POLONA

Проект онлайн-бібліотека Polona дає всім бажаючим можливість познайомитися з зібраннями Національної бібліотеки та інших культурних інститутів Польщі.

Місія проекту, запущеного в червні 2013 року, - дати всім бажаючим доступ до цифрових колекцій Національної бібліотеки Польщі, які включають в себе найбільш важливі видання польської літератури, наукові матеріали, історичні документи, журнали, графіку, фотографії та карти. Polona є зібранням сотень тисяч об'єктів, оцифрованих Національною бібліотекою та іншими культурними інститутами Польщі.

Головною метою онлайн-бібліотеки Polona є представлення польської культури і традицій через зібрання матеріалів Національної бібліотеки, одного з найважливіших культурних інститутів країни, колекція якого включає матеріали, опубліковані як у Польщі, так і в інших країнах. Велика частина представлених в онлайн-бібліотеці матеріалів польською мовою, але можна знайти матеріали іншими мовами, у тому числі російською та англійською.

На даний момент в онлайн-бібліотеці доступні для перегляду, скачування та використання понад 150 тисяч цифрових матеріалів. Користувачі можуть переглядати колекції і ділитися ними в соціальних мережах, а також заходити до бібліотеки, використовуючи свої акаунти у Facebook.

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. 40-річчя Жовтня 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28