Міжнародний семінар «Електронні книги та читанки в бібліотеці: досвід використання»

Поділитися: 
Дата події: 
17-02-2014 до 18-02-2014

Українська бібліотечна асоціація та Гете-Інститут в Україні запрошують на міжнародний семінар «Електронні книги та читанки в бібліотеці: досвід використання», що відбудеться 17-18 лютого 2014 р. у м.Києві у Гете-Інституті (м. Київ, вул. Волоська, 12/4).

 

Доповідачі: німецькі та українські експерти з питань використання електронних книг та електронних читанок в бібліотеці та з питань авторського права.

Клаус Петер Гоммес, Керівник відділу розширення фондів, предметизації та фахової інформації Державної бібліотеки Дюссельдорф, Німеччина

Валентина Пашкова, докт. іст. наук, доцент, координатор програми «Американські центри» Посольства США в Україні, віце-президент УБА

Олексій Васильєв, канд. техн. наук, магістр з питань інтелектуальної власності, директор Асоціації «Інформатіо-Консорціум», член Президії УБА

 

Цільова аудиторія: адміністративний персонал бібліотек національного та регіонального рівнів; працівники, які відповідають за впровадження та використання електронних книг та електронних читанок у бібліотеці.

 

 

Умови участі:

1) Всі учасники семінару мають бути членами УБА або представниками офіційного партнера УБА в 2014 році.

2) Учасники семінару мають зареєструватися за встановленою формою та сплатити реєстраційний внесок у розмірі 250,00 грн. як добровільне пожертвування для Української бібліотечної асоціації. Звертаємо Вашу увагу, що максимальна кількість учасників – 50 осіб.

3) Учасники можуть отримати організаційну підтримку від Виконавчого офісу УБА у бронюванні готелю та оформленні офіційних листів-запрошень.

4) Можливе часткове відшкодування витрат іногородніх учасників семінару (проїзд, проживання) на конкурсних умовах за наявності фінансування від партнерів.

5) Всі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати.

Робоча мова семінару – російська.

 

Завершення реєстрації – 25 січня 2014 р.

 

Реєстраційні форми, копії квитанцій про оплату реєстраційного внеску та запитання просимо надсилати на електронну адресу Виконавчого офісу УБА: u_b_a@ukr.net

Контактна особа – Вікторія Польова, адміністративний координатор УБА

(044) 383-14-32

(095) 417-45-60