Візит до НБУВ делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе

Поділитися: 

Національну бібліотеку України імені В.І.Вернадського відвідала делегація Національної парламентської бібліотеки  Грузії ім. Іллі Чавчавадзе у складі генерального директора  Гіоргі Кекелідзе, директора департаменту бібліотечних ресурсів Левана Тактакішвілі, фахівця з комплектування фондів винного залу Парламентської бібліотеки Бесаріона Баджелідзе, а також радник генерального директора з питань міжнародних відносин Акакі Кенчошвілі.

У ході візиту гості зустрілися з генеральним директором НБУВ, чл.-кореспондентом НАН України Володимиром Попиком, поспілкувалися з фахівцями Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, окреслили перспективи міжбібліотечної взаємодії.

Грузинські бібліотекарі передали до фондів НБУВ добірку книжкових видань, що відображають унікальні пам’ятки книжкової і рукописної спадщини Грузії, дослідження  грузинських істориків, етнографів та бібліотекарів.

У свою чергу директор НБУВ Володимир Попик передав до фондів Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе низку видань, що репрезентують дослідження фондів НБУВ, монографії Центру досліджень соціальних комунікацій, а також кілька яскравих книжок про Україну.

Делегація Національної парламентської бібліотеки Грузії перебуває у Києві в рамках участі у Міжнародному книжковому арсеналі 2017, де відбудеться презентація українського перекладу книжки генерального директора Парламентської бібліотеки – поета і публіциста Георгі Кекелідзе «Гурійський щоденник».

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: