Новорічно-різдвяні подарунки мужнім захисникам України

Поділитися: 

Напередодні Нового року та Різдва Христового в зону АТО вирушила машина з новорічними подарунками для бійців. Працівники Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського, Національної бібліотеки України для дітей і Національної наукової медичної бібліотеки України спільними зусиллями підготували новорічні пакунки із солодощами й смаколиками, консерваціями, вітамінами, засобами гігієни та теплими речами.

Ми дуже хочемо, щоб кожний воїн відчув родинне тепло і турботу, непохитну віру в настання довгоочікуваного миру в Україні.

Заради цього бібліотечні господині ночами готують для вояків смачні пироги, пляцки, печиво тощо. А скільки благодатних молитов вплетено в теплі речі, що їх вечорами в’яжуть наші жінки в неробочий час у  так званому «клубі в’язання теплих носків для бійців АТО», який вже понад рік існує в нашій бібліотеці.

Подарунки вже потрапили в Новотроїцьке, Авдіївку, але шлях на цьому не завершений… І хоча дорога волонтерів, що везуть гостинці, тяжка та буремна, машина прямує далі!

«На Різдво, на Святий Вечір

Позбиралася малеча,

Мати кутю вже поставила на стіл...

В хаті в нас когось бракує -

Діти, тато наш воює,

Молимось, щоб повернувся він!..»

(Молитва на Різдво уз. і сл. З. Медюх))

Волонтерський осередок НБУВ

Фотоматеріали: