Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського долучилась до проекту «Подаруй книгу бібліотеці Українського вільного університету в Мюнхені»

Поділитися: 

Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського передала книжки до бібліотеки Українського вільного університету в Мюнхені. Рада молодих вчених НБУВ, підтримуючи ініціативу молодих науковців Відділення історії, філософії та права та Відділення мови, літератури та мистецтвознавства Національної академії наук України щодо поповнення науковою літературою бібліотеки Українського вільного університету в Мюнхені, звернулась до адміністрації Бібліотеки з пропозицією долучитися до участі у благодійному проекті «Подаруй книгу бібліотеці Українського вільного університету в Мюнхені».

Фахівці відділу комплексного формування бібліотечних ресурсів НБУВ сформували добірку книжок, серед яких фундаментальні видання – монографії, наукові каталоги – підготовлені фахівцями Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського в межах наукових досліджень, а також книжки, присвячені українській історії, культурі, мистецтву.

Окрім Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського до реалізації проекту долучилися молоді вчені низки наукових установ НАН України, зокрема: Інституту історії, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди,  Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка, Інституту сходознавства ім. А.Ю. Кримського, Інституту всесвітньої історії, Інститут української мови, Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, Інституту українознавства ім. Івана Крип'якевича, а також окремі вчені які відгукнулися на пропозицію і дарували книги або свого авторства, або зі своїх бібліотек.

Як зазначив автор ідеї проекту –  старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Михайло Шумило на своїй сторінці у Фейсбук,  «продовж двох спекотних тижнів молоді вчені наче добрі мурахи приносили книги на вул. Тьохсвятительску 4, щоб готувати їх до подальшого відправлення.». Загалом до Мюнхена було відправлено 160 книжок гуманітарного спрямування (філософія, релігієзнавство, право, історія, мова та література).

Прес-служба НБУВ