Оголошення

Шановні читачі, користувачі, колеги!

Дата події: 
3-07-2024

Під час  відключень світла обслуговування користувачів здійснюється документами з підсобних фондів НБУВ та заздалегідь замовленими документами з фонду основного зберігання. Крім того, можна отримати бібліотечно-бібліографічні та інформаційні послуги, які не пов’язані з використанням електроживлення.

Також інформуємо, що через технічні проблеми тимчасово змінені адреси електронних поштових скриньок для комунікації:

для запитів читачів і користувачів щодо питань обслуговування – service.nbuv@gmail.com, для офіційних звернень до приймальні генерального директора НБУВ – librarynbuv2022@gmail.com

Шановні відвідувачі й користувачі!

Нагадуємо, що в НБУВ  останній робочий день кожного місяця є санітарним днем. Тож 28 червня, у п’ятницю, Бібліотека для відвідувачів не працює.

Набір статей до чергового випуску збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського»

Дата події: 
19-06-2024 до 15-08-2024

Редакційна колегія збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського» оголошує набір статей для підготовки чергового випуску видання. Збірник включено до Реєстру наукових фахових видань України як видання категорії «Б» у галузі історичних наук та соціальних комунікацій зі спеціальностей 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа і 032 – Історія та археологія.

До уваги читачів і користувачів!

Нагадуємо, що останній робочий день місяця в НБУВ є санітарним днем, тож 31 травня, у п’ятницю,  Бібліотека для відвідувачів не працює.

До уваги відвідувачів!

Дата події: 
14-05-2024

Фонд Президентів України Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського повідомляє, що читальна зала Фонду Президентів України (проспект Голосіївський, 3, к. 307) як виставкова експозиція музейно-архівно-бібліотечної колекції «Подарунки президентам України» з 14 травня 2024 року з технічних причин тимчасово закритий для відвідування. Про дату відкриття буде повідомлено додатково.

Санітарний день

Шановні користувачі й відвідувачі!

Відповідно до розпорядку нашої роботи кожен останній робочий день місяця є санітарним днем.

Отже, 30 квітня, у вівторок Бібліотека для відвідувачів не працює.

Біографічний калейдоскоп – 2024. Науково-інформаційна акція, присвячена Дню біографа.

Дата події: 
8-04-2024 до 5-05-2024

Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, який цього року відзначає своє 30-річчя, запрошує науковців, освітян, музейних і бібліотечних працівників узяти участь у Біографічному калейдоскопі – 2024 і виступити з короткими привітаннями колегам, есеїстичними роздумами, повідомленнями про здобутки сучасної української й світової біографіки, оглядами нових наукових, науково-популярних, літературно-художніх видань і електронних баз біографічної інформації.

Запрошуємо до співпраці

Дата події: 
4-03-2024 до 1-07-2024

Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського запрошує до участі у підготовці 26-го випуску збірника наукових праць «Українська біографістика = Biographistica Ukrainica», який має вийти у світ наприкінці 2024 року. Кінцевий термін подання рукописів статей до збірника: 1 липня 2024 року.

Санітарний день

Шановні користувачі й відвідувачі! Відповідно до розпорядку нашої роботи кожен останній робочий день місяця є санітарним днем. Отже, 29 лютого Бібліотека для відвідувачів не працює.

ResearchUA - бібліотечна цифрова платформа підтримки наукових досліджень

Дата події: 
8-12-2023 до 31-12-2024

Шановні колеги та користувачі,

Пропонуємо вашій увазі новий цифровий проєкт НБУВ. ResearchUA - бібліотечна цифрова платформа підтримки наукових досліджень в Україні http://research.nbuv.gov.ua.

Бібліотечна цифрова платформа «ResearchUA» орієнтована на розвиток електронної дослідницької інфраструктури України та формування всеукраїнського цифрового наукового простору, а саме акумуляцію, інтеграцію, ефективне використання і входження наукових електронних бібліотечно-інформаційних ресурсів України до сучасних світових цифрових комунікацій.

Сторінки