Ювілей Віктора Степановича Василюка

Поділитися: 

15 лютого 2018 р. виповнюється 70 років ветерану праці, заступнику генерального директора з загальних питань Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського ВІКТОРУ СТЕПАНОВИЧУ ВАСИЛЮКУ.

Віктор Степанович працює в Бібліотеці з травня  2004 р. Як людина  наполеглива і працьовита, кваліфіковано вирішує складні питання технічного забезпечення належного функціонування бібліотечного господарства, йому притаманні великий досвід керівної роботи, вміння працювати з підлеглими, організаторські здібності. Завдяки Віктору Степановичу технічну службу Бібліотеки укріплено кваліфікованими кадрами, підвищилася виробнича дисципліна.

Нагороджений Почесною грамотою Президії Національної академії наук України за багаторічну сумлінну працю,  високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення належного технічного функціонування НБУВ як бібліотечно-інформаційного комплексу, а також подяками від адміністрації.

У рік ювілейний для НБУВ, що співпав з Вашим особистим ювілеєм, Вікторе Степановичу, бажаємо Вам натхнення, мужності, наснаги у професійній діяльності.

Колектив НБУВ