531 Скорочена ключова назва (серальні видання)

Поле містить скорочену форму ключової назви, що сконструйована у відповідності до правил, які підготовлені  International ISSN Centre та базуються на ISO 4.


Наявність

ФАКУЛЬТАТИВНЕ. ПОВТОРЮЄТЬСЯ за тих же обставин як поле 530.


  • Індикатори

Індикатор 1: пробіл (не визначено)
Індикатор 2: пробіл (не визначено)


  • Підполя

$a Скорочена ключова назва
Скорочена ключова назва без будь-якої додаткової інформації. Для типових назв вона включає найменування установи, що видає документ, яке супроводжується пробілом – дефіс – пробілом. (EX 3). НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ.

$b Уточнення
Будь-яке уточнення, додане  для розрізнення ключових назв, які без нього сприймаються як ідентичні. Уточнення може бути скороченим або ні. Відповідно до практики ISDS уточнення наводиться у круглих дужках. НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ.

$v Визначення тому
Підполе використовується для визначення самостійної частини документа (тому, випуску або сторінок, якщо ними позначена нумерація), яка відноситься до іншого документа. Підполе використовується лише у разі, коли поле є вставним до 4—блоку пов’ язаних полів. Воно в подальшому визначає частину пов’язаного документа, яка має характер зв’язку позначений міткою блоку 4-- . (Наприклад, номер тому серії, який має власну назву і на який складається самостійний запис).  НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ.


  • Примітки до змісту поля

Скорочена форма ключової назви складається відповідно до правил. підготовлених International ISSN Centre. Вона (скорочена форма) також підтримується через Liste d'abréviations de mots des titres de publications en série = List of serial title word abbreviations. Paris: ISDS International Centre, 1985. ISBN: 2-904938-02-8. Цей список складається зі скорочених ключових назв і може бути розширеним  International ISSN Centre, зазвичай на вимогу місцевого ISSN центру.
До цього поля включається лише ключова назва, скорочена за рекомендаціями ISDS.


  • Співвіднесені поля

530 КЛЮЧОВА НАЗВА


  • Приклади

EX 1
531 ##$aMedicina. Supl.$b(B.Aires)

EX 2
531 ##$aRockfeller Brothers Fund annu. rep.

EX 3
531 ##$aAnn. Univ. Cathol. Louvain

EX 4
531 ##$aJ. phys.$b(Paris)
531 ##$aJ. phys.$b(Lond.)
Це випадок, коли два журнали мають різні ключові назви, але однакову скорочену назву. Уточнення додається до скороченої ключової назви, але воно не потрібне до самої ключової назви як такої.
Ключові назви: Journal de physique
Journal of physics