Творча майстерня з сучасним українським письменником Любомиром Дерешем

Поділитися: 

14 березня 2018 р.  запрошуємо Вас у Творчу майстерню з сучасним українським письменником Любомиром Дерешем.

Любко Дереш – яскравий представник сучасної української постмодерної літератури. Його творчий шлях почався у 15-річному віці. 1999 р. був завершений дебютний роман «Культ», надрукований лише трьома роками пізніше – після досягнення автором повноліття.

Любомир Дереш – прозаїк, есеїст, сценарист, лектор, куратор, розробник інноваційних підходів у творчості. Глибоко вивчає психологію творчості, зокрема досліджує тему екзистенційної кризи у творчих особистостей і способи виходу з неї.

Творчість Л.Дереша пронизана настроєм пошуку інтуїтивних, емоційних відповідей на запитання, чим є людське життя і людська істота. Письменника бентежать теми розпаду і деградації людських стосунків, розвалу знань та етики в сучасному фраґментованому світі, він – невтомний шукач глибинних мотивів для збереження та відродження одвіковічних людських цінностей. Саме в такому ключі створено «синайський цикл», до якого ввійшли три книжки: книжка повістей «Миротворець» (2013), роман «Остання любов Асури Махараджа» (2013) та збірка оповідань «Пісні про любов і вічність» (2014). Книжки «Миротворець» та «Остання любов Асури Махараджа» було внесено до довгого списку конкурсу «Книжка року» Бі-Бі-Сі.

Есеї, статті та оповідання Л.Дереша друкувалися в часописах «Ї», «Kafka», «Radar», «Пектораль», «Harper’s Bazaar», «Forbes» та ін. У 2008 р. роман «Поклоніння ящірці» було поставлено на сцені Веймарського національного театру в Німеччині. У 2010 р. на Московському Відкритому книжковому фестивалі було поставлено п’єсу Л.Дереша «Стена из тумана».

Л.Дереш бере активну участь у культурних та інтелектуальних процесах країни, постійно співпрацює з інтелектуальними дискусійними клубами, зокрема, Київський дискусійний клуб дилетантів і «Foundation for future». З 2013 р. є членом журі Всеукраїнського ґрантового конкурсу «Інтелектуальний капітал України». У 2014 р. був куратором Першого міжнародного літературного фестивалю «Український літфест» (Донецьк, арт-центр «Ізоляція»), де порушив тему зв’язку мови та насильства в суспільстві.

З 2007 р. є членом Всесвітньої Ліги «Розум поза наркотиком» і пропагує здоровий спосіб життя.

Наприкінці 2013 р. Л.Дереш розпочав Марафон «100 книжок за 400 днів», мета якого – привернути увагу до читання молоді.

Інформація про письменника та перелік книг розміщено на сайті видавництва Анетти Антоненко (https://anetta-publishers.com/authors/3).

11 книг Любомира Дереша є у фондах Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського.

Початок зустрічі –  о 16.00 в залі Фонду президентів України (к. 307) головного корпусу НБУВ за адресою: м. Київ, просп. Голосіївський, 3 (станція метро «Деміївська»).

Довідки за телефоном: +38 044 524 23 14.

Опубліковано матеріал Прес-службою

 

Контактна інформація

Головний корпус по
просп. Голосіївський 3,
к. 333-335.
Відділ теорії та методології бібліотечної справи
+38 (044) 524-23-14
Відділ з охорони інтелектуальної власності
+38 (044) 524-19-92
Читальний зал: Фонд
+38 (044) 524-35-92