Завітайте до саду серця фотомайстрині Галини Ярової

Поділитися: 

23 лютого в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відкрито персональну фотовиставку Галини Ярової «Листи з країни Любові».

Галина  Ярова захоплюється фотографією зі шкільних років. Її роботи сповнені яскравих фарб і позитиву. Вони допомагають нам розгледіти те, що більшості з нас не вдалється помітити, що здається буденним і звичним…  Вони не просто зображають ледь вловимий, несподіваний момент, а й філософські смисли того, що потрапило в об’єктив фотомайстрині.

Говорячи про свої світлини, Галина Ярова зазначила: «Мандруючи світами і всесвітами, у часі і просторі, ми, напевне, хочемо щось собі залишити на згадку. Те, що ми любимо, що дарує енергію любові, що повертається до нас у снах, за чим сумуємо. Це те, чим живе наше серце, і чим збагачується душа».

Завітати до саду серця Галини Ярової, поблукати його лабіринтами і познайомитися з його мешканцями можна впродовж місяця відповідно до режиму роботи НБУВ.

Вхід вільний. Фотоекспозиція розміщена у виставковому холі НБУВ (1-й поверх) за адресою: м. Київ, просп. Голосіївський, 3.

Прес-служба НБУВ

Додатково:

Галина Ярова народилася і живе у Києві. Нині працює викладачем кафедри методики викладання української та іноземних мов і літератур КНУ імені Тараса Шевченка.

Перша персональна виставка «Поцілунок ангела» відбулася в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка. Галина Ярова нагороджена дипломом конкурсу анімалістичної фотографії PHOTONATURE 2013. Має опубліковані переклади художніх творів в українських журналах і літературно-художніх виданнях. Автор фото і текстів трьох літературно-художніх видань: «Поцілунок ангела» (2011), «Сад солодкої роси» (2012), «Чорним по білому» (2013). Співавтор літературно-художнього видання «Святе батьківське слово».

Фотоматеріали: