Співробітники НБУВ взяли участь в українсько-литовському науковому семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті»

Поділитися: 
Дата події: 
4-04-2019

Співробітники Інституту інформаційних технологій  НБУВ взяли участь в українсько-литовському науковому семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який організувала Кафедра історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК) Національного авіаційного університету. Співорганізаторами наукового семінару виступили кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центральний державний електронний архів України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Литовський Державний Новий архів (Республіка Литва), Каунаський Окружний архів (Республіка Литва).

На заході були обговорені актуальні питання, пов’язані з запровадженням цифрових технологій у соціокультурну сферу. Низку доповідей було присвячено організації електронного документообігу та електронного архіву в банківській системі України, створенню централізованого фонду користування архівними документами, розвитку цифрових технологій у бібліотечних та музейних установах, досвід оцифрування рідкісних книг у США.

На семінарі з доповідями виступили співробітники Інституту інформаційних технологій  НБУВ Катерина Лобузіна «Цифрові ресурси історико-культурної спадщини як основа для організації порталів знань» та Іван Лобузін «Цифрове кураторство в установах національної пам’яті: обсяг поняття та системне впровадження».

Учасники українсько-литовського наукового семінару за результатами обговорення питань, пов’язаних із викликами цифрового суспільства, дійшли згоди щодо необхідності продовжити обговорення та обмін досвідом запровадження цифрових технологій в установах соціальної пам’яті.

 

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. Голосіївський, 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28