Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Головна наукова бібліотека Литви; одна з найбільших у країні. Розташована у Вільнюсі на проспекті Гедиміна (Gedimino pr. 51).
Бібліотека є державним універсальним сховищем литовських, литуаністичних та зарубіжних документів та національним архівним фондом опублікованих у Литві документів. Виконує функції парламентської бібліотеки, депозитної бібліотеки Європейського союзу, Світового банку, МАГАТЕ та ряду інших міжнародних організацій. Біліотека також виконує такі функції:

Державна реєстрація національної бібліографії та литуаністичних видань,
Надання та реєстрації міжнародних стандартних номерів книг та серіальних видань,
Статистичний облік опублікованих у Литві видань,
Інформація з соціальних та гуманітарних наук, з економіки та культурі,
Координація дослідної та методичної роботи бібліотек країни,
Підтримка інтегральної інформаційної системи бібліотек Литви LIBIS (Lietuvos integralios bibliotekų informacijos sistemos).

Бібліотека надає можливість користуватися фондами книг, періодичних серійних та інформаційних видань, рукописів, мікрофільмів, відео- та аудіодокументів, старовинних та рідкісних видань, компактних дисків, документів Литви, зарубіжних країн та міжнародних організацій, локальними та зовнішніми базами даних, традиційними і комп'ютерними каталогами, Інтернетом. Постійно влаштовуються виставки та проводяться різні заходи, зустрічі з письменниками, конференції.

Тип партнерів: 
Бібліотеки інших карїн