Події

Нові монографічні дослідження науковців НБУВ

У Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського опубліковано актуальні монографічні видання, що репрезентують дослідження авторського колективу науковців НБУВ в сфері інформаційної безпеки.

Фотосвідчення неперервності традицій боротьби за незалежність

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відкрито фотовиставку «Я єсть народ…», присвячену 100-річчю Української революції 1917–1921 років. Виставка репрезентує світлини, що відображають буремні події тих років, і розкривають засекречені раніше документи.

Виставка газетних публікацій до Дня Соборності України

До Дня Соборності України, що відзначається 22 січня, у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського розгорнута експозиція газетних публікацій «Шлях до волі (Незалежність, Крути, Соборність)» із колекцій відділу формування та використання газетних фондів НБУВ.

Різдвяна виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва

З нагоди Свята Різдва Христового у конференц-холі Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського розгорнуто виставку творів викладачів кафедри художнього текстилю і моделювання костюма Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. 

Опубліковано видання «Схід і Південь України: час, простір, соціум: матеріали до бібліографії»

На допомогу історикам, краєзнавцям, політологам, культурологам, етнологам, бібліотечним працівникам, аспірантам і студентам, усім, хто цікавиться історією України, фахівці НБУВ у співпраці з вченими Інституту історії НАН України уклали видання «Схід і Південь України: час, простір, соціум: матеріали до бібліографії».

 

«Bogoglasnik Pěsni blagogovějnyia (1790/1791): Eine Sammlung geistlicher Lieder aus der Ukraine» - нове надходження до відділу стародруків та рідкісних видань НБУВ

Серед нових надходжень до підручного фонду відділу стародруків та рідкісних видань НБУВ представлене двотомне видання «Bogoglasnik Pěsni blagogovějnyia (1790/1791): Eine Sammlung geistlicher Lieder aus der Ukraine», яке включає факсимільне перевидання та дослідження видатної пам’ятки вітчизняної культури – почаївського «Богогласника».

На засіданні Вченої ради НБУВ обговорили результати відомчих науково-дослідних проектів

28 грудня 2016 року на розширеному засіданні Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського  обговорили резеультати виконання низки відомчих науково-дослідних проектів, над якими працювали науковці НБУВ.

Новорічно-різдвяні подарунки мужнім захисникам України

Напередодні Нового року та Різдва Христового працівники Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського, Національної бібліотеки України для дітей і Національної наукової медичної бібліотеки України спільними зусиллями підготували новорічні подарунки для воїнів АТО.

Подяка Ігореві Нетудихаткіну за подаровану книгу

Інститут рукопису висловлює щиру подяку Ігореві Нетудихаткіну за подароване видання:
Нетудихаткін І. Андріївська церква у часи настоятеля Федора Тітова (1896–1918) / Ігор Нетудихаткін. – Київ : Самміт-Книга, 2016. – 181 с. : іл.

«Щедрик» : 100-річна подорож у часі

Сьогодні Україна і світ відзначає 100-річний ювілей з нагоди першого концертного виконання одного з найдивовижніших шедеврів української музики – «Щедрика» Миколи Леонтовича. Українська народна мелодія в обробці великого Майстра хорової справи стала Послом миру, віри, надії та любові в усьому світі.

Сторінки