Дистанційне навчання, як сучасна освітня технологія

Економічні, політичні й соціальні зміни, які відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність прискорення реформування системи освіти. Найбільш ефективному рішенню вищезазначених проблем сприяє дистанційне навчання.

Дистанційне навчання – це новий засіб реалізації процесу навчання, в основі якого використання сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без безпосереднього, особистого контакту між викладачем і учнем. В Україні вперше заговорили про дистанційне навчання у 2000 році, затвердивши «Концепцію розвитку дистанційної освіти в Україні». Сьогодні нові закони України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про повну загальну середню освіту» дозволяють здобувачам освіти обирати дистанційну форму навчання як одну з форм здобуття освіти. І саме в період карантину організація освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання стала обов’язковою і єдиною формою виконання освітніх програм закладів освіти. Саме завдяки цій формі навчання, незважаючи на карантин, а тепер і війну освітній процес у закладах освіти не призупинено. Розвиток дистанційного навчання в системі української освіти буде продовжуватися і вдосконалюватися з розвитком інтернет-технологій і вдосконалення методів дистанційного навчання.

До Вашої уваги презентація книжкової виставки: «Дистанційне навчання, як сучасна освітня технологія».  Підготовлена Відділом соціокультурної діяльності.

Додаткові матеріали: 
ДолученняРозмір
PDF icon презентація виставки5.69 МБ