Національна бібліотека Узбекистану запрошує взяти участь у роботі IX Міжнародної конференції «Central Asia – 2015» – «Інформаційно-бібліотечні ресурси в науці, освіті, культурі та бізнесі»», присвяченій 145-річчю Національної бібліотеки Узбекистану імені Алішера Навої, яка відбудеться 20–25 квітня 2015 року в місті Ташкенті.
Мета конференції – активізація діяльності інформаційно-бібліотечних установ, навчальних закладів, архівів, музеїв та інших організацій для дієвого та результативного співробітництва в справі розвитку та застосування електронних інформаційних ресурсів в науці, освіті, культурі та бізнесі.
Конференція покликана
• сприяти ефективному обміну досвідом з проблем формування електронних інформаційних ресурсів, створенню бібліотечних систем та їх використання в інформаційно-бібліотечних установах, архівах, музеях.
• сприяти створенню творчих об'єднань/консорціумів спільного використання інформаційно-бібліотечних (насамперед електронних) ресурсів, організації та експлуатації навчальних центрів з навчання новим інформаційним технологіям в інформаційно-бібліотечній справі.
• активізувати діяльність бібліотечних та освітніх установ у напрямі більш широкого використання можливостей інтернет, електронних баз даних, забезпечення відкритого доступу до інформаційних ресурсів та формування їх змісту.
Оргкомітет конференції:
Учасники конференції:
До участі в конференції запрошують керівників та спеціалістів національних бібліотек, публічних і спеціальних бібліотек, бібліотек для дітей, юнацтва та молоді, бібліотек освітніх закладів усіх систем і відомств, фахівців установ освіти та дозвілля молоді з країн СНД і ближнього зарубіжжя.
У роботі конференції візьмуть участь науковці в галузі інформаційно-бібліотечної справи, сучасного законодавства, нових інформаційних технологій, письменники, видавці, літературні критики, журналісти.
У програмі конференції:
Урочисте відкриття IX Міжнародної конференції «Інформаційно-бібліотечні ресурси в науці, освіті, культурі та бізнесі» «Central Asia – 2015», пленарне засідання, бінарний семінар, подіум-дискусія, секційні засідання, майстер-класи, круглі столи, зустрічі з письменниками та журналістами, професійні слухання, обмін досвідом, виїзні засідання з відвідуванням інформаційно-бібліотечних установ міста Ташкент.
У рамках програми конференції також планується експозиція виставки, присвяченої діяльності Національної бібліотеки Узбекистану з моменту її заснування з 1870 року дотепер, а також передбачена культурна програма історичними місцями Узбекистану (Самарканд, Бухара і Хіва).
Робочі мови конференції: узбецький, російська, англійська.
Інформаційна підтримка: ЗМІ Республіки Узбекистан, вебсайти: www.natlib.uz
Реєстрація (умови реєстрації буде повідомлено додатково).
Всі права захищено ©
2013 - 2024 Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Працює на Drupal | За підтримки OS Templates
Ми в соціальних мережах