Події

Побачити сакральність у звичному

Дата події: 
Неділя, Жовтень 14, 2018

14 жовтня в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відкрилась виставка заслуженого художника України Василя Красьохи з промовистою назвою «Сакральна буденність».

Історія світового живопису знає безліч видатних творів на релігійні теми, але, як стверджує мистецтвознавець Олеся Гощук, досі ще ніхто не зображував Богоматір в образі простої селянки, яка згрібає жито в полі. Вочевидь не дивно, що на таке наважився саме українець, адже для нашої національної традиції земля і хліб завжди були головними священними символами життя.

Електронна виставка архівних документів До 130-річчя від дня народження Сухомела Георгія Йосиповича – видатного вченого у галузі гідравліки і гідротехніки, академіка НАН України (1951 р.)

Дата події: 
Четвер, Серпень 30, 2018 до Понеділок, Грудень 31, 2018

Інститут архівознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського презентує електронну виставку архівних документів До 130-річчя від дня народження Георгія Йосиповича Сухомела – видатного вченого у галузі гідравліки і гідротехніки, академіка НАН України, на якій експонується 25 архівних документів з особового фонду вченого.

 

Подяка Адріану Капалбу за подаровану книгу

Інститут рукопису НБУВ вислослює щиру подяку пану Адріану Капалбу – упоряднику видання:

Antim Ivireanul. Sfânt, artist, cărturar. – Curtea de Argeş, 2015 – за подаровану книгу.

Любов Андріївну Дубровіну обрано генеральним директором Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

Дата події: 
Середа, Жовтень 17, 2018

Відбулися вибори генерального директора НБУВ. Генеральним директором Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського обрано члена-кореспондента Національної академії наук України, доктора історичних наук, професора Любов Андріївну Дубровіну.

Новообраний генеральний директор НБУВ щиро подякувала працівникам колективу за довіру й підтримку. – Визначений у програмі кандидата курс вами схвалений,  – сказала Л. А. Дубровіна, – тому просто немає іншого шляху, аніж зробити  його реальністю.

Результати виборів генерального директора Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського 17 жовтня 2018 року

Дата події: 
Середа, Жовтень 17, 2018

Відповідно до протоколу засідання Виборчої комісії з проведення виборів, Організаційний комітет з проведення виборів оприлюднює результати виборів генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського 17 жовтня 2018 рокуЗа результатами таємного голосування та відповідно до Статуту НАН України вважається обраною на посаду генеральногодиректора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського ДУБРОВІНА Любов Андріївна.

Вітання з Днем захистика України

Дата події: 
Неділя, Жовтень 14, 2018

Від щирого серця вітаємо вас із Днем захисника Вітчизни – святом мужності, вірності обов’язку і честі!

Зустрічі Л. А. Дубровіної з колективом Бібліотеки

Дата події: 
Четвер, Жовтень 11, 2018 до П'ятниця, Жовтень 12, 2018

11-12 жовтня 2018 року відбулися зустрічі кандидата на посаду генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського Л. А. Дубровіної з колективом Бібліотеки.
 

Концерт до Дня захисника Вітчизни

Дата події: 
Середа, Жовтень 17, 2018

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас на концерт учнів вечірньої музичної школи № 1 імені К. Г. Стеценка, присвячений Дню захисника Вітчизни. У концерті прозвучать вокальні твори у супроводі нашого чарівного старого рояля. Учні заспівають арії з опер, романси українських композиторів і українські народні пісні.
Чекаємо на Вас 17 жовтня (середа) о 15:30. Вхід вільний.
Адреса: вул. Володимирська, 62.

Зустріч у бібліотеці з профспілковим активом НАНУ

Дата події: 
П'ятниця, Жовтень 12, 2018

Засідання Президії ЦК профспілки Національної академії наук України в НБУВ

Майбутнє бібліотеки визначається сьогодні

Дата події: 
Середа, Жовтень 10, 2018 до П'ятниця, Жовтень 12, 2018

Національною академією наук України оголошено конкурс на заміщення посади генерального директора Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. В НБУВ 10-12 жовтня 2018 р. відбулися зустрічі колективу з кандидатом на зазначену посаду – виконуючою обов’язки генерального директора бібліотеки Любов’ю Андріївною Дубровіною.

Сторінки