CDS/ISIS (Computer Documentation System / Integrated System Information Services) — пакет прикладних програм для побудови автоматизованих інформаційних систем бібліотек, архівів і музеїв

CDS / ISIS (Computer Documentation System / Integrated System Information Services)пакет прикладних програм для побудови автоматизованих інформаційних систем бібліотек, архівів і музеїв. Розроблена Джіампаоло дель Біджов в 80-х рр. XX ст. Розвивається і безкоштовно розповсюджується ЮНЕСКО. Має версії для роботи під управлінням операційних систем DOS, Windows і Unix. Функціонує у локальних і глобальних комп'ютерних мережах. Використовується 20 тис. організацій у 90 країнах світу.

CDS / ISIS є узагальненою системою для введення, зберігання і пошуку інформації, керованої за допомогою меню, і розробленої спеціально для комп'ютерної обробки структурованих нечислових баз даних.

Одним з головних досягнень, наданих засобами системи є те, що CDS / ISIS здатний маніпулювати необмеженою кількістю баз даних, кожна з яких може складатися з різних елементів даних. Користувач CDS / ISIS таким чином є вільним від витрат на розробку та написання комп'ютерних програм кожного разу, коли новий проект потребує використання системи пошуку інформації. Хоча деякі можливості CDS / ISIS вимагають знань і досвіду роботи з комп'ютеризованими системами, система може бути використана тими, хто має малий комп'ютерний досвід.

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. 40-річчя Жовтня 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28