Події

Семінар для керівників бібліотек наукових установ НАН України

Дата події: 
П'ятниця, Квітень 20, 2018 до Понеділок, Квітень 30, 2018

19 квітня відбувся семінар для керівників бібліотек  наукових установ НАН України «Робота бібліотек наукових установ НАН України: основні пріоритети та завдання розвитку в 2018 році».

Вітання з ювілеєм Наталії Миколаївні Носкіній

Дата події: 
Понеділок, Квітень 23, 2018 до Понеділок, Квітень 30, 2018

Вітання з ювілеєм Наталії Миколаївні Носкіній!

«ВОДА – ОСНОВА ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ»

18 квітня 2018 р. у секторі картографічних видань Відділу комплексного бібліотечного обслуговування відбулася презентація тематичної виставки «Водні ресурси України» для учнів 11-В класу ліцею «Голосіївський » № 241.
Співробітники залу ознайомили ліцеїстів з картографічними та книжковими виданнями, що зберігаються у депозитарному фонді сектору картографії (кімн. 302) та вміщують інформацію про основні водні об’єкти України, гідрографічну мережу та їх екологічний стан.

100 років Олесю Гончару

Дата події: 
Вівторок, Квітень 17, 2018 до Понеділок, Квітень 30, 2018

Відділ формування та використання газетних фондів підготував виставку газет до 100-річчя Олеся Гончара.

Короткий звіт Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського про наукову діяльність у 2017 р.

У 2017 р. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (НБУВ) здійснювала дослідження за 11 науково-дослідними фундаментальними та прикладними темами (дев’ятьма відомчими, двома програмно-цільовими; чотири наукових проекти завершено) за такими основними науковими напрямами:

– теоретичні, методичні та інформаційно-технологічні проблеми управління знаннями в бібліотеках і формування фондів та бібліотечних баз знань, інтеграція та використання інформаційних ресурсів; розвиток національного інформаційного простору;

–  вивчення, збереження і видання  рукописної, книжкової та документальної спадщини України; створення національної бібліографії та біобібліографії, розвиток української біографістики;

–   проблеми розвитку інформаційного суспільства, глобальної інформатизації та соціальних комунікацій, інформаційної безпеки України.

Колективом Інституту архівознавства НБУВ підготовлено електронне наукове видання "Національна академія наук України – 100 : головні тенденції розвитку і здобутки: документи і матеріали. Книга 1 : 1918–1945"

Цим науковим виданням розпочинається публікація комплексу звітних документів Національної академії наук України, який репрезентує напрями наукових досліджень і здобутки академічних колективів за сторічний період. До даної книги увійшли маловідомі архівні документи, матеріали періодичних видань, що характеризують наукову діяльність Академії упродовж 1918–1945 рр.

Інституту загальної та неорганічної хімії імені В.І.Вернадського НАН України – 100

Дата події: 
Вівторок, Квітень 17, 2018 до Вівторок, Травень 15, 2018

У Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського Відділ комплексного бібліотечного обслуговування презентує книжкову виставку «Інституту загальної та неорганічної хімії імені В.І.Вернадського НАН України – 100».

Олесь Гончар: людина, яка змогла стати вільною (1918-1995)

Дата події: 
Четвер, Квітень 12, 2018 до Вівторок, Травень 15, 2018

У Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського Відділ комплексного бібліотечного обслуговування презентує книжкову виставку «Олесь Гончар: людина, яка змогла стати вільною».

Вітаємо із світлими святами Великодня!

Дата події: 
Неділя, Квітень 8, 2018 до Неділя, Квітень 15, 2018

Вітання із Великодніми святами!

Вибори на посаду генерального директора НБУВ

Вибори на посаду генерального директора НБУВ

Сторінки