Дводенний Міжрегіональний семінар-практикум «Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей із фізичними обмеженнями»

Поділитися: 
Дата події: 
1-02-2014

Комунальний заклад «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради та РОВ УБА секція «Бібліотечні послуги людям з обмеженими фізичними можливостями» планує провести дводенний Міжрегіональний семінар-практикум «Нові інформаційні технології у бібліотечному обслуговуванні людей із фізичними обмеженнями» у лютому 2014 року. Семінар планується для бібліотечних працівників, які займаються обслуговуванням читачів з особливими потребами (районної ланки).

 

Програмою передбачено:

  • презентація проекту створення аудіокниги «Пиво з абрикосів» за повістю Олександра Євтушка;
  • тренінг «Створення «аудіоподкастів» бібліотекарем;
  • створення колекції фільмів із сурдоперекладом та субтитрами;
  • ознайомлення з досвідом роботи бібліотечно-інформаційного обслуговування людей з фізичними обмеженнями Дубенської ЦБС;
  • ознайомлення з досвідом обслуговування інвалідів бібліотеками-учасницями.

 

Бібліотека не покриває витрати на відрядження (проїзд, проживання, харчування). Зі своєї сторони бібліотека може домовитися за проживання у гуртожитку, вартість якого становить 50-70 грн.

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі-практикумі. Для підтвердження участі просимо надіслати до 27 січня на e-mail: metod@libr.rv.ua прізвище, ім’я, по батькові учасника семінару, тему виступаючого та його контакти.

З повагою, директор В. П. Ярощук