Законопроект про створення Українського інституту книги

Назва ЗМІ: 
ДТРК
Дата публікації: 
17 листопада 2015

Сюжет програми "Культура: День" на телеканалі ДТРК "Культура" про обговорення у Комітеті з питань культури і духовності Верховної Ради України проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління в книговидавничій сфері (реєстр. № 3084), яким передбачено створення Українського інституту книги. Ефір від 17 листопада 2015 р.

16 листопада у Комітеті з питань культури і духовності ВР України відбувся круглий стіл на тему: «Законодавче врегулювання створення Українського інституту книги: українські реформи та європейський досвід». 

До обговорення проекту, яким передбачено створення Українського інституту книги, запросили українських видавців, книгорозповсюджувачів, представників провідних бібліотек та громадських організацій.

Інтереси наукових та спеціальних бібліотек у контексті прописаних у законопроекті повноважень нової інституції відстоював у своєму виступі генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського Володимир Попик.

Відео YouTube: 

Контактна інформація