Анонси + Події + Оголошення

Новий проєкт для створення цифрових колекцій унікальної спадщини

Дата події: 
11-07-2024

11 липня 2024 року відбулось чергове засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, яке провела заступник генерального директора НБУВ з наукової роботи Тетяна Миколаївна Коваль.

Наш внесок на підтримку «Охматдиту»

Дата події: 
11-07-2024

Як відомо, внаслідок чергового масованого удару  по Україні 8 липня 2024 року  рашистська ракета цілеспрямовано влучила в дитячу лікарню «Охматдит», через що загинули люди, серед них і діти, значних руйнувань зазнали корпуси найбільшої  дитячої медичної установи України. Профспілкова організація Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського  долучилась до благородної справи. На рахунок лікарні «Охматдит» перераховано 50 тисяч гривень благодійного внеску.

Соціальні комунікації – це цікаво й потрібно

Дата події: 
5-07-2024

Директор Інституту бібліотекознавства НБУВ Ольга Василенко взяла участь у заході Open Day, який відбувся 5 липня у Національному авіаційному університеті. Такий традиційний захід надає можливість відвідувачам отримати необхідну інформацію про виш, його історію, інститути та факультети, а також спеціальності, за якими здійснюється фахова підготовка,  ознайомитися з численними експонатами авіатехніки навчального ангару НАУ.

До 105-річчя Національної бібліотеки Вірменії

Дата події: 
4-07-2024

Шановні наші колеги – вартові книжкового всесвіту всієї Вірменії,

дорогі друзі!

Від імені Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського щиро й сердечно вітаємо вас зі 105-річчям з дня заснування  Національної бібліотеки Вірменії!

Шановні читачі, користувачі, колеги!

Дата події: 
3-07-2024

Під час  відключень світла обслуговування користувачів здійснюється документами з підсобних фондів НБУВ та заздалегідь замовленими документами з фонду основного зберігання. Крім того, можна отримати бібліотечно-бібліографічні та інформаційні послуги, які не пов’язані з використанням електроживлення.

Також інформуємо, що через технічні проблеми тимчасово змінені адреси електронних поштових скриньок для комунікації:

для запитів читачів і користувачів щодо питань обслуговування – service.nbuv@gmail.com, для офіційних звернень до приймальні генерального директора НБУВ – librarynbuv2022@gmail.com

Основний Закон — шлях до утвердження української державності

Дата події: 
28-06-2024

​Нинішнього 28 червня Україна відзначає 28-му річницю прийняття Конституції — головного нормативно-правового акта держави, який закріплює засади організації держави та суспільства. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції (стаття 161). Щиро вітаємо  всіх наших колег, читачів, користувачів, науковців, друзів з Днем Конституції України!

Шановні відвідувачі й користувачі!

Нагадуємо, що в НБУВ  останній робочий день кожного місяця є санітарним днем. Тож 28 червня, у п’ятницю, Бібліотека для відвідувачів не працює.

Національний архівний фонд поповнено документами української наукової спадщини

Дата події: 
19-06-2024

В Інституті архівознавства НБУВ відбулося чергове засідання Експертно-перевірної комісії НАН України. Комплекс архівних документів і науково-довідковий апарат до них, схвалені на засіданні ЕПК НАН України, будуть доступні дослідникам у наукових архівах установ НАН України, в Інституті рукопису НБУВ і відділі рукописів ЛННБ України імені В. Стефаника.

Набір статей до чергового випуску збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського»

Дата події: 
19-06-2024 до 15-08-2024

Редакційна колегія збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського» оголошує набір статей для підготовки чергового випуску видання. Збірник включено до Реєстру наукових фахових видань України як видання категорії «Б» у галузі історичних наук та соціальних комунікацій зі спеціальностей 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа і 032 – Історія та археологія.

Загибель цвіту нації – плоди більшовицької окупації

Дата події: 
18-06-2024 до 18-07-2024

У відділі зарубіжної україніки Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (вулиця Володимирська, 62, кім. 302) експонується книжкова виставка, приурочена трагічними подіям масштабних репресій на теренах України у 30-ті роки ХХ століття, а саме долі представників «Розстріляного відродження». Виставка триватиме з 18 червня по 18 липня 2024 року.

Сторінки