Галерея видатних українців. Микола Костомаров. До 200-річчя з дня народження

16 травня 2017 р. відзначається 200 років з дня народження видатного українського історика, письменника, етнографа Миколи Івановича Костомарова.

Його біографію можна прочитати тут:

http://calenday.org/uk/events/person/3613-kostomarov-mikola-ivanovich/

Окремі його твори, у тому числі автобіографія та бібліографія його праць на сайті електронної бібліотеки «Культура України»:

http://elib.nplu.org/ (у пошуку набирати Костомаров)

http://elib.nplu.org/object.html?id=6310 (пряме посилання на автобіографію Миколи Костомарова)

До уваги користувачів бібліотеки пропонується виставка, присвячена 200-річчю від дня народження Миколи Костомарова – видатного українського вченого, громадсько-політичного і культурного діяча, письменника, публіциста, критика, етнографа і фольклориста, член-кореспондента Петербурзької АН з 1876 р. На виставці представлені статті М. Костомарова, опубліковані у газетній періодиці («Санкт-Петербургские ведомости» (1860–1861), «День» (Санкт-Петербург), та статті присвячені його життю і творчості, зокрема дописи М. Грушевського, О. Грушевського, О. Огоновського, Ю. Шевельова у газетах «Діло» (Львів), «Зоря» (Львів), «Батьковщина» (Львів), «Громадська думка» (Киї), «Село» (Київ), «Нова Україна» (Харків).

Докладніше про матеріали виставки – у вкладеному файлі.

Виставка буде корисною всім, хто цікавиться історією України та постатями видатних вчених.

Виставку підготували зав. сектором відділу формування та використання газетних фондів Дмитро Захаров та провідний бібліотекар Станіслав Малюк.

 

 

Додаткові матеріали: 
ДолученняРозмір
PDF icon kostomarov-stattya.pdf150.69 КБ

Контактна інформація

Корпус по вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 207.
+38 (044) 288-1419
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)