Анонси

Загибель цвіту нації – плоди більшовицької окупації

Дата події: 
18-06-2024 до 18-07-2024

У відділі зарубіжної україніки Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (вулиця Володимирська, 62, кім. 302) експонується книжкова виставка, приурочена трагічними подіям масштабних репресій на теренах України у 30-ті роки ХХ століття, а саме долі представників «Розстріляного відродження». Виставка триватиме з 18 червня по 18 липня 2024 року.

Відзначаємо річницю столиці

6 червня 2024 року в Національній бібліотеці  України імені В. І. Вернадського відбудеться низка заходів  з нагоди 90-річчя відновлення міста Києва в статусі столиці України. 

Наукові видання нашої бібліотеки

Шановні колеги та користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у заході "Наукові видання Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (2020-2024)", який відбудеться у змішаному форматі – у  приміщенні бібліотеки на Голосіївському проспекті,  3, а також онлайн.

Захід відбудеться 30 травня 2024 року об 11 годині у залі засідань Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (кім. 344).

Інформаційні ресурси наукових бібліотек: формування та доступ (до Днів науки в Україні)

28 травня 2024 року об 11 годині за київським часом відбудеться тематичний науково-методичний семінар для бібліотекарів «Інформаційні ресурси наукових бібліотек: формування та доступ», приурочений до Днів науки в Україні. Захід проходитиме у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom та у залі засідань Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (кім. 344).

День аспіранта в НБУВ

16 травня 2024 року  Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського  проводить День аспіранта у формі семінару-практикуму  для аспірантів третього року навчання. Захід приурочений до Дня науки в Україні, який відзначається 18 травня. Семінар-практикум  проходитиме у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom, початок роботи об 11:00 у залі засідань (к. 344), 2-й поверх Бібліотеки, просп. Голосіївський, 3  (ст. м. «Деміївська»).

«Архітектура Києва (кін. ХІХ – поч. ХХ ст.ст.)»

Шановні колеги та відвідувачі Бібліотеки!

25 квітня 2024 року о 14: 00 раді запросити Вас у конференц-хол Головного корпусу Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського на відкриття фотовиставки «Архітектура Києва (кін. ХІХ – поч. ХХ ст.ст.)».

«Те, що нас об'єднує: Україна-Польща»

Шановні колеги та відвідувачі Бібліотеки!

15 березня 2024 року о 14. 00 раді запросити Вас у корпус Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського по вул. Володимирській, 62 на відкриття нової експозиції виставки  та презентацію каталогу плакатного проекту «Те, що нас об'єднує: Україна-Польща».

Річниця нашої Соборності – в борні

Щороку 22 січня українці відзначають одне із найважливіших свят, нерозривно пов’язане зі здобуттям незалежності, – День Соборності України.  Цій події за усталеною традицією присвячене відкриття в нашій бібліотеці виставки образотворчого мистецтва «Україна в борні» та книжкової тематичної виставки «Сторінки історії України: День Соборності України», підготовлених відділом соціокультурної діяльності НБУВ. Воно відбудеться 22 січня 2024 року в конференц-холі Бібліотеки (1-й поверх Головного корпусу НБУВ).

Запрошуємо на ІХ бібліотекознавчі студії

21 грудня 2023 року в приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (вул. Набережно-Хрещатицька, 1, 3-й поверх, конференц-зала) відбудуться дев’яті бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті професора Михайла Семеновича Слободяника. Початок о 10-й годині.

Наукометрія у практиці наукових бібліотек

30 листопада 2023 року об 11.00 за київським часом відбудеться тематичний семінар для бібліотекарів «Наукометрія у практиці наукових бібліотек» у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom та у Залі засідань Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (к. 344).

Сторінки