Інформаційно-бібліотечна рада Національної академії наук України

У бібліотеках НАН України реалізується стратегія переходу до інноваційних технологій

Дата події: 
13-06-2023

13 червня 2023 року відбулося засідання Інформаційно-бібліотечної ради (ІБР) Національної академії наук України, яка розглянула питання інформаційно-бібліотечної роботи у період війни і повоєнного відновлення. Захід пройшов у залі засідань Вченої ради НБУВ у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom.

Семінар-практикум для працівників бібліотек наукових установ НАН України «Превентивні заходи для збереження фондів наукових бібліотек»

Дата події: 
16-11-2017

16-го листопада у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбудеться семінар-практикум «Превентивні заходи для збереження фондів наукових бібліотек», організований Інститутом бібліотекознавства, відділом наукових технологій збереження фондів НБУВ та Інформаційно-бібліотечною радою НАН України  для працівників бібліотек наукових установ НАН України, розташованих у місті Києві.

Бібліотекарі наукових установ відвідали семінар «Систематизація наукових документів за УДК»

19 жовтня 2017 року на базі Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» Інформаційно-бібліотечна рада НАН України організувала для бібліотечних працівників наукових установ  семінар  «Систематизація наукових документів за УДК».

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського отримала в дарунок унікальне видання від білоруських видавців

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського отримала від  Республіканського унітарного підприємства  «Издательство «Белорусская  Энциклопедия имени Петруся Бровки» чотири примірники видання «Д. Струков. Альбом рисунков 1864-1867 гг.», переможця у номінації ГРАН-ПРІ Міжнародного конкурсу «Мистецтво книги» держав – учасників СНД.

14 лютого — Міжнародний день дарування книжок

У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок. Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється не лише дублетними, а й першими примірниками видань.

Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у громадському обговоренні проекту Положення про порядок підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі ВНЗ (наукових установ)

З метою забезпечення реалізації вимог та положень Закону України «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року № 1556-VII та відповідно до частини першої статті 19 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» Міністерство освіти і науки України пропонує на громадське обговорення проект Положення про порядок підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі вищих навчальних закладів (наукових установ).

Семінар для керівників бібліотек НДУ НАН України «Бібліотека науково-дослідної установи: підсумки, завдання та пріоритети діяльності»

Дата події: 
22-05-2014

Семінар для керівників бібліотек НДУ НАН України «Бібліотека науково-дослідної установи: підсумки, завдання та пріоритети діяльності» відбудеться 22 травня 2014 р.  10°°–15°°.
 

Семінар-практикум для керівників бібліотек науково-дослідних установ НАН України «Сайт Інституту історії України НАН України»

Програма семінару-практикуму

3 жовтня 2013 р. 10-00 – 14-00    
читальний зал бібліотеки  Інституту
Історії України  (5-й поверх)