Відбулось відкриття документально-книжкової виставки «Леонід Кравчук. 80 років з Україною» (Фото, Відео)

Поділитися: 

15 січня 2014 р. у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбулось відкриття документально-книжкової виставки «Леонід Кравчук. 80 років з Україною» за присутності ювіляра особисто, численних гостей та представників провідних Інтернет-ЗМІ, інформаційних агентств, телеканалів і видань України.

Із вступним словом та привітаннями Леоніда Макаровича Кравчука з 80-річчям виступив генеральний директор НБУВ Володимир Іванович Попик. Ювіляра також поздоровили академік-секретар Відділення історії, філософії і права, академік НАН України, почесний генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського Олексій Семенович Онищенко та заввідділу Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса, член-кореспондент НАН України Микола Іванович Михальченко.

Узявши слово, Леонід Макарович подякував виступаючим за теплі слова і організаторам виставки — Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського та Державній архівній службі України — за чудову експозицію, після чого ювіляр залишив дарчий напис у Книзі почесних гостей НБУВ та поспілкувався з представниками ЗМІ.

 Шановному гостю було вручено квиток почесного читача НБУВ та книги у подарунок: наукове видання «Пересопницьке Євангеліє 1556-1561», присвячене дослідженню Пересопницького Євангелія, на якому Леонід Макарович присягав на вірність народові України як перший президент незалежної держави у 1991 році, та десятитомне видання «Вибрані наукові праці академіка В. І. Вернадського».

Відкриття виставки висвітлено низкою вітчизняних ЗМІ, зокрема телеканалом "Перший Ukraine" :

Підготувала прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: