Горловий Михайло Петрович

Підрозділ НБУВ: 
Відділ науково-бібліографічної інформації

Михайло Петрович Горловий, член Національної спілки художників України, член Національної спілки письменників України, подарував до фондів Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського кілька власних видань:

Горловий М. П. Я — скит з трипільських праглибин : поезії, спогади. – Київ: Укр. письменник / Михайло Горловий ; іл. Лесі Горлової. –Київ: Укр. письменник, К. 1996. –96 с.

Це перша книжка відомого українського скульптора, поета Михайла Горлового. Сама назва промовисто говорить про дух творчості цієї помітної особистості, помітної насамперед своєю громадянською позицією. Про що шановні читачі дізнаються зі спогадів автора – про зародження осередку Руху в Київському художньому інституті, де він навчався, про голодування студентів у жовтні 1990 р. Поетичний світ автора – тендітний, акварельно-витончений, пронизаний любов’ю до рідного краю, України, матері, а ще –уболіванням за збереження духовності української народу.

Горловий М. П. Дорога в Україну: спогади, поезії / Михайло Горловий ; упоряд. Тетяна Лакиза ; худож. Леся Горллва. – Київ: Задруга, 2002. – 196 с.: іл.

Ім'я скульптора, поета і громадського діяча Михайла Горлового добре відоме в Україні та за її межами. Його творчі роботи оригінальні, заглиблені в історію України, натхненні, патріотичні. Так само щирі і полум’яні його поезії, бо виплекані трепетним серцем нашого сучасника. Його слово задушевне, праведне, лунке.

«Дорога в Україну» - третя книга митця, до якої ввійшли спогади про його життєвий і творчий шлях.

Дарувальник: Горловий Михайло Петрович

 

 

Дарувальник: 
Горловий Михайло Петрович
Подаровані книги: