Наукова періодика України Праці Одеського політехнічного університету


Tigarev V. 
Simulation modeling of adaptive routing under external destroying effects in NGN networks / V. Tigarev, P. Shvahirev, O. Lopakov, V. Kosmachevskiy, Y. Barchanova // Праці Одеського політехнічного університету. - 2020. - Вип. 3. - С. 101-112. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Popu_2020_3_14
Сучасним абонентам інфокомунікаційних послуг (ІКП) потрібно широкий клас різних служб і додатків, що припускає велику різноманітність протоколів, технологій і швидкостей передачі. У існуючій ситуації на ринку ІКП мережі переобтяжені: вони переповнені численними інтерфейсами клієнтів, мережевими шарами та контролюються занадто великим числом систем управління. Великі експлуатаційні витрати підштовхують операторів до пошуку рішень, що спрощують функціонування, при збереженні можливості створення нових служб і забезпеченні стабільності існуючих джерел доходів, від надання послуг зв'язку. Концепція NGN - концепція побудови мереж зв'язку наступного/нового покоління (Next/New Generation Network), що забезпечують надання необмеженого набору послуг із гнучкими налаштуваннями по їх управлінню, персоналізації, створенню нових послуг за рахунок уніфікації мережевих рішень. Мультисервісна мережа - мережа зв'язку, який побудовано відповідно до концепції NGN і забезпечує надання необмеженого набору ІКП (VoIP, Інтернет, VPN, IPTV, VoD та ін.). Мережа NGN - мережа з пакетною комутацією, придатна для надання послуг електрозв'язку і використання декількох широкосмугових технологій транспортування з включеною функцією QoS, в якій пов'язані з обслуговуванням функції не залежать від застосованих технологій, що забезпечують транспортування. Основна особливість мереж NGN - диференціація між послугами та транспортними технологіями. Це надає можливість розглядати мережу у вигляді логічно розділеної на рівні суті. Кожен рівень мережі може розвиватися незалежно, не роблячи впливу на інші рівні. Міжрівнева взаємодія здійснюється на основі відкритих інтерфейсів. Принцип логічного розділення надає можливість надавати як існуючі, так і інноваційні послуги незалежно від використовуваних транспортних технологій доступу. Базовим принципом концепції NGN є відділення один від одного функцій перенесення та комутації, функцій управління викликом і функцій управління послугами.
  Повний текст PDF - 646.616 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Tigarev V.
  • Shvahirev P.
  • Lopakov O.
  • Kosmachevskiy V.
  • Barchanova Y.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Tigarev V. Simulation modeling of adaptive routing under external destroying effects in NGN networks / V. Tigarev, P. Shvahirev, O. Lopakov, V. Kosmachevskiy, Y. Barchanova // Праці Одеського політехнічного університету. - 2020. - Вип. 3. - С. 101-112. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Popu_2020_3_14.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського