Деякі корисні можливості соціальної мережі FaceBook

Відкладене читання

Не вистачає часу на ознайомлення з цікавими матеріалами? Facebook вміє зберігати вподобані пости «на потім», щоб вам не довелося блукати стрічкою повідомлень в їхніх пошуках. Необхідно натиснути «Зберегти це посилання»

Поверніться у слушну хвилину до відкладених постів, натиснувши на пункт «Збережене» у лівому бічному меню головної сторінки. Відкладені публікації групуються за низкою категорій, тому вам не буде складно знайти «саме те» навіть серед величезної кількості закладок.

Підписка замість дружби

Сенс підписки, яка з’являється над зображенням обкладинки користувачів, зводиться до того, що вам не потрібно дружити з людиною, щоб бачити у своїй стрічці повдомлень її новини. Це корисно у тому випадку, якщо вам подобаються пости того або іншого блогера, бренду, видання, налагодити дружбу з яким у вас немає шансів.
Принцип підписки і відсутність жорстких правил підтвердження зв'язку між людьми стали запорукою успіху Facebook. Їх можна порівняти і з популярною технологією RSS, за допомогою якої користувачі отримують свіжу інформацію з улюблених інтернет-джерел у режимі реального часу.
Ви також можете включити підписку на свої оновлення для незнайомців. Для цього необхідно активувати відповідну опцію у налаштуваннях облікового запису.

Адреса username@facebook.com

Абсолютно всі жителі Facebook під час реєстрації автоматично отримують нову поштову скриньку. Її назва складається з імені акаунта і фірмового закінчення. Facebook-адреса перенаправляє всі вхідні листи на прив'язану до акаунта вашу поштову скриньку.
Отже, навіть якщо ви не знаєте основну адресу цікавої вам персони, ви можете написати їй на адресу Facebook, а соціальна мережа перенаправить повідомлення одержувачу. Це дуже зручно.

Історія дій

Кожна ваша публікація на просторах Facebook все більше прив'язує вас до соціальної мережі. Якою б не була причина, ви можете у будь-який час зберегти все своє віртуальне життя. Перейдіть на вкладку «Налаштування» соціальної мережі і натисніть посилання "Завантажити копію" ваших даних з Facebook. В архів потраплять всі ваші публікації, фото і відео, історія листування та інформація профілю.

Передача файлів

Інколи під час спілкування у Facebook з'являється необхідність передати співрозмовнику файл. Багато хто одразу намагається знайти вихід із ситуації за допомогою загального доступу до документів у файловому сховищі. Однак, звичайне віконце чата дозволяє прикріплювати файл будь-якого типу даних, який одним натисканням кнопки миші завантажується користувачеві по той бік монітору.

Захист акаунта

Вкажіть три довірених контакти із списку своїх друзів у Facebook, щоб ті за умов виникнення проблем з доступом допомогли вам їх усунути. Розділ «Звідки ви увійшли» ознайомить вас зі списком пристроїв і місць, з яких був здійснений вхід до системи у різний час. Вивчіть його уважно, ця інформація найбільш наочна і цінна з точки зору безпеки.

Знайомі замість друзів

Звернувшись за адресою http://facebook.com/friends/organize ви можете розжалувати недоречних осіб зі своїх друзів у знайомих. Кількість публікацій знайомих у вашій стрічці зведеться до мінімуму, до того ж ніякого збитку вашим дружнім відносинам нанесено не буде.

 

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. 40-річчя Жовтня 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28