Запитайте у бібліографа

Довідково-бібліографічне обслуговування здійснюється на основі взаємодії структурних підрозділів НБУВ, бібліотек мережі НАН України, координації бібліотечно-інформаційної роботи в Україні, взаємодії з національними, державними галузевими бібліотеками.

Звертайтеся за допомогою до бібліографа у читальному залі Відділу науково-бібліографічної інформації.

Про зустріч для індивідуальних консультацій з нашими фахівцями Ви можете домовитися телефоном або через skype, e-mail, систему обміну миттєвими повідомленнями у соціальній мережі Facebook. Обов'язково вкажіть тему та окресліть коло питань зустрічі.

Чергові бібліографи у залі каталогів надають довідки про наявність літератури у фондах НБУВ: тел.: (044)524-85-03

Листи надсилайте на адресу:
03039, м. Київ, Голосіївський проспект, 3,
Відділ науково-бібліографічної інформації
Телефон: (044) 524-25-96

E-mail

Задайте своє запитання електронною поштою за адресою vnbi@nbuv.gov.ua і Ви отримаєте професійну відповідь бібліографа упродовж п'яти робочих днів. При зверненні бажано вказувати прізвище та ім'я, номер читацького квитка НБУВ (якщо такий є), переглянуті раніше джерела пошуку.  Завжди раді Вам допомогти.

Контактуйте з нами за домогою Skype з понеділка по п'ятницю з 10 до 17 години. Skype аккаунт відділу: vdbo_nbuv

Складання ґрунтовних списків літератури за науковими темами здійснюється на платній основі.

Конфіденційність обслуговування гарантується.

Перш ніж звертатися за допомогою, ми радимо здійснити самостійний пошук у Каталогах, Реферативній базі даних, Науковій періодиці України, Науковій електронній бібліотеці та Цифровій бібліотеці, скористатися Інтернет-навігатором.


vdbo_nbuv
пн - пт: 10.00 - 17.00