ЗАПРОШЕННЯ на збори колективу наукових працівників НБУВ для прийняття участі у виборах генерального директора НБУВ

Поділитися: 
Дата події: 
4-04-2018

 

ЗАПРОШЕННЯ

на збори колективу наукових працівників НБУВ для прийняття участі у виборах генерального директора НБУВ

     Шановні виборці!!! Запрошуємо Вас прийти 04 квітня 2018 року на збори колективу наукових працівників НБУВ та взяти участь у виборах генерального директора НБУВ.

     Реєстрація проводиться перед початком зборів з 09 години 00 хвилин до 10 години 00 хвилин в холі великого конференц-залу корпусу НБУВ  за адресою: проспект Голосіївський, 3.

     Відповідно до Основних принципів організації та діяльності наукової установи Національної академії наук України, Статуту Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського збори колективу наукових працівників вважаються повноважними, якщо на них присутні не менше двох третин фактичної чисельності штатних наукових працівників НБУВ.

    Вибори генерального директора НБУВ проводяться шляхом таємного голосування до 15 години 00 хвилин у великому конференц-залі корпусу НБУВ  за адресою: проспект Голосіївський, 3.

При собі обов’язково мати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України або один з документів, визначених пунктом 1 частини першої статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: паспорт громадянина України для виїзду за кордон;  дипломатичний паспорт України;  службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України).

Інформація з проведення виборів генерального директора НБУВ

на офіційному веб-сайті НБУВ : http//www.nbuv.gov.ua

Організаційний комітет з проведення виборів генерального директора НБУВ


БЮЛЕТЕНЬ

таємного голосування з обрання генерального директора

Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

04 квітня 2018 року

 

   Виборець може голосувати лише за одного кандидата або не підтримувати жодного.

   Той, хто голосує, робить навпроти прізвища одного з кандидатів позначку “плюс” або іншу, що засвідчує волевиявлення, у квадраті з написом «ОБРАТИ». Якщо особа, яка бере участь у голосуванні, не підтримує жодного кандидата, ставиться позначка  “плюс” або інша у квадраті відповідного рядка бюлетеня.

   Якщо позначки зроблено у двох або більше рядках або не зроблено позначки в жодному рядку, чи неможливо з інших причин встановити зміст волевиявлення того, хто голосує, бюлетень вважається недійсним.