Наукова періодика України Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія


Дивак М. П. 
Метод структурної ідентифікації нелінійних інтервальних моделей статичних об’єктів / М. П. Дивак, В. І. Манжула, А. М. Мельник, А. В. Пукас // Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія. - 2022. - № 2. - С. 103-114. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Itki_2022_2_15
  Повний текст PDF - 626.426 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Дивак М.
  • Манжула В.
  • Мельник А.
  • Пукас А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Дивак М. П. Метод структурної ідентифікації нелінійних інтервальних моделей статичних об’єктів / М. П. Дивак, В. І. Манжула, А. М. Мельник, А. В. Пукас // Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія. - 2022. - № 2. - С. 103-114. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Itki_2022_2_15.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Мельник Андрій Миколайович (технічні науки)
  • Мельник Андрій Миколайович (технічні науки)
  • Пукас Андрій Васильович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського