Canadiana

Canadiana.org це коаліція культурних установ і бібліотек  орієнтована на надання широкого доступу до канадської документальної спадщини у цифровому форматі. Завдяки членству в єдиному альянсі, канадські бібліотеки поділитися механізмами і потенціалом для партнерства у проекті відкритого доступу з метою збереження цифрової спадщини Канади.

Проект працює над збереженням документальної історії Канади та наданням онлійнового доступу до цифрових матеріалів. За підтримки основних інститутів пам'яті, Canadiana.org ідентифікує, каталогізує і оцифровує документальну спадщину: книги, газети, періодичні видання, зображення, національнозначимі архівні матеріали, і поєднує іх в спеціалізованих пошукових базах даних:

Спадщина - містить деякі з найпопулярніших архівних колекцій Канади, у тому числі приблизно 60 мільйонів сторінок мікрофільмованих зображень. Хроніку країну і її людей від 1600-х років до середини 1900-х років, ця колекція представляє величезний і унікальний ресурс для канадських істориків, студентів та вивчення генеалогії.

Рання Канада  є першою великомасштабною онлайновою колекцією перших канадських друкованих видань.

Все про Канаду - надає безкоштовний доступ до різних електронних колекцій багатьох канадських бібліотек, музеїв та архівів. Ресурс є найкращим джерелом канадської документальної спадщини.

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. 40-річчя Жовтня 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28