з математики та інформатики, математичного холдингу бібліотеці університету Флоренції, науковому електронному архіву з математики (ERAM) 1886 - 1942, німецької спеціальної бібліотечної колекції з математики та ін.


 FreeFullPDF

Пошукова система електронних ресурсів в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Надає доступ до більш ніж 80 млн. наукових статей, патентів у вільному доступі. Глибина архіву – 10 років.


 Google

Глобальна пошукова система.

 Google Scholar

Інформаційно-пошукова система, орієнтована на пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, що опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.


 Grey guide

GreyGuide пропонує фахівцям з інформаційних технологій, фахівцям-практикам і студентам загальну основу для передового досвіду та ресурсів задля пошуку літератури. У репозиторії GreyGuide розміщується ряд веб-колекцій GreyNet, які забезпечують можливості пошуку, перегляду і відкритого доступу в репозиторії GreyGuide.

 Metasearch Search Engine

Сервіс пошуку (діє від 1998 р.) у понад 300 світових журналах та виданнях у галузі управління, економіки, інформатики, техніки, освіти, спорту, мистецтва тощо.


 Microsoft Academic Search

Науковий пошуковий портал від Microsoft Corporation, який було розроблено для того, щоб дослідити зв'язки між вченими, науковцями, студентами та їх науковими дослідженнями.


 Quetzal Search

Quetzal Search – це візуальна платформа з біомедичної наукової літератури.

 RefSeek

RefSeek – пошукова система для студентів та дослідників, проводить пошук серед веб-сторінок, книг, енциклопедій, журналів і газет.


 Science.gov

Science.gov - пошукова система, що здійснює пошук у більше 60 баз даних та понад 2200 наукових веб-сайтів, щоб надати користувачам доступ до більш ніж 200 мільйонів сторінок авторитетної федеральної наукової інформації, включаючи результати досліджень та розробки.

 ScienceResearch.com

Наукова пошукова система, яка здійснює повнотекстовий пошук у журналах багатьох великих наукових видавництв (Elsevier, Highwire, IEEE, Nature, Taylor & Francis та ін.). Шукає статті та документи у відкритих наукових базах даних: Directory of Open Access Journals, Library of Congress Online Catalog, Science.gov, Scientific News.


 Ukr.net

Український пошуковий портал.

 World Wide Science

World Wide Science – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації по національних та міжнародних наукових базах даних та порталах.


 Yahoo

Англомовна пошукова система, яка має найбільш розвинену структуру каталогів і різних сервісів. Сотні тисяч різних Internet-ресурсів впорядковуються за 14 основними рубриками, кожна з яких має кілька підрубрик з більш вузькою тематикою.

 Мета

Повнотекстовий пошук по серверам України та закордонним українським серверам, з урахуванням морфології української, російської та англійської мов. Фінансові та комп'ютерні новини, погода, маркетингові дослідження українського Інтернету.

 Поисковые системы, оптимизация и продвижение сайта

Ресурс присвячений пошуковим системам і ринку інтернет-маркетингу: новини пошукових систем, аналітика, оригінальні та перекладні матеріали про просування сайтів, коментарі експертів, дайджест, календар подій, огляди конференцій тощо.

 Рамблер

Одна з перших пошукових систем Рунета.

 Яндекс

Російська пошукова система, яка надає можливість персонального налаштування.