Прадавній Крим дивує історією

Поділитися: 
Дата події: 
29-03-2019

Плідна співпраця Мистецького Арсеналу та Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського триває вже протягом кількох років. Картографічні матеріали з фондів Сектору картографічних видань ВКБО неодноразово залучалися як наочний матеріал для експозиціонування на тематичних виставках Мистецького Арсеналу.

Цього разу "арсенальці" запросили працівників НБУВ на нову виставку "Дивовижні історії Криму".  Метою організаторів експозиції було відкрити  для широкого загалу  культурний феномен Криму, розповісти про народи, що населяли півострів протягом тисячоліть. Кожна хвиля кочівників, що приходили з великого Євразійського степу, кожна одісея середземноморських мореплавців неодмінно залишала в Криму сліди власної культури та осередок людності. І для всіх поселенців кримська земля на межі степу й моря ставала домом. Україна ж, зокрема, всемірно посприяла тому, щоб навіть найбільш степова й суха частина півострова стала зеленою та родючою.

Нині Крим переживає чергове випробування. Але давні події свідчать: він здолає і це, як уже неодноразово траплялося у його дивовижній історії. Таке враження залишила виставка у наших співробітників.

Експозиція діятиме до 5 травня 2019 року у Мистецькому Арсеналі (Київ).

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Голосіївський пр., 3, 3-й поверх, к. 302.
жовтень-червень:
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень-вересень:
пн - сб: 9.15 - 18.00
+38 (044) 524-4438