Наукова періодика України Український математичний журнал


Крутой К. А. 
Про стійкість деформацій алгебр Кунца–Тьопліца / К. А. Крутой // Український математичний журнал. - 2021. - Т. 73, № 5. - С. 674-678. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2021_73_5_10
  Повний текст PDF - 380.682 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Крутой К.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Крутой К. А. Про стійкість деформацій алгебр Кунца–Тьопліца / К. А. Крутой // Український математичний журнал. - 2021. - Т. 73, № 5. - С. 674-678. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2021_73_5_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського