Анонси + Події + Оголошення

Завітайте до саду серця фотомайстрині Галини Ярової

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відкрито персональну фотовиставку Галини Ярової «Листи з країни Любові».

28 лютого 2017 року (вівторок) – санітарний день

28 лютого 2017 року (вівторок) у  Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського санітарний день. Цього дня Бібліотека для відвідувачів не працює. 

«Вірменська книга в Україні: 400-літня історія». Виставка пам’яток вірменської книжкової культури

1 березня 2017 року о 14-й годині у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського (вул. Володимирська, 62) відбудеться урочисте відкриття унікальної виставки документів із рукописних колекцій Інституту рукопису та спеціалізованих фондів Інституту книгознавства НБУВ – «Вірменська книга в Україні: 400-літня історія», організованої за ініціативою Спілки вірмен України.

Затверджено низку нормативних документів з питань архівної справи в установах НАН України

У зв’язку з внесенням змін до деяких нормативно-правових актів у сфері архівної справи України та з метою приведення відповідних нормативних документів, що діють в установах НАН України, у відповідність до чинних Президія НАН України 8 лютого 2017 року прийняла постанову № 35 «Про затвердження нормативних документів з питань архівної справи в установах НАН України», розроблених Інститутом архівознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Співробітництво НБУВ з міжнародними організаціями

21 лютого 2017 р. відбувся візит іранської делегації, представників Фонду Сааді (http://saadifoundation.ir/en) у складі заступника керівника Фонду Сааді з міжнародних питань пана Мохаммада Рези Дарбанді та керівника програм Фонду Сааді у країнах Східної Європи пані Захри Салемі до Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Фонд Сааді – це організація, діяльність якої спрямована на пропаганду вивчення, поширення перської мови та літератури, іранської культури і історії в усьому світі.

XXVII читання академіка В.І. Вернадського «Ноосферна цивілізація – світ науки, інженерії, технологій»

Дата події: 
Вівторок, Березень 14, 2017

14 березня 2017 року відбудуться традиційні XXVII читання академіка В.І. Вернадського «Ноосферна цивілізація – світ науки, інженерії, технологій», організовувані Національною академією наук України, Комісією НАН України з наукової спадщини академіка В.І. Вернадського та Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського

Всеукраїнська науково-теоретична конференція молодих учених «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття» (20–21.04.2017, ХДАК)

Дата події: 
Четвер, Квітень 20, 2017 до П'ятниця, Квітень 21, 2017

Харківська державна академія культури (ХДАК)  запрошує молодих вчених до участі у всеукраїнській науково-теоретичній конференції «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття» , що відбудеться 20–21 квітня 2017 року.

«Листи з країни Любові». Відкриття персональної фотовиставки Галини Ярової

У четвер, 23 лютого о 16.00 у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського відбудеться відкриття персональної фотовиставки Галини Ярової «Листи з країни Любові». 

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського підтримала Всеукраїнський рейтинг «Книжка року»

17 лютого у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського оголосили результати XVIII Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2016». НБУВ вперше приймала учасників урочистої церемонії вшанування переможців цього престижного книжкового конкурсу, долучившись до його організації напередодні. 

Музична вітальня. Концерт 23 лютого 2017

Друзі! Запрошуємо Вас на концерт фортепіанної музики. Для Вас гратиме видатний український піаніст, лауреат премій ім. Л. Ревуцького - Євген Громов. Концерт відбудеться 23 лютого(четвер) о 15.30. У програмі - твори австрійського композитора Франца Йозефа Гайдна. «Завжди багатий і невичерпний, завжди новий і вражаючий, завжди значний і величний, навіть коли він здається усміхненим.

Сторінки