Події

Електронна виставка архівних документів до 120-річчя від дня народження Альфреда Миколайовича Окснера – видатного вченого-біолога, члена-кореспондента НАН України

Інститут архівознавства Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського презентує електронну виставку архівних документів до 120-річчя від дня народження Альфреда Миколайовича Окснера – видатного вченого-ботаніка, члена-кореспондента НАН України, на якій експонується 27 архівних документів з особового фонду вченого.

Виставка австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера «Secrets of Lviv» («Таємниці Львова»)

Презентація виставки австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера «Secrets of Lviv» («Таємниці Львова»).

Максима Яременка «Уніфікація лаврського книгодрукування у ХVІІІ ст.»

13 лютого 2018 р. в рамках книгознавчого семінару Інституту книгознавства у відділі стародруків та рідкісних видань відбулася лекція доктора історичних наук, професора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Максима Яременка «Уніфікація лаврського книгодрукування у ХVІІІ ст.». Одночасно лекція була й презентацією щойно виданої у 2017 р. монографії автора «Перед викликами уніфікації та дисциплінування : Київська православна митрополія у ХVІІІ ст.».

Авторитетний файл імен осіб – розширення можливостей пошуку в електронному каталозі НБУВ

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запровадила новий інструмент пошуку в електронному каталозі НБУВ – авторитетний файл імен осіб.

Всеукраїнський науковий семінар «Проблеми освіти і освіченості в середньовічній та ранньомодерній Україні»

7 лютого 2018 р. в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбувся Всеукраїнський науковий семінар «Проблеми освіти і освіченості в середньовічній та ранньомодерній Україні», організований кафедрою історії та науково-дослідним центром «Спадщина КМА». Захід проводився в рамках Днів науки НаУКМА – 2018. До участі в семінарі долучилися науковці з Києва, Харкова, Полтави та Львова, що представляли окрім Могилянки Харківський національний університет ім. В.Каразіна, Київський національний університет ім. Т.Шевченка, Полтавський національний педагогічний університет ім.

1932-1933 Пам’ятаймо Голодомор. Геноцид українського народу

До роковин трагедії українського народу.

 

З історії виникнення грошей

Виставка зібрань на тему з історії виникнення грошей

Cемінар на тему «Інтегрований пошук наукової інформації на порталі НБУВ»

Науково-практичний семінар на тему «Інтегрований пошук наукової інформації на порталі НБУВ» 

Ювілей Віктора Степановича Василюка

15 лютого 2018 р. виповнюється 70 років ветерану праці, заступнику генерального директора з загальних питань Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського ВІКТОРУ СТЕПАНОВИЧУ ВАСИЛЮКУ.

Сторінки