ХХ Міжнародна науково-практична конференція «Короленківські читання 2017»

Поділитися: 
Дата події: 
Четвер, Жовтень 26, 2017

26 жовтня 2017 року в Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка відбудеться ХХ Міжнародна науково-практична конференція «Короленківські читання 2017» за темою «Бібліотеки, архіви, музеї: динамічний розвиток і пошук нових форматів».

Напрями роботи:

Інтелектуальне партнерство бібліотек, архівів, музеїв. Проектна діяльність: освітні, культурні, наукові, соціальні, організаційні проекти; корпоративні, партнерські проекти; сучасні формати професійного розвитку; волонтерська діяльність; проектний менеджмент та маркетинг.

Інтелектуальна власність, авторське право. Практики вирішення проблем: авторське право та суміжні права в електронному середовищі; репродуктування творів у бібліотеках та авторське право; послуги ЕДД в контексті авторського права; проблеми інтелектуальної власності у бібліотечно-інформаційній сфері; використання електронних ресурсів у бібліотеках.

Актуальні питання роботи з бібліотечними, архівними та музейними колекціями документних пам’яток: робота з пам’ятками друку та писемності у контексті підготовки матеріалів до Державного реєстру національного культурного надбання; проблеми обліку та збереження національного культурного надбання в частині документних ресурсів; нормативно-правові документи, пов’язані зі збереженням пам’яток друку та писемності; формування і розкриття колекцій та зібрань документних пам'яток світового, національного і регіонального значення; актуальні проблеми наукового описування документних пам'яток різних видів і груп; новітні форми співробітництва бібліотек, архівів, музеїв у роботі з колекціями пам’яток друку та писемності; колекції бібліотек, архівів та музеїв у цифрових проектах; інтеграція бібліотечних, архівних та музейних фондів до наукового он-лайн простору; документні пам'ятки в електронних архівах, бібліотеках, колекціях (цифрова репрезентація).

Робочі мови: українська, англійська, російська.

Термін подання заявок на конференцію – до 15 вересня 2017 р.

Передбачається публікація електронного збірника матеріалів конференції.

Деталі – в інформаційному листі.

Прес-служба НБУВ

за інформацією Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка 

Додаткові матеріали: