Наукова періодика України Математичне та комп'ютерне моделювання


Літовченко В. А. 
Фундаментальний розв'язок задачі Коші для одного класу параболічних рівнянь із коефіцієнтами обмеженої гладкості / В. А. Літовченко, Г. М. Унгурян // Математичне та комп'ютерне моделювання. Сер. : Фізико-математичні науки. - 2014. - Вип. 10. - С. 128-139. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mtkm_fiz_mat_2014_10_15
Побудовано фундаментальний розв’язок задачі Коші та досліджено його властивості для одного класу параболічних рівнянь типу Шилова зі змінними коефіцієнтами обмеженої гладкості та невід’ємним родом.We built the fundamental solution of the Caushy problem and investigated its properties for a class of Shilov parabolic equations with variable coefficients bounded smooth and integral form.При условии минимальной гладкости коэффициентов построено фундаментальное решение задачи Коши и исследованы его основные свойства для одного класса линейных параболических систем с ограниченными переменными коэффициентами, охватывающего класс параболических по Шилову систем с неотрицательным родом.Определен один класс параболических систем уравнений с частными производными и обоснована их {<$Ep vec ,~h Vec }>-параболичность. Исследованы свойства относительно пространственной переменной фундаментального решения задачи Коши для {<$Ep vec ,~h Vec }>-параболических систем с зависимыми от времени коэффициентами, а также приведены примеры таких систем.
  Повний текст PDF - 390.829 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Літовченко В.
  • Унгурян Г.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Літовченко В. А. Фундаментальний розв'язок задачі Коші для одного класу параболічних рівнянь із коефіцієнтами обмеженої гладкості / В. А. Літовченко, Г. М. Унгурян // Математичне та комп'ютерне моделювання. Сер. : Фізико-математичні науки. - 2014. - Вип. 10. - С. 128-139. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mtkm_fiz_mat_2014_10_15.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Літовченко Владислав Антонович (фізико-математичні науки)
  • Літовченко Валентин Антонович (фізико-математичні науки)
  • Унгурян Галина Михайлівна (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського