Книжкові виставки

Річниця нашої Соборності – в борні

Щороку 22 січня українці відзначають одне із найважливіших свят, нерозривно пов’язане зі здобуттям незалежності, – День Соборності України.  Цій події за усталеною традицією присвячене відкриття в нашій бібліотеці виставки образотворчого мистецтва «Україна в борні» та книжкової тематичної виставки «Сторінки історії України: День Соборності України», підготовлених відділом соціокультурної діяльності НБУВ. Воно відбудеться 22 січня 2024 року в конференц-холі Бібліотеки (1-й поверх Головного корпусу НБУВ).

ПОЛЬСЬКА ПОЛИЦЯ В УКРАЇНІ

Дата події: 
20-12-2023

У квітні 2023 року НБУВ подала заявку на участь у пілотному проєкті «Польська полиця в Україні». Цей проєкт ініційований Міністерством культури та національної спадщини Польщі і Міністерством культури та інформаційної політики України. Він  реалізується Інститутом книги в Польщі на кошти, виділені на цю мету МКіНС РП, у співпраці з Українським інститутом книги. Звичайно, наша бібліотека не могла не стати  учасником такої безпосередньо близької їй за духом і діяльністю акції.

Художник Вільгельм Котарбінський

Дата події: 
29-11-2023 до 8-12-2023

У відділі образотворчих мистецтв Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського розгорнуто виставку документів, приурочену 175-річчю від дня народження Вільгельма Котарбінського – художника польського походження, творчий і життєвий шлях якого пов'язаний з кількома країнами, серед них Польща, Італія, Україна, Білорусь та інші.

До Всесвітнього дня психічного здоров’я

Дата події: 
10-10-2023

Пропонуємо до вашого перегляду  тематичну бібліотечну журнальну виставку «Психологія і психіатрія: сучасні тенденції розвитку в Україні». Виставка презентує журнали з підсобного фонду читального залу періодичних видань з різних питань психології, психотерапії та психіатрії.

Досвід поневолення очима діаспори: 100 років з дня входження до СРСР

Дата події: 
26-12-2022 до 26-01-2023

Відділ зарубіжної україніки запрошує всіх бажаючих відвідати книжкову виставку, що нагадає відвідувачам події столітньої давнини – примусове приєднання України російською федерацією та його наслідки. Виставка експонується у читальній залі відділу.

Вічний мандрівник, який з’єднував Схід і Захід

Дата події: 
10-02-2022

Виповнилося 100 років з дня народження видатного вченого Ігоря Івановича Шевченка

«Вічний мандрівник між Сходом і Заходом»

 Презентація виставки до 100-річчя з дня народження видатного вченого Ігоря Івановича Шевченка. Запрошуємо читачів і користувачів!

«Чудацькі думки про українську національну справу»

Дата події: 
30-09-2021

В Бібліотеці розгорнуто книжкову виставку до 180-річчя від дня народження Михайла Петровича Драгоманова.

«Вернадка» на книжковому святі

У рамках нинішнього книжкового фестивалю в межах окремого проєкту «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці», тобто цього разу на платформі самої Бібліотеки, відбудеться низка заходів онлайн і наживо.

Український Науковий Інститут у Варшаві, 1930–1939 рр.: до 90-річчя від часу заснування

Дата події: 
24-02-2020

Відділ зарубіжної україніки Інституту книгознавства НБУВ презентує виставку.

Сторінки