Молодих дослідників з України запрошують до конкурсу на стипендіальну програму в Інституті наук про людину (IWM) у Відні на 2015 рік

Поділитися: 
Центр міської історії Центрально-Східної Європи у Львові оголошує конкурс на спільну стипендіальну програму для молодих дослідників з України в Інституті  наук про людину (IWM) у Відні на 2015 рік. Заявки прийматимуть до 31 січня 2015 р.
 
Мета програми
 
Спільна дослідницька програма Інституту наук про людину у Відні (IWM) та Центру міської історії Центрально-Східної Європи у Львові підтримує вивчення європейської спадщини в українській історії. Тематика передбачає модерну інтелектуальну, культурну, суспільну й політичну історію. Перевага надається проектам з урбаністичної тематики або з головних напрямів досліджень Інституту наук про людину.
 
Опис стипендіальної програми
 
Стипендіат стажуватиметься впродовж 10 місяців з вересня 2015 р. до червня 2016 р. в Інституті наук про людину у Відні. Стипендія покриває витрати, пов’язані з проживанням, проїздом, медичним страхуванням і поточними видатками на час перебування в Інституті. Стипендіата буде також забезпечено кабінетом, інтернетом, засобами для наукової праці та іншими відповідними ресурсами у Відні.
 
Вимоги до кандидатів
 
Кандидат повинен:
Мати українське громадянство або постійно мешкати в Україні на період навчання чи дослідження
Навчатися в аспірантурі або нещодавно захистити кандидатську дисертацію
Мати не більше ніж 35 років
 
Умови складання заявок
 
Заявка повинна містити:
Опис проекту англійською мовою (не більше 3-х сторінок з подвійним інтервалом між рядками)
curriculum vitae, що містить список публікацій, англійською мовою
два рекомендаційних листи (бажано англійською мовою)
 
Термін подання заявок – до 31 січня 2015 р.
 
Заявки з усіма необхідними матеріалами просимо надсилати електронною поштою у формі прикріплених додатків (Word або PDF) на адресу др. Ірини Мацевко: i.matsevko@lvivcenter.org. У темі листа належить зазначити IWM Fellowship. Рекомендаційні листи окремо надсилають особи, які рекомендують кандидатів, на e-пошту др. Ірини Мацевко: i.matsevko@lvivcenter.org
Комісія розгляне заявки та обере кандидатів для співбесіди, яка відбуватиметься на початку квітня у приміщенні Центру у Львові. Ухвалу про присудження стипендії буде оголошено не пізніше 10 квітня 2015 р.  Не передбачено, щоб Комісія публічно обґрунтовувала свої ухвали.